Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 19:52:52
Quote
igra4
Забравих да уточня ,че става въпрос за Пловдив.Което пак си е добра цена.

На вас тримцата кво да ви разправям...
Ще ви кажа просто една случка от преди 4 год.
Та става въпрос за парцел от приблизително 15 декара на който съм съсобственик на 50%
Та намирам аз клиент ,който иска да го купи на 25 Е.Всеки ден ми звъни за предварителен договор и готов да дава капаро.
То това хубаво ,ама другия съсобственик дървена тиква и чете вестник труд и шок-където пишело,че имотите само са щели да поскъпват.Искаше да ги продаде на 100Е квадрата eye popping smiley Явно е чел някой от вас или като вас!!!
В момента иска да ги продаваме понеже е закъсал със здарвето и му трябват пари.
Никой не дава повече от 10 Е.
Та индиректно,благодарение на такива -пишман специалисти като вас,*bow**bow*

Такива случаи знам с лопата да ги ринеш, но вината е единствено и само в човешката лакомия.
Умнико, да му беше дал на човека 30, на тебе 20 и готово. Повярвай, правил съм го. Но много малко хора са способни на такъв ход.
Пък и понеже и ти си си викал "А дано, а дано", както и много други като вас, сега сте на тоя хал.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 20:07:14
Идиотко ти нали не беше брокер, как тогава знаеш за толкова много подобни случаи? Ааа забравих ти си посредник-консултант с юридическо образУвание, а това е съвсем друга бира, няма нищо общо с обикновения брок.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 20:12:19
Определено е малко по-друга бира.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 20:15:49
да така е и касиерките в супера не са обикновени касиерки а са продавач-консултантки, както и секретарките вече отдавна са мениджмънт-асистентки
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 22:13:17
Quote
Imotko
Quote
igra4
Забравих да уточня ,че става въпрос за Пловдив.Което пак си е добра цена.

На вас тримцата кво да ви разправям...
Ще ви кажа просто една случка от преди 4 год.
Та става въпрос за парцел от приблизително 15 декара на който съм съсобственик на 50%
Та намирам аз клиент ,който иска да го купи на 25 Е.Всеки ден ми звъни за предварителен договор и готов да дава капаро.
То това хубаво ,ама другия съсобственик дървена тиква и чете вестник труд и шок-където пишело,че имотите само са щели да поскъпват.Искаше да ги продаде на 100Е квадрата eye popping smiley Явно е чел някой от вас или като вас!!!
В момента иска да ги продаваме понеже е закъсал със здарвето и му трябват пари.
Никой не дава повече от 10 Е.
Та индиректно,благодарение на такива -пишман специалисти като вас,*bow**bow*

Такива случаи знам с лопата да ги ринеш, но вината е единствено и само в човешката лакомия.
Умнико, да му беше дал на човека 30, на тебе 20 и готово. Повярвай, правил съм го. Но много малко хора са способни на такъв ход.
Пък и понеже и ти си си викал "А дано, а дано", както и много други като вас, сега сте на тоя хал.


Какви 30,какви 20-се!!!Човека наистина вярваше и беше твърдо убеден,че ще продаде на 100Е*xxx*
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 22:39:38
Е, жалко, било е неспасяемо. Може да си посеете нещо, сега нали храните са скъпи.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-12 22:41 от Imotko.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 23:52:54
Quote
Imotko
Е, жалко, било е неспасяемо. Може да си посеете нещо, сега нали храните са скъпи.

Бат Бойко препоръчва картошки:]
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
13-05-2011 - 00:38:00
Quote
Imotko
Е, жалко, било е неспасяемо. Може да си посеете нещо, сега нали храните са скъпи.

Нещо като касис ми се върти в главата...
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
13-05-2011 - 01:11:47
От 15 декара читава земя...ако наоколо се дават под наем и още 15...могат да се направят нелоши пари...принципно.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
13-05-2011 - 09:28:15
Абе вие някога със земеделие занимавали ли сте се, че пишете глупости. В земеделието има сметка само ако е в големи площи инак са си на загуба производителите, дават ни и доста малки субсидии (в България), а се съревноваваш със страни с високи субсидии. Защо вече всичко оранжериино се взема от Гърция и Турция, ми по-топло е през зимата, което значи по малко пари за отопление, а домат на студено ще ядеш ама др. път. Толкова хора познавам, който са земеделци ама са на ръба на оцеляването, а и лятото всеки ден се молят да не падне град или пък силен дъжд.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход