Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
13-05-2011 - 09:53:36
Quote
igra4
Quote
Imotko
Quote
igra4
Забравих да уточня ,че става въпрос за Пловдив.Което пак си е добра цена.

.....


......

Игра4, и все пак за кое място в Пловдив става въпрос - говоря не за парцела, а за новото жилище за 350 е/кв. Или въпросът е неудобен по няккава причина winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-13 09:57 от Joan.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
13-05-2011 - 10:19:01
hunterA...къде видя някой да е писал нещо за земеделие?
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
13-05-2011 - 22:21:17
Quote
Joan
Quote
igra4
Quote
Imotko
Quote
igra4
Забравих да уточня ,че става въпрос за Пловдив.Което пак си е добра цена.

.....


......

Игра4, и все пак за кое място в Пловдив става въпрос - говоря не за парцела, а за новото жилище за 350 е/кв. Или въпросът е неудобен по няккава причина winking smiley


Апартамента е в квартал Кючук париж,пресечна на бул.Никола Вапцаров-последната преди коматевски възел в дясно.Сградата е на сравнително тиха улица.Не е лошо за живеене според мен.
Всъщност днес пак бях с човека закупил този апартамент и го поразпитах защо е такава цената.
Версията е ,че на строителя му излезнал много изгоден парцел и му трябвали пари,иначе цената била по-висока.
Много хора го били искали този апартамент,но той първо на тях се обадил.
Според мен наистина е имало мераклии,но явно строителя е усетил кой дъри кеша...
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
14-05-2011 - 23:13:34
В допълнение за др.Иванов- в Пловдив в момента, а и по време на балона цените не бяха ниски - в момента си държи ниво Сф и Варна.

Относно ЧСИ - нека всеки, който има приятел в нямоя банка да поразпита - сега и в следващите месеци наистина се търсят още ЧСИ и ще се назначзват техни помощници, поразпитайте.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
25-05-2011 - 16:07:19
Quote
igra4

Апартамента е в квартал Кючук париж,пресечна на бул.Никола Вапцаров-последната преди коматевски възел в дясно.Сградата е на сравнително тиха улица.Не е лошо за живеене според мен.
Всъщност днес пак бях с човека закупил този апартамент и го поразпитах защо е такава цената.
Версията е ,че на строителя му излезнал много изгоден парцел и му трябвали пари,иначе цената била по-висока.
Много хора го били искали този апартамент,но той първо на тях се обадил.
Според мен наистина е имало мераклии,но явно строителя е усетил кой дъри кеша...

Мерси, този район не го познавам, но щом не е Ландос или Изгрев, наистина цената е добра.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
25-05-2011 - 16:21:24
Quote
Shlomo
В допълнение за др.Иванов- в Пловдив в момента, а и по време на балона цените не бяха ниски - в момента си държи ниво Сф и Варна.

Не е точно така. Не бяха ниски в сравнение с Търговище и Видин (например), но бяха доста по-ниски от Варна и София. От данните на НСИ с цените:

2008:
Пловдив -1521 лева/кв
Варна: 2116
Бургас-1723
София-2329

Пловдив горе-долу беше със Стара Загора (1420), и даже по-малко от Русе (1650)

В момента Пловдив (1036) е четвърти след Варна (1579) София (1568) и Бургас (1196) - тоест с около 35 % под София и Варна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход