Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

интересна случка от днес...

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 11:13:58
Quote
Тинки Уинки
факта, че мнението ти е тук значи никой никакво затъмнение не налага.

Айде намери мнения от 2005 за надути цени, да видим колко от сегашните "активни борци" изобщо ги е имало по онова време.
Мнения за надути цени имаше и 2003. Текущите цени са като през 2006.
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 15:03:51
avatar
Quote
dodo2
Тя Камелия никога не е казвала нещо конкретно, само риторични въпроси задаваше, като долния (във връзка с нещо, написано за Латвия):

Щом е "близка" до нас,хайде да съпоставяме. Минималните им нива са били 1700Е/кв.м. При нас са 700Е/кв.м.Това е за София. Та,кога би трябвало да ни се пукне балона?

Това е казано на 06.02.2008, когато беше очевидно какво следва.

Според вас какво е имала предвид Камелия с написаното? Че цените тъкно започват да се сриват, или да ги чакаме средно по 1700Е/м2?



И такива днес тръгнали да се правят на много остроумни. А това, че някой случаен минувач може да се е подвел тогава по тъпанарските ви писания и да се е набутал с ипотека, сигурно не ви пука хич. "То всеки сам си взима решението", нали? Ама какво стана с модерното брокерско "съдействаме за отпускане на кредит" (а банката ни дава 1% от сумата), малките буквички, които ще прочетете едва пред нотариуса, са без значение..

Не, ти се правиш на детектив, при това опитвайки се да внушиш неща, които човекът, с когото си се заял, не е и помислял.
Що за тъпотия, четири години по- късно да питаш какво точно съм имала предвид?
И да го използваш като доказателство, че съм набутала някого с ипотека, при все че заявяваш "Тя Камелия никога не е казвала нещо конкретно, само риторични въпроси задаваше
Малко логика трябва додко2, но ожесточението и неприязнеността не понасят трезва мисъл.
Някой ти беше казал, че да ревеш на чужди гробища не е много препоръчително, щото идея нямаш накъде сочи главата на покойника и дали ти не му рониш сълзи на някоя друга част, ама щом ти харесва- карай........
Едно ще ти кажа- човек, който има акъл да си изкара пари, не минава " случайно" никъде и не се набутва с ипотека " случайно".
А специално за теб, ще поясня, че човекът, теглещ заем срещу ипотека, първо минава през банката, за да си уговори отпускането на парите и ако успее да го постигне, почва да си търси жилище- дали сам, дали с посредник, е съвсем друг въпрос.
Това го знае всеки, който е купувал нещо.
Който не е- продължава години наред да пише едни и същи небивалици.:]
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 15:16:12
avatar
Quote
камелия
А специално за теб, ще поясня, че човекът, теглещ заем срещу ипотека, първо минава през банката, за да си уговори отпускането на парите и ако успее да го постигне, почва да си търси жилище- дали сам, дали с посредник, е съвсем друг въпрос. Това го знае всеки, който е купувал нещо.

Камелия, ти си описала правилния начин за действие.
Историята познава много случаи при които се действа в обратен ред.
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 15:22:02
Quote
Imotko
Quote
valsodar
Защо да не се знае?
То още от 2005-та насам се знаеше, че имотите са балон, кой не е знаел?

Хората, главо мъдра, от 2005г. до 2008г. много милиони направиха, София се промени напълно и за добро, пък ти си знай каквото си искаш. Просто ти е много нисичка камбанарията.
София се промени напълно и за добро Е това показва че наистина тгрябва да се прекръстиш на Идиотко
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 15:26:32
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Тя Камелия никога не е казвала нещо конкретно, само риторични въпроси задаваше, като долния (във връзка с нещо, написано за Латвия):

Щом е "близка" до нас,хайде да съпоставяме. Минималните им нива са били 1700Е/кв.м. При нас са 700Е/кв.м.Това е за София. Та,кога би трябвало да ни се пукне балона?

Това е казано на 06.02.2008, когато беше очевидно какво следва.

Според вас какво е имала предвид Камелия с написаното? Че цените тъкно започват да се сриват, или да ги чакаме средно по 1700Е/м2?



И такива днес тръгнали да се правят на много остроумни. А това, че някой случаен минувач може да се е подвел тогава по тъпанарските ви писания и да се е набутал с ипотека, сигурно не ви пука хич. "То всеки сам си взима решението", нали? Ама какво стана с модерното брокерско "съдействаме за отпускане на кредит" (а банката ни дава 1% от сумата), малките буквички, които ще прочетете едва пред нотариуса, са без значение..

Не, ти се правиш на детектив, при това опитвайки се да внушиш неща, които човекът, с когото си се заял, не е и помислял.
Що за тъпотия, четири години по- късно да питаш какво точно съм имала предвид?
И да го използваш като доказателство, че съм набутала някого с ипотека, при все че заявяваш "Тя Камелия никога не е казвала нещо конкретно, само риторични въпроси задаваше
Малко логика трябва додко2, но ожесточението и неприязнеността не понасят трезва мисъл.
Някой ти беше казал, че да ревеш на чужди гробища не е много препоръчително, щото идея нямаш накъде сочи главата на покойника и дали ти не му рониш сълзи на някоя друга част, ама щом ти харесва- карай........
Едно ще ти кажа- човек, който има акъл да си изкара пари, не минава " случайно" никъде и не се набутва с ипотека " случайно".
А специално за теб, ще поясня, че човекът, теглещ заем срещу ипотека, първо минава през банката, за да си уговори отпускането на парите и ако успее да го постигне, почва да си търси жилище- дали сам, дали с посредник, е съвсем друг въпрос.
Това го знае всеки, който е купувал нещо.
Който не е- продължава години наред да пише едни и същи небивалици.:]

Тактиката да пишеш без конкретно мнение, но ясно личащо от написаното, не го прави безотговорно. Много ясно през тези години се е виждала каква е позицията ти. Когато някой балък ти чете писаниците, той може да бъде подлъган. Толкова.

А модерното през 2008 "съдействаме за отпускане на кредит" от брокерите пример за поредицата както си я дала ли е или за сбъркана такава? Защото тогава банките даваха кредит на куцо и сакато и защо брокерите да не лапнат още 1% от сумата като комисионО от банката?

И между другото видях, че според теб комисиона е от мъжки род. Егати чудото - тук всички брокери не знаете правилно граматиката на най-важната ви дума. Двойно! :}

Ето още един цитат на Камелия от 27.09.2007 при това конкртен:
"Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."

Айде да те водя на бар, от колко време те карам?
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 15:43:48
avatar
Quote
dodo2
Айде да те водя на бар, от колко време те карам?

Не искам да те отклонявам от силно смислените ти задачи- току- виж, си забравил до коя година си се върнал и си причиниш стрес.
Работи, щото информацията и размислите по нея, са много необходими за " поредните балъци, минаващи през форума".
Надявам се, правилно съм те цитирала.
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 15:54:58
avatar
Това изкочи, това цитирам. Ти май за търсене по думи не си чувала. Отнема ми точно 5 секунди да намеря каквото ми трябва.

Та какво каза за бара, не разбрах, държиш се като пубертет smiling smiley Кажи просто "да" или "не".
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 15:58:47
avatar
Quote
dodo2

Та какво каза за бара, не разбрах, държиш се като пубертет smiling smiley Кажи просто "да" или "не".

Държа се като дама, която не иска да наранява чувствата ти, затова неколкократно отбивам поканата ти елегантно.
Ама, както не разбираш какво съм искала да кажа в постовете си за имотите, така и тук не схващаш.winking smiley
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 16:11:10
avatar
Сега за женска психология ли ще говорим? Отговорила си много стандартно, сигурно го има 1:1 като цитат в учебника по психология smiling smiley "Искам, ама ме е срам" :}
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 16:14:22
avatar
Quote
dodo2
Сега за женска психология ли ще говорим? Отговорила си много стандартно, сигурно го има 1:1 като цитат в учебника по психология smiling smiley "Искам, ама ме е срам" :}

Малей, дано в реала не си правиш такива заключения, че цял живот ерген ще си ходиш.......:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход