Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

интересна случка от днес...

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 18:21:33
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Сега за женска психология ли ще говорим? Отговорила си много стандартно, сигурно го има 1:1 като цитат в учебника по психология smiling smiley "Искам, ама ме е срам" :}

Малей, дано в реала не си правиш такива заключения, че цял живот ерген ще си ходиш.......:]
Ами ти как мислиш? Отвсякъде му личи, че е дърт ерген пътуващ със старо колело - "Украйна" от "Пирогов", където работи като санитар, до Драгичево където му е кимито с външна тоалетна. При това отдава хапартамент в пернишкия квартал "Изток", където е най-грозната сграда на банка ДСК, която съм виждал през живота си и откъдето му отказаха ипотечен кредит за боксионера в "Павлово":}
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 19:01:38
avatar
Quote
sid 40
Quote
камелия
Quote
dodo2
Сега за женска психология ли ще говорим? Отговорила си много стандартно, сигурно го има 1:1 като цитат в учебника по психология smiling smiley "Искам, ама ме е срам" :}

Малей, дано в реала не си правиш такива заключения, че цял живот ерген ще си ходиш.......:]
Ами ти как мислиш? Отвсякъде му личи, че е дърт ерген пътуващ със старо колело - "Украйна" от "Пирогов", където работи като санитар, до Драгичево където му е кимито с външна тоалетна. При това отдава хапартамент в пернишкия квартал "Изток", където е най-грозната сграда на банка ДСК, която съм виждал през живота си и откъдето му отказаха ипотечен кредит за боксионера в "Павлово":}

Тук ти си се хвалил, че ходиш пеш, не аз. Като няма $$$ за таратайка даже.
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 19:04:50
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Сега за женска психология ли ще говорим? Отговорила си много стандартно, сигурно го има 1:1 като цитат в учебника по психология smiling smiley "Искам, ама ме е срам" :}

Малей, дано в реала не си правиш такива заключения, че цял живот ерген ще си ходиш.......:]

Предвидима и в стъпка 2 - започваш да се оправдаваш smiling smiley Това е хубаво - значи не си толкова дърта и пубертетското в теб не е съвсем заминало, така че офертата за бар си остава - няма да си толкова скучна winking smiley
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 20:22:45
Quote
Imotko
Стига с тия ипотеки, бе. Еее, голямо шубе, голяма работа.
Сто пъти ви казах, че животът не е само да не настинеш и да не се минеш. Стига сте дъвкали едно и също.
Гледайте напред

кой да гледа напред. клетите ипотекари ли. че те 20 години напред само бачкане, бачкане и пак бачкане за банката виждат. който има късмет получи бонус - от 20 та на 30 години разсрочване. като се мине още някоя и друга година и още бонуси ще има. на къде да гледат? техният живот е продаден за една камара тухли и няколко торби цимент

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 20:27:39
avatar
Quote
greenbul
Quote
Imotko
Стига с тия ипотеки, бе. Еее, голямо шубе, голяма работа.
Сто пъти ви казах, че животът не е само да не настинеш и да не се минеш. Стига сте дъвкали едно и също.
Гледайте напред

кой да гледа напред. клетите ипотекари ли. че те 20 години напред само бачкане, бачкане и пак бачкане за банката виждат. който има късмет получи бонус - от 20 та на 30 години разсрочване. като се мине още някоя и друга година и още бонуси ще има. на къде да гледат? техният живот е продаден за една камара тухли и няколко торби цимент

Още по-тъпо е да плащаш да ползваш временно тули и цемент. Вечен гостенин - Ууууууууууужас!:}
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 20:30:08
avatar
Quote
sid 40
кой да гледа напред. клетите ипотекари ли. че те 20 години напред само бачкане, бачкане и пак бачкане за банката виждат. който има късмет получи бонус - от 20 та на 30 години разсрочване. като се мине още някоя и друга година и още бонуси ще има. на къде да гледат? техният живот е продаден за една камара тухли и няколко торби цимент

Още по-тъпо е да плащаш да ползваш временно тули и цемент. Вечен гостенин - Ууууууууууужас!:}[/quote]

В случая с ипотека, уж "собствено", а плащаш на банката двойно по-голям наем. По-голям ужас! :}
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 20:49:45
avatar
Двойно друг път. Двойно е само за тези които от нищо нямане са скочили на над 90% кредитиране. Ти ще си следващия от тях, когато тръгнат цените. Заради паниката.
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 20:52:02
avatar
Те цените тръгнаха преди 3 години и спиране нямат. Само че надолу.
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 21:00:20
avatar
Инерцията е жалко нещо. Най-лесно е да предскажеш посока надолу, когато тя се движи така вече 3г. Ако си тарикат, кажи кога ще се смени посоката? Това аз наричам прогноза. Иначе все едно предсказваш сюжета на гледан филм.
Re: интересна случка от днес...
15-04-2011 - 21:34:30
Quote
sid 40
Инерцията е жалко нещо. Най-лесно е да предскажеш посока надолу, когато тя се движи така вече 3г. Ако си тарикат, кажи кога ще се смени посоката? Това аз наричам прогноза. Иначе все едно предсказваш сюжета на гледан филм.
Посоката ще се смени при 9-та по Рихтетер. Първо ъпърите ще усетят ЪП-а за секунда-две, а после следва ДАУН на две трети от сградите което може да доведе до оргазъм даунърите майна!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход