Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

интересна случка от днес...

Публикувано от Гладен Брокер 
Анонимен потребител
Re: интересна случка от днес...
17-04-2011 - 13:31:08
1) 2002 цените бяха в $
2) вземи погледни какви са били - [www.nsi.bg]: 673.75 лева/м2. Не знам какви 200 евро те гонят.

Ето ти малко данни за 2002
Цени 2002: 673.75
Цени 2010: 1568.81
Заплати 2002: 3888
Заплати 2010: 10251
(Заплати и цени са за София)

Айде сега виж че цените спрямо заплатите са на ниво отпреди 2002 година.
Това говорили ли ти нещо?

Пак ще повторя. Доста "активни борци" се навъдиха в края на 2007 и началото на 2008. Те са малко като тези качили се в Балкана на 1 Септември за да слязат на 9-ти.
Та valsodar, аз тези години съм ги преживял и съм следял цените. Вземи попрочети малко постове от тогава.
Re: интересна случка от днес...
17-04-2011 - 14:37:00
Тинки, да не си се решил да купуваш *beer*
Re: интересна случка от днес...
17-04-2011 - 14:49:40
avatar
Според Тинки балон в цените никога не е имало, просто цените са поскъпвали съгласно инфлацията.
Тинки, на какво да вярвам - на това което знам от личен опит или на някакви измислени офертни цени в манипулирани сайтове , за което се плаща от заинтересованите от спекулата с имоти.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: интересна случка от днес...
17-04-2011 - 15:07:01
avatar
Quote
valsodar
Според Тинки балон в цените никога не е имало, просто цените са поскъпвали съгласно инфлацията.
Тинки, на какво да вярвам - на това което знам от личен опит или на някакви измислени офертни цени в манипулирани сайтове , за което се плаща от заинтересованите от спекулата с имоти.

Не мисля, че това иска да ти каже!
Просто ти показва, че изходните ти данни не са верни.
Явно, си сгрешил в желанието си да направиш балона по- огромен.
Човекът ти дава данни на НСИ, ти пееш пак старата песен за манипулирани сайтове.confused smiley
Re: интересна случка от днес...
17-04-2011 - 15:12:24
avatar
Изходните данни са ми от реалноста.
На Тинки са му от сайта.
На кое да вярвам?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: интересна случка от днес...
17-04-2011 - 16:46:12
avatar
Quote
valsodar
Изходните данни са ми от реалноста.
На Тинки са му от сайта.
На кое да вярвам?

Ще ти дам реални данни, заради теб си разрових архивите.
През м.03. 2002г. съм изповядала сделка за 2 стаен, тухлен апартамент, 60кв.м., строен през 1971г., находящ се в гр. София, до бившото кино "П. Берон".
Т. е., кв. Ив.Вазов, ул. Витошка.
Цената е била $28 000.
През м. 09.2002г., в Лозенец- на ул. "Майор Томпсън", на ет.3/4, без асансьор, изцяло южен двустаен апартамент, тухла, цената вече е била $32 000.
По кварталите за 2 стайни са били необходими $12-14 000.
Анонимен потребител
Re: интересна случка от днес...
17-04-2011 - 16:52:41
Като гледам момента ми се струва подходящ
Re: интересна случка от днес...
17-04-2011 - 17:19:47
Quote
darkside
Quote
sid 40
Инерцията е жалко нещо. Най-лесно е да предскажеш посока надолу, когато тя се движи така вече 3г. Ако си тарикат, кажи кога ще се смени посоката? Това аз наричам прогноза. Иначе все едно предсказваш сюжета на гледан филм.
Посоката ще се смени при 9-та по Рихтетер. Първо ъпърите ще усетят ЪП-а за секунда-две, а после следва ДАУН на две трети от сградите което може да доведе до оргазъм даунърите майна!
При девет по Рихтер столицата отива в Луковит.Въпросните две трети са готови при шест по Рихтер.
Re: интересна случка от днес...
17-04-2011 - 17:42:21
avatar
Quote
darkside
Посоката ще се смени при 9-та по Рихтетер. Първо ъпърите ще усетят ЪП-а за секунда-две, а после следва ДАУН на две трети от сградите което може да доведе до оргазъм даунърите майна!

Ами, ако най- близките ти и ти, лично, първи усетите труса, майна?
Ако вас първи ви размаже като дървеници на подметка, пак ли ще бъдеш толкова щастлив, майна?
Как ще ти се уреди оргазма, майна, докато гледаш размазаните вътрешности- на родители, че и своите?
Анонимен потребител
Re: интересна случка от днес...
17-04-2011 - 17:51:33
Къде съм казал, че не е имало балон?
Много ти се иска да съм го казал ама не съм. Вземи прочети какво съм писал от 2003 година насам - не като теб и другите герои от началото на 2008.
Ето го балона - виж го хубаво кога е започнал и кога свършил:

Ето ти и една друга графика дето имотенбалон никога няма да е покаже на сайта си ама както виждаш е точно от там



Айде сега видя ли го балона?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход