Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:

Публикувано от sid 40 
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
15-04-2011 - 20:56:19
avatar
Ами ако верно утре стане двойно, колко психолози ще трябва да ви наемем?
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
15-04-2011 - 21:26:17
avatar
Quote
sid 40
Ами ако верно утре стане двойно, колко психолози ще трябва да ви наемем?

Ако стане двойно - пий хапчета и ще се върнеш към реалността smiling smiley
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
15-04-2011 - 22:16:35
Quote
dodo2
Целта не е да не се минат, просто е по-лесно (за пазаруването).

Докато "собствен" имот с кредит, е пример за противоположното - по-трудно. За голяма част - чак непоносимо. Защо? Защото някой олигофрен ги е убедил, че така сега се прави, "утре е двойно" и т.н.

Егати лесното, да не мога да си пипна обувките, пък и колко съм капризен, това с нета е абсолютно невъзможно за мен поне.
Пък и не знам дали има обувките на "Дзеня" и "Бали" в нета. Виж, на дъщеря ми за кецовете - може.
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
15-04-2011 - 22:47:14
Quote
Imotko
Quote
dodo2
Целта не е да не се минат, просто е по-лесно (за пазаруването).

Докато "собствен" имот с кредит, е пример за противоположното - по-трудно. За голяма част - чак непоносимо. Защо? Защото някой олигофрен ги е убедил, че така сега се прави, "утре е двойно" и т.н.

Егати лесното, да не мога да си пипна обувките, пък и колко съм капризен, това с нета е абсолютно невъзможно за мен поне.
Пък и не знам дали има обувките на "Дзеня" и "Бали" в нета. Виж, на дъщеря ми за кецовете - може.

Имотко здраво се изложи.

[www.bally.com]

[store.zegna.com]

Май не си редовен клиент. :}

Повечето хора, които казват точно тези две марки съм забелязъл, че само са чували нещо за тях.

И един въпрос за проверка, защото може и да бъркам, все пак. Коя марка са най-добрите костюми в София? Без Дзеня, защото е грешен отговор.
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
15-04-2011 - 23:01:43
avatar
В нета има много повече неща от магазините, марки, които у нас никой не внася, а и по-лесно се разглежда. Не е задължително да са фръцкави, даже и от по-обикновените. Явно тук няма пазар и в магазините има по 5-10 модела и се мъчат да ги продадат, циганска работа.

А циганинът Собственик 31 (sid 40, ПОМЕЩИК), за да се прави на интересен излиза с тезата, че по нета се поръчвало от купувачите на втора употреба. Доставката е $50 или $100, колкото му е седмичният или двуседмичният бюджет за живот.

Ще изкарате, че българските продукти са най-хубавите в света, а в нашите магазини има всичко от всеки, тук е центърът на галактиката направо. Само за да ми опонирате. Ако кажа, че Слънцето изгрява от запад, пак ще има нещо на въпреки.

*drink1*
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
15-04-2011 - 23:06:40
avatar
мани го Помещика, той няма с кво да плати ако си поръча по нета smiling smiley
всичкое набито в имоти и са му запорирали сменткие smiling smiley
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
15-04-2011 - 23:25:39
avatar
Quote
dodo2
В нета има много повече неща от магазините, марки, които у нас никой не внася, а и по-лесно се разглежда. Не е задължително да са фръцкави, даже и от по-обикновените. Явно тук няма пазар и в магазините има по 5-10 модела и се мъчат да ги продадат, циганска работа.

А циганинът Собственик 31 (sid 40, ПОМЕЩИК), за да се прави на интересен излиза с тезата, че по нета се поръчвало от купувачите на втора употреба. Доставката е $50 или $100, колкото му е седмичният или двуседмичният бюджет за живот.

Ще изкарате, че българските продукти са най-хубавите в света, а в нашите магазини има всичко от всеки, тук е центърът на галактиката направо. Само за да ми опонирате. Ако кажа, че Слънцето изгрява от запад, пак ще има нещо на въпреки.

*drink1*
Защо обиждаш бе? Вече нямаш доводи за защита на жалките си влогчета и не си изпусна нервите ли?
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
16-04-2011 - 00:09:17
avatar
Специално за imotko, да открие ерата на интернето:

[www.endless.com]

Сега ми отговори честно:
- виждал ли си толкова марки и обувки накуп (в този сайт има 24,000 мъжки обувки, 75,000 женски обувки и 13,000 детски обувки; има я любимата ти марка)
- в България към колко % от тези обувки някой внася
- ако някой внася, какъв % от артикулите/размери/цветове се е постарал да има в магазина
- не се ли разглежда и търси по-лесно онлайн
- не е ли по-лесно да се поръча с мишката
- липсва възможността да си купиш от българин-тарикат търговец фалшиво
- има ли магазин, който работи 24/7, можеш да говориш с човек, наясно с какво продава или знае само "блабла"
- ако питаш в наш магазин защо продават по-скъпо от Париж, какво ще ти отговорят, докато в тия сайтове ти връщат разликата, ако намериш по-ниска цена другаде в нета

Спестеното време може да се използва за какво ли не (вкл. и за по-пълноценно заяждане по форумите).

Горният сайт не е нещо уникално има още много.

И подобно на пророкуванията, че тъпата брокерска професия във вида, в който същестува, скоро ще изчезне, аз пък казвам, че един ден магазините ще изчезнат. От въпросните сайтове като си поръчаш и нещо не ти е по размер, по принцип можеш да го върнеш (те покриват транспортните разходи в двете посоки) и да си вземеш друг размер или изобщо да го върнеш (това само ако си в САЩ, ние в Циганоландия има да почакаме за такова обслужване).

Оборотът, който прави един онлайн магазин е 1.е+5 до 1.е+6 пъти по-голям от този на нашите цигански магазини и никога няма да може да има сравнение. Т.е. магазините остават само за чешане на шопинг крастата и да се поразходи човек. Въпреки, че нашите с характерните досадни продавачки на 300 лева заплата, говорещи на долно-малински диалект, това започва да си губи очарованието.

И кажи сега, много ли е смешно, да си харесам нещо, да цъкна с мишката и да си го поръчам?

*drink1*

А пък за Собственик 31 в горния сайт има обувки по $2000, тъкмо като за него, но ще трябва да пести 3 години от държавната заплата или да ипотекира панелката в Слатина.
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
16-04-2011 - 00:11:32
avatar
Quote
sid 40
Quote
dodo2
В нета има много повече неща от магазините, марки, които у нас никой не внася, а и по-лесно се разглежда. Не е задължително да са фръцкави, даже и от по-обикновените. Явно тук няма пазар и в магазините има по 5-10 модела и се мъчат да ги продадат, циганска работа.

А циганинът Собственик 31 (sid 40, ПОМЕЩИК), за да се прави на интересен излиза с тезата, че по нета се поръчвало от купувачите на втора употреба. Доставката е $50 или $100, колкото му е седмичният или двуседмичният бюджет за живот.

Ще изкарате, че българските продукти са най-хубавите в света, а в нашите магазини има всичко от всеки, тук е центърът на галактиката направо. Само за да ми опонирате. Ако кажа, че Слънцето изгрява от запад, пак ще има нещо на въпреки.

*drink1*
Защо обиждаш бе? Вече нямаш доводи за защита на жалките си влогчета и не си изпусна нервите ли?

Извинявай, ако съм те обидил smiling smiley
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
16-04-2011 - 02:40:14
Quote
Seira
Докато наема на апартамент за 45000 Евро е 200 Евро и цената му пада с по 2-3000 Евро на година, депозитът ще е по-доходното решение. Не вярвам скоро ситуацията да се промени - освен ако не доживеем някакво ново икономическо чудо.

*ok*

А дори и да се промени, промяната ще е към понижения на цените с повече от 3000Е годишно.*yes*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход