Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:

Публикувано от sid 40 
КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 20:46:21
avatar
Колко жалко за влоговете и техните титуляри! А те горките си мислеха, мислех си и аз, че това е инвестиция!!! И то най-добрата и единствената. Сега какво се оказва- губим по лев на всеки сто във влог.
[www.24chasa.bg]
Сега в какво ще инвестират квартирантите и левите сривленца ? Загадка?:ami:
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 20:52:00
avatar
Мда-а-а, мъка, мъка!

По-добре да бяха купили имоти, така щяха да загубят само по 50-70 лева на всеки сто.
Така де, ако ще се губи, то нека е с размах я!*xxx*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 21:02:08
avatar
Quote
valsodar
Мда-а-а, мъка, мъка!

По-добре да бяха купили имоти, така щяха да загубят само по 50-70 лева на всеки сто.
Така де, ако ще се губи, то нека е с размах я!*xxx*

Някои загубили, други спечелили. Въпрос на риск и период. Който не разбира от рискове и от период в който трябва да се инвестира, той разчита на влога, а влога не може да защити от инфлация парите. Това е.
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 22:05:45
Е не знам колко трябва да си малоумен че да си правиш инвестиционните сметки по статии на 24 часа...
А между другото - даже и тея безумно глупави елементарни сметки са сгрешени. При реални сметки вложителите са 1-2% над инфлацията. *angel*
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 22:10:10
avatar
Quote
Panther1
Е не знам колко трябва да си малоумен че да си правиш инвестиционните сметки по статии на 24 часа...
А между другото - даже и тея безумно глупави елементарни сметки са сгрешени. При реални сметки вложителите са 1-2% над инфлацията. *angel*

Ти малоумен ли ме нарече? :g:24 часа засега пишат за средния депозит, утре ще е най-набалончения:]
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 22:11:06
avatar
Quote
valsodar
Мда-а-а, мъка, мъка!

По-добре да бяха купили имоти, така щяха да загубят само по 50-70 лева на всеки сто.
Така де, ако ще се губи, то нека е с размах я!*xxx*

Въпрос на гледна точка.
Издръжката на жилището като минус, или падащите лихви + инфлацията и предстоящото влизане в еврозоната....
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 22:26:59
avatar
Ками, предпочитам да съм с 1-2% загуба на общата парична маса, от колкото с инвестиция на цялата тая маса, която да ми се е обезценила за две години два пъти, ако ме разбираш. Разликата в загубите е в десетки пъти, не говорим за процент или два.

Смятай, кое е по-добре - да загубиш лев на сто или петдесет на сто?
Не се иска да си финансов гений за да схванеш плитките опити за манипулиране на хората с депозити, да ги теглят и купуват, нали?

Ама, обидно е някак си на гола кука да пробват ни ловят winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 23:02:46
avatar
Quote
valsodar
Ками, предпочитам да съм с 1-2% загуба на общата парична маса, от колкото с инвестиция на цялата тая маса, която да ми се е обезценила за две години два пъти, ако ме разбираш. Разликата в загубите е в десетки пъти, не говорим за процент или два.

Смятай, кое е по-добре - да загубиш лев на сто или петдесет на сто?
Не се иска да си финансов гений за да схванеш плитките опити за манипулиране на хората с депозити, да ги теглят и купуват, нали?

Ама, обидно е някак си на гола кука да пробват ни ловят winking smiley

Всеки си е направил някаква сметка. И тя е различна от твоята, щом е решил да купи НИ.
В момента хората теглят от депозитите не за да купуват имоти, а за да посрещат ежедневните нужди.
Дали са на далавера спрямо другите- които дават под наем, само те могат да кажат.
Два еднакви случая няма, затова е твърде едностранчиво виждането ти.
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 23:15:28
avatar
Виж само заглавието на темата и няма какво повече да говорим за това, чие мислене е изцяло едностранчиво winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 23:23:31
avatar
Quote
valsodar
Виж само заглавието на темата и няма какво повече да говорим за това, чие мислене е изцяло едностранчиво winking smiley
Заглавието е такова, защото от много време за първи път инфлацията преборва мижитурските влогове. Затова и не е просто новина, а тенденция към РЪСТ
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход