Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
10-10-2011 - 22:17:57
Quote
камелия
Quote
batko
.Абе момци зарежете я тая тъпа п.т.а

........изцепи се най- тъпата, уплашена да не изгуби първенството.
Не бой се, ти си светлинни години напред от всичко тъпо, що шава в тази вселена.
Що не вземе да си смениш ника с все ненаибана ли шъ ходя
Re: Преглед на печата 2011
10-10-2011 - 22:49:36
avatar
Quote
batko

Що не вземе да си смениш ника с все ненаибана ли шъ ходя

Що ли вече не ти се отдава дори постройката на просто изречение?
Че и "софийското" лустро загуби ?
От кой край си, селянче диво и щастливо?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Преглед на печата 2011
11-10-2011 - 10:48:54
avatar
Quote
Lubimec13
Quote
palamud
Я да видим има ли нова тенденция в оферираните имоти.
Няколко мои познати продадох апрез лятото, апартаменти които даваха под наем - основен мотив са ниските наеми.
Парите които вземаха вече не им стигат за целите за които ги използваха.

Определено за продажба излизат много имоти, оттдавани до момента под наем.

Да си обърнеш имотите в кеш преди банкрут на банки е същото като с фабриката на 9.9.1944.

Банкови банкрути сънуват само закъсалите ипотекари. Банките избегнаха банкрута през 2008. Сега са свръхликвидни
Re: Преглед на печата 2011
11-10-2011 - 11:30:30
В Америка фалираха над 500 банки за последните 3 години. Не съм чул някой да е загубил и един цент от спестяванията си. Явно, някои са толкова зле, че не могат да направят никаква разлика между ситуацията през 1996 и 2011. Само да им напомня, че в онези времена най-големият длъжник на банките бяха закъсалите държавни предприятия, на които им предстоеше приватизация. Днес най-големите длъжници са частни лица и фирми.
Re: Преглед на печата 2011
11-10-2011 - 11:36:15
Quote
камелия
Quote
batko

Що не вземе да си смениш ника с все ненаибана ли шъ ходя

Що ли вече не ти се отдава дори постройката на просто изречение?
Че и "софийското" лустро загуби ?
От кой край си, селянче диво и щастливо?
За разлика от теб аз нямам кухо самочувствие и не съм прост даскал.Ако от теб ставаше нещо нямаше да си безработна.Вземи сготви нещо на мъжо си оти че ти откине празната глава.Незнам как те търпи по цял да висиш по форумите и с тая голяма уста дето цяла София да сере унея не мое да я напуни.
Re: Преглед на печата 2011
11-10-2011 - 12:19:22
Quote
Seira
В Америка фалираха над 500 банки за последните 3 години. Не съм чул някой да е загубил и един цент от спестяванията си. Явно, някои са толкова зле, че не могат да направят никаква разлика между ситуацията през 1996 и 2011. Само да им напомня, че в онези времена най-големият длъжник на банките бяха закъсалите държавни предприятия, на които им предстоеше приватизация. Днес най-големите длъжници са частни лица и фирми.

Съдбата на закъсалите частни лица и фирми днес не е по-розова от тази на държавните предприятия през 1996.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
11-10-2011 - 12:38:05
avatar
Quote
batko

За разлика от теб аз нямам кухо самочувствие и не съм прост даскал.Ако от теб ставаше нещо нямаше да си безработна.Вземи сготви нещо на мъжо си оти че ти откине празната глава.Незнам как те търпи по цял да висиш по форумите и с тая голяма уста дето цяла София да сере унея не мое да я напуни.

Селчо, дори и "прост" даскал е много по- стойностен от прост селяндур, прихождащ в бачкаторски град и мечтаещ да си купи жилище в гето.:]
Безработен си ти, селчо, щото не спря да висиш във форума, дебнейки какво ще напиша, за да се изцепиш неподготвен.
За твое сведение и за сведение на всичките останали, които нямат два грама сиво вещество, за да задържат една информация, ще ви разочаровам с напомнянето, че не съм безработна.
Че с приключването на имотния бум, започнах друга работа, изискваща изчакване пред компютъра. Та, затова ти гледам сеира- на теб и на другите специалисти по всичко, изживяващи се като милионери, но висящи в нета и ревящи, че всичко е скъпо и парите не им стигат за едно свястно жилище.
Така че, селяндур, колкото по- изпростяваш, колкото по- вулгарен ставаш, толкова по- демонстративно показваш, че наистина не си никакъв мъж, а пасваш идеално на определението, което толкова обичаш........
Дай още малко диалект и ще мога да определя от кой затънтен край се опитваш да ни се натресеш.smoking smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Преглед на печата 2011
11-10-2011 - 12:39:13
avatar
Quote
greenbul
Съдбата на закъсалите частни лица и фирми днес не е по-розова от тази на държавните предприятия през 1996.

Основните лоши длъжници са фирмите, следват граждани с потребителски кредити и най-малка част са ипотекарни собственици на имоти. Една част от фирмите отиват съзнателно на вариант фалит и ще оставят банките с празна чиния.
Re: Преглед на печата 2011
11-10-2011 - 12:47:59
Quote
greenbul
Съдбата на закъсалите частни лица и фирми днес не е по-розова от тази на държавните предприятия през 1996.

Така е, но този път държавата няма интерес да направи пак банките курбан на закъсалите частници. Навсякъде политиката е да има bailout smiling smiley. Не вярвам БГ пак да направи уникално изключение, при положение, че болшинството банки дори не са български. Външният натиск да се спасят банките на всяка цена ще е огромен.
Re: Преглед на печата 2011
11-10-2011 - 13:05:40
Quote
TZARS
Quote
greenbul
Съдбата на закъсалите частни лица и фирми днес не е по-розова от тази на държавните предприятия през 1996.

Основните лоши длъжници са фирмите, следват граждани с потребителски кредити и най-малка част са ипотекарни собственици на имоти. Една част от фирмите отиват съзнателно на вариант фалит и ще оставят банките с празна чиния.

Аха, ама аз дето имам познати яко закъсали ипотекари са с ипотека в/у жилището и някой теглил потребителски или фирмен кредит за първоначалната вноска. Страшна мъка ти казвам. Всичко е синджир марка. Даже и това с празните чинии, фирмите като фалират кой ще възстанови загубите за банките, ами естествено, че тези дето чинно си плащат.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход