Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търг - делба + ипотека

Публикувано от dodo2 
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 22:46:50
avatar
Интересно как някой разбра какво питам и конкретно ми отговори само с 3 букви и едно число?

Или човекът е много умен или ти и още няколко дърдорковци тук сте с IQ<100.
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 22:48:53
avatar
Quote
Tumnio
На тебе никога не бих ти отговорил нищо конкретно...то се подразбира. Просто мразя позьорите, дето до вчера кълняха форуми, графики и прочие, а днес изискват и въпроси. А не си ли твърде нагъл?

Ами не, аз имам навика като не знам нещо да питам, а не да ровя като някои енетелектуалци в google до умопомрачаване. Ако нямаше google примерно Камелия щеше да се чувства като с ампутирана глава.
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 22:56:20
Вие се съсредоточете в събирането на пари за банката и съдията по изпълнението!
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 22:58:09
avatar
Quote
dodo2
Quote
Tumnio
На тебе никога не бих ти отговорил нищо конкретно...то се подразбира. Просто мразя позьорите, дето до вчера кълняха форуми, графики и прочие, а днес изискват и въпроси. А не си ли твърде нагъл?

Ами не, аз имам навика като не знам нещо да питам, а не да ровя като някои енетелектуалци в google до умопомрачаване. Ако нямаше google примерно Камелия щеше да се чувства като с ампутирана глава.
..................
Камелия си се чувства много добре, щото е в имотен форум, но вие какво правите в такъв никой не е дал смислен отговор.
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 23:00:03
Quote
dodo2
Интересно как някой разбра какво питам и конкретно ми отговори само с 3 букви и едно число?

Или човекът е много умен или ти и още няколко дърдорковци тук сте с IQ<100.

Има и още една опция - наличие на папагалче с неизчислимо АйКю, което му позволява да повярва, че отговорът на неговия въпрос е "само 3 букви и едно число" :}
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 23:06:39
avatar
Съдържаше се, колкото и да ти е странно.
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 23:08:45
avatar
Quote
dodo2
Интересно как някой разбра какво питам и конкретно ми отговори само с 3 букви и едно число?

Или човекът е много умен или ти и още няколко дърдорковци тук сте с IQ<100.

Quote
ivorad
Има и още една опция - наличие на папагалче с неизчислимо АйКю, което му позволява да повярва, че отговорът на неговия въпрос е "само 3 букви и едно число" :}

Ех, г-н ivorad, бива ли така?
Оставете човечето да триумфира.........:]
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 23:12:08
Quote
dodo2
Съдържаше се, колкото и да ти е странно.

Не е странно, а кефещо!
Цаци в дрехи на папагалчета са любимите клиенти на имотните измамници, а ти си цаца. Несъмнена цаца, устремена към мрежата на рибарите:]
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 23:12:54
avatar
Струва ми се, че ако бях питал как се решава някое диференциално уравнение от трети ред, същите отговори пасват. smiling smiley "Ама защо питаш като много знаеш" "Ама то е лесно, всеки го знае" "Аз знам ама няма да кажа" "Ама трябвало на друго място да се пита" и т.н.

Или кажи какво мислиш или у лево! smiling smiley
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 23:13:48
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Съдържаше се, колкото и да ти е странно.

Не е странно, а кефещо!
Цаци в дрехи на папагалчета са любимите клиенти на имотните измамници, а ти си цаца. Несъмнена цаца, устремена към мрежата на рибарите:]

Защото зададох въпрос ли? Кажи какво още си сънувал? Че ти се е оправило зренито и вече не носиш очила ли? smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход