Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търг - делба + ипотека

Публикувано от dodo2 
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 19:32:49
Тротко, обърнах се към редовите глупчовци, не към шампионите!
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 19:44:58
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
ТОРТКО


Разбира се че ти е говорил пълни глупости. В държава със законно бесзаконие друго не очаквай.
Както вече споменаха да се разбере какво е ипотекирано-цялото или част от имота. Банката уведомена ли е за продажбата? Защото ще стане така че имота е неделим една от страните предизвиква продажбата имота се продава с тежестите, онези си прибират парите ЧСИ-то също и новият собственик остава да държи торбата защото тежеста е върху имота. Тогава банката ще педяви искове към имота и ти оставаш съвестин купувач жертва на измама и то законна с всички последици от това.
Ако толкоз е хубав имота и ти е на сърце отивай в банката и говори с технеят юрист.

Деиствителен случаи: Текат дела по делба, една от страните предизвиква продажба имота се продава без оглед на дела и процеси които текат.
Додо ходи в банката и може да разбереш какво са намислили тези обесници.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

За първи път чета нещо разумно от теб.Дано продължиш.
*drink1*

Собственико разбрал си нещо написано в прав текст като за третокласник. Задълбочените анализи ти се изплъзват, но продължаваи може да наваксаш.

Продажба на загуба да се счета като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 20:05:44
Само за протокола: истинска сладост ме изпълва само като си представя, че форумното папагалче би употребило съветите, "дадени" тук в ситуация на реално финализиране на сделка......
Ох, колко хубаво би се получило, ако стане именно така:]
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 20:10:41
avatar
У лево, бе! smiling smiley
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 20:16:36
avatar
Quote
ТОРТКО
Quote
OwnerBG
Quote
ТОРТКО


Разбира се че ти е говорил пълни глупости. В държава със законно бесзаконие друго не очаквай.
Както вече споменаха да се разбере какво е ипотекирано-цялото или част от имота. Банката уведомена ли е за продажбата? Защото ще стане така че имота е неделим една от страните предизвиква продажбата имота се продава с тежестите, онези си прибират парите ЧСИ-то също и новият собственик остава да държи торбата защото тежеста е върху имота. Тогава банката ще педяви искове към имота и ти оставаш съвестин купувач жертва на измама и то законна с всички последици от това.
Ако толкоз е хубав имота и ти е на сърце отивай в банката и говори с технеят юрист.

Деиствителен случаи: Текат дела по делба, една от страните предизвиква продажба имота се продава без оглед на дела и процеси които текат.
Додо ходи в банката и може да разбереш какво са намислили тези обесници.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

За първи път чета нещо разумно от теб.Дано продължиш.
*drink1*

Собственико разбрал си нещо написано в прав текст като за третокласник. Задълбочените анализи ти се изплъзват, но продължаваи може да наваксаш.

Продажба на загуба да се счета като печалба към днешна дата.


Извини ме Трътко.
Объркал съм се.
Предишното мнение да се счита за грешка.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 20:22:46
avatar
Quote
ТОРТКО
Кой ги удържа бре? Кера писърката ли? Или ЧСИ-то ще се обади на банката "Ало елате да си вземите парите"

ИваноФъ по всичко личи че банката е в невидение, и дали не може да продам имот с тежест и после те да се оправят. Аз съм чист защото съм го обявил с тежестите, който го купува да се оправя. Какво пречи да се прехвърли собственост с тежести А?

Продажбата на загуба да се счита ката печалба към днешна дата.

А бе Тротко ти измисли нов бизнес модел за закъсали ипотекари ! Пфу как още никои не се е сетил да си продаде хапартамента барабар с ипотеката на някой мангал за 200 марки и едно прасе, после да видим бамките как ще си приберат парите от бай мангал без постоянен адрес и живeeщ на социални помощи от 10те си чавета.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-28 20:27 от gekko.
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 20:25:24
Quote
dodo2
У лево, бе! smiling smiley
Дори не успяваш да схванеш, че от началото на темата ти това е най-ценното написано нещо. Най-ценно, стига да успееш да го разчетеш не като обикновена ирония, а като съвет.....
Нормално объркване, като за папагалче.
Я кажи сега нещо за очила, че от завои главицата ти се позамота!
:]
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 20:25:50
avatar
Личи ти че си объркан.
Не само мнението ти да се счита за грешка. Ти самият си поредица от грешки.

Продажбата на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 20:30:39
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
У лево, бе! smiling smiley
Дори не успяваш да схванеш, че от началото на темата ти това е най-ценното написано нещо. Най-ценно, стига да успееш да го разчетеш не като обикновена ирония, а като съвет.....
Нормално объркване, като за папагалче.
Я кажи сега нещо за очила, че от завои главицата ти се позамота!
:]

Това, което се вижда е, че разни хора твърдят разни неща. Какви съвети видя, не те знам и какво бленуваш, че ще тръгна употребявам? Ако отново те е заглождила безполезността ти и реши пак да цвъкаш, покажи си задника на парапета. У лево!
Re: Търг - делба + ипотека
28-12-2010 - 20:58:34
Quote
dodo2
. Какви съвети видя, не те знам и какво бленуваш, че ще тръгна употребявам?

Драго папагалче, моята практика сочи, че най-хубавичко се насират именно хитроумните андрешковци, скрити зад папагалски никове. И те уверявам, че блянът ми за подобен катастрофичен папагалски сценарий е много по-вероятен от сънищата на някои хора за "149 на жълтите".
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход