Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 01:03:07
avatar
Quote
dodo2
Тоя па. Ако ти стиска - да се обзаложим, ама после ще искаш от мама нов кредит за погасяване на задължението.

Тук по-скоро "ъпърите" сте с няма и 20 лева в джоба и кредити, които ви излизат през носа. Само imotko е леко различен, другите сте някакви изпаднали ипотекари или собственици на 9.9 квадрата, вече с ментални увреждания.

За какво да се обзаложиш? eye popping smiley
Че не ти стиска да си поискаш документ за дадената сума? Няма нужда- явно, стиска ти само да се заяждаш по форумите и да се изживяваш като някой от " голямото добрутро". А си прошляк, дето свива уши пред всичко и всеки в реала. А, стига с тоя номер. Не минаваш, колко време ти трябва , за да стоплиш и да спреш да се излагаш?:]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 01:04:49
Quote
PER0
"Относно кеша, ако имаш такъв, харчи! Няма значение за какво! "

По безсмислен и глупав отговор от това не съм чувал. Само човек, който не знае цената на парите може да отговори така
Щастието не е в парите , а в тяхното количество!Защо да е безсмислен отговора ми? Ти колко живота имаш? Аз ги изкарвам, аз решавам как да харча! Обичам охолния, но разумен живот.Не съм скъперник.Около мен има много хора на които помагам.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 01:09:51
avatar
Непоносимостта ми към брокерите започна някъде 2007-2008, преди това (2005) например тази лелка от Мирела - пълно безразличие. А и това беше първият път, когато видях как някаква тъпигьозка заработва такава сума, просто защото така се прави (отделно двете страни си имахме адвокати).

А знаеш ли защо от 2007-2008 - тогава попаднах в този форум и видях индивиди като теб, dicho, и още няколко, които могат да предизвикат отврат у всеки непредубеден човек.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 01:14:09
avatar
Quote
paio
Сигурен съм, че не си си мил ушите. Относно кеша, ако имаш такъв, харчи! Няма значение за какво! Ти като ти гледам езика и колко си изнервен и неадекватен, в каквото и да инвестираш може да се окаже грешка!. Аз на умряло куче нож не вадя!Какъв е проблема с наема ми? Той е в пъти по-малък от сметката ми за телефон. Парите които харчи жена ми са в пъти повече от телефона. Не забравям и себеси. Аз не съм на заплата от 1989-та!

С думи прости- прекарай всичко през задния отвор.Това ти е кредото. Е, няма лошо, ама да плюскаш, да се кичиш с парцалки и да говориш до посиняване по телефона, не е мечтата на живота на всички. Някои имат и по- творчески идеи. :] Пък и деца имат, и грижа за тях имат.............едни такива, твърде далечни за теб, нещица.smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 01:20:34
avatar
Quote
dodo2
Непоносимостта ми към брокерите започна някъде 2007-2008, преди това (2005) например тази лелка от Мирела - пълно безразличие. А и това беше първият път, когато видях как някаква тъпигьозка заработва такава сума, просто защото така се прави (отделно двете страни си имахме адвокати).

А знаеш ли защо от 2007-2008 - тогава попаднах в този форум и видях индивиди като теб, dicho, и още няколко, които могат да предизвикат отврат у всеки непредубеден човек.

Ха така! Лелката, дето заработила куп пари, пък не ти дала и документ, не предизвиква нищо у теб. Ама аз и Дичо, дето ти казваме, че трябва да си поискаш документ, предизвикваме отврат у теб. :]
Сигурна съм че и адвокатите не са ти дали никакъв документ, ама за тях и дума не смееш да обелиш.smoking smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 01:31:49
Quote
paio
Quote
PER0
"Относно кеша, ако имаш такъв, харчи! Няма значение за какво! "

По безсмислен и глупав отговор от това не съм чувал. Само човек, който не знае цената на парите може да отговори така

Щастието не е в парите , а в тяхното количество!Защо да е безсмислен отговора ми? Ти колко живота имаш? Аз ги изкарвам, аз решавам как да харча! Обичам охолния, но разумен живот.Не съм скъперник.Около мен има много хора на които помагам.

Парите те правят богат, но не и щастлив. Ако не знаеш как да управляваш живота си многото пари могат да те съсипят за нула време. Да нямаш пари е проблем, но да имаш - двоен, затова трябва да се отнасяш много внимателно с тях!! И понякога 5 лева са повече от 500 лв, защото 5 лв може да се изкарат по трудно от 500. Да си купиш нова кола е кеф. Само че е кеф за първия месец, на втория вече не ти прави толкова впечатление, а на третия хич. Такава е човешката природа, може да се радва на малко, когато е на място, и да си абсолютно безчуствен и към най скъпото и луксозно. Тогава никакви пари не могат да те оправят. Това, което искам е парите ми да правят още пари, даже Бил Геитс го е казал, удоволствието не е в имането, а в правенето на пари. Затова и отговори като екскурзии, коли и прахосничества за мен не е отговор, то се подразбира, че ако имаш нужда от нещо ще го вземеш. Отговора е в това как да накараш парите да работят за теб с минимално от твоя страна участие
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 01:47:12
avatar
Не мога да разбера питаш ли ме нещо или да се намираш на приказка пускаш глупост след глупост.

Тая лелка просто избяга. Представи си банка, в която се броят някакви пари, всички изнервени отпред чака брониран автомобил за превоз, и тая ниска с дебел гъз, търчи ту при едната страна, ту при другата с "къде е комисЬОНОТО, къде е комисьоното и ЕЙ ТАКИВА ококорени очи?". Като го гепи, просто изчезна. Тя вярно че беше ненужна и това и беше показано, документ от нея беше последна грижа, така че какво не разбираш, не знам. Много добре си знаеш за какво ламтите "комисЬОНОТО на предварителен договор", сигурно си била същата.

Ако ми покажеш касова бележка от брокер за 5 цифрена сума, сигурно ще дойдат от Гинес да я снимат. Вашата гилдия СТОПАНИН ... . ако я подпука, ще го направят Милиционер на годината за принос в хазната.

Пусни една анкета, така че хора, купили или продали, да отговорят издаден ли им е данъчен документ. Касова бележка не трябва клиентът да си иска, а трябва да му бъде издавана без въпроси. Освен ако не си креватна брокерка, която даже не се води свободна професия. Тогава нямаш задължение за издаване на касови бележки, защото се водиш "леля Камелия, помагачката за комисЬОНО".

Освен това какво обсъждаме нещо, нямащо нищо общо с първото ти обаждане.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 01:58:50
avatar
Quote
dodo2
Не мога да разбера питаш ли ме нещо или да се намираш на приказка пускаш глупост след глупост.

Тая лелка просто избяга. Представи си банка, в която се броят някакви пари, всички изнервени отпред чака брониран автомобил за превоз, и тая ниска с дебел гъз, търчи ту при едната страна, ту при другата с "къде е комисЬОНОТО, къде е комисьоното и ЕЙ ТАКИВА ококорени очи?". Като го гепи, просто изчезна. Тя вярно че беше ненужна и това и беше показано, документ от нея беше последна грижа, така че какво не разбираш, не знам. Много добре си знаеш за какво ламтите "комисЬОНОТО на предварителен договор", сигурно си била същата.

Това ти писание е достойно за Гинес- в отдел "Глупости и небивалици".:]
Предварителен договор не се подписва в банка. За да извадиш 200 000 на гише и да ги дадеш на ръка на продавача, имаш много здраве да са описани в нотариалния акт. А тъпотията за бронирания автомобил кърти мивки.:}
Та, кога избяга лелката? На предварителния договор, на прехвърлянето на парите в банката или преди качването в бронирания автомобил?
Голям смешник си, надмина себе си!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 02:17:13
avatar
Омръзна да си измисляш някакви неща, които трябва да се обяснява, че не са така, а иначе, много си досадна.

Парите бяха взети в брой от една банка и депозирани в сейф в друга и изискване на втората банка беше, да се използва брониран автомобил на втората банка. Айде върви да лягаш.

"комисЬОНОТО на предварителен договор" беше характеристика, отнесена към теб - описваща най-добре търтеите, които се наричат "брокери".
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 02:18:26
avatar
Драга екс брокерко Камелия, моля прочети коментарите на хората за такива като теб брокониери, иначе аз ви разбирам защо сте толкова раздразнителни, явно доста сте поогладнели. Link
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход