Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Анонимен потребител
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 23:16:55
Абе додо2 и ти ли взе да си го мериш ...
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 23:17:55
avatar
Додо си търси жена.:]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 23:20:50
avatar
Quote
Тинки Уинки
Абе додо2 и ти ли взе да си го мериш ...

Абе тинки, да ти пратя една гумичка за търкане, или имаш други указания свише

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 23:27:24
avatar
Quote
Тинки Уинки
Абе додо2 и ти ли взе да си го мериш ...

Да smiling smiley След Коледа простотията във форума е пълна. Аз по принцип не пия, така че причината май не идва от мен.

Ама пък защо да не се позабавляваме, като има с кой smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
27-12-2010 - 23:49:42
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
ASSETION
Това зеленикаквото в дъното двулевки ли са? от закуски?
.....................
Всичко е от закуски. Колко пъти ще ме карате да ги снимам бре???
-----------------------
Вие уважавате единствено собствените си МЕРАЦИ за тренд , цени и вечен ЪП (нещо като задгробен живот) Ти сигурно не си закусвал последните 120 години. В цял свят 10000$ са МНОГО ПАРИ ! Тука комлекси ли някакви прозират?" Кажи ми за какво и какво харчиш , дати кажа какъв си!" Знаете ли я тая поговорка? При един добър доход човек може да живее под наем в луксозен апартамент , да кара хубав автомобил, да се храни и облича квалитетно , концерти , театри, пиано бар и т.н. В същото време собственик на пет наследствени имота, завличан с наеми, неуспял да намери наематели, наводняван, съсипия след поредния наемател, и т.н. или единствено поради манталитета си (Скрудж) , може да живее като скот!

Да обърне кеш в тухли може всеки глупак! Наследство може да получи всеки глупак! Да попаднеш сам в чужда държава, дори и да знаеш езика, и за година-две да се реализираш обаче не го може всеки! Тухли да обърнеш в кеш вече е цяло изкуство, което все по-малко хора владеят. Ако не сте успели да обърнете тухлите в пари - моите съболезнования. Може да се окажат forever yours ! Или поне задълго , 5, 10 години!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 00:01:57
avatar
Да бре егоиост!!! ще си живуркаш по баровете макс 1-2 години... да почвам ли да сметам твоето "сносно" живеене. А кво говорим за децата ти а? И тях ли ще сложиш под наем.. колко наема щи станат бре... а сметаш ли колко ще струват наемите след тая интервенция дет ви редят в момента... а какво викаш за посредствеността..ааа свикнал си с нея !! Това ли беше охолният ти и безгрижен живот да се лензиш цел живот по хазяи.. Е па лензи се! Щом ти доставя удоволствие
За кой кеш говориш?? Тухлите в пари, а тях в какво каза, че не съм си мил ушите от миналата коледа :] Кеша после в кво викаш?? Не знам дали го споменах все пак.. кеша какво да го правиме... май оглупях тука.. сред толкова глупендри си го позволямам явно *ok* че то дори готино бре... да си олигофрен било трепачка а *angel*
Питах ли кеша къде да го кешираме така че да не останем накрая ептем с пръс у г.. устата май беше

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 00:07:14
avatar
Аз поне 100 пъти съм питал сривльовците в три различни форума кво да го прайме кеша и те понеже са много готини инвеститори казват в почивки, купони плюскане пиене дрогиране курви и тем подобни. Не че не остават спомени, но нищо друго не остава и не е сериозно въобще да се говори за това от инвестиционна гледна точка. Други се правят на бизнесмени, но се оказва, че са разни гаражни занаятчии, без грам мозък и недодялани недодялани, та чак вдлъбнати.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 00:25:06
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз поне 100 пъти съм питал сривльовците в три различни форума кво да го прайме кеша и те понеже са много готини инвеститори казват в почивки, купони плюскане пиене дрогиране курви и тем подобни. Не че не остават спомени, но нищо друго не остава и не е сериозно въобще да се говори за това от инвестиционна гледна точка. Други се правят на бизнесмени, но се оказва, че са разни гаражни занаятчии, без грам мозък и недодялани недодялани, та чак вдлъбнати.

Ето: Човека пита кво да праим кеша - последното мнение
Въпрос зададен към Куку. Чекаме отговор!!!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-28 00:26 от PER0.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 00:36:24
Quote
Tumnio
Да бре егоиост!!! ще си живуркаш по баровете макс 1-2 години... да почвам ли да сметам твоето "сносно" живеене. А кво говорим за децата ти а? И тях ли ще сложиш под наем.. колко наема щи станат бре... а сметаш ли колко ще струват наемите след тая интервенция дет ви редят в момента... а какво викаш за посредствеността..ааа свикнал си с нея !! Това ли беше охолният ти и безгрижен живот да се лензиш цел живот по хазяи.. Е па лензи се! Щом ти доставя удоволствие
За кой кеш говориш?? Тухлите в пари, а тях в какво каза, че не съм си мил ушите от миналата коледа :] Кеша после в кво викаш?? Не знам дали го споменах все пак.. кеша какво да го правиме... май оглупях тука.. сред толкова глупендри си го позволямам явно *ok* че то дори готино бре... да си олигофрен било трепачка а *angel*
Питах ли кеша къде да го кешираме така че да не останем накрая ептем с пръс у г.. устата май беше
Сигурен съм, че не си си мил ушите. Относно кеша, ако имаш такъв, харчи! Няма значение за какво! Ти като ти гледам езика и колко си изнервен и неадекватен, в каквото и да инвестираш може да се окаже грешка!. Аз на умряло куче нож не вадя!Какъв е проблема с наема ми? Той е в пъти по-малък от сметката ми за телефон. Парите които харчи жена ми са в пъти повече от телефона. Не забравям и себеси. Аз не съм на заплата от 1989-та!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
28-12-2010 - 00:50:32
"Относно кеша, ако имаш такъв, харчи! Няма значение за какво! "

По безсмислен и глупав отговор от това не съм чувал. Само човек, който не знае цената на парите може да отговори така
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход