Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

... се РАЗДВИЖИ

Публикувано от dodo2 
Re: ... се РАЗДВИЖИ
02-04-2011 - 13:25:56
avatar
Нещо много спамите и обиждате. Интересното е че Имотко отдава пожелание на един , а пък му отговаря друг???!!!
По отношение на темата, може да няма все още реален ръст, но раздвиждането се усеща навсякъде, колкото и да им е неприятно на някои индивиди.
1.9
Re: ... се РАЗДВИЖИ
02-04-2011 - 17:25:59
Quote
ПОМЕЩИК
Нещо много спамите и обиждате. Интересното е че Имотко отдава пожелание на един , а пък му отговаря друг???!!!
По отношение на темата, може да няма все още реален ръст, но раздвиждането се усеща навсякъде, колкото и да им е неприятно на някои индивиди.

Да. Ако Бизимотко твърди, че повсеместно качеството на строителството е добро, наистина трябва да се гръмне. Ако иска, аз да го гръмна, че да не се мъчи човечеца. Жал ми е за него ... Дано не се налага да види оценката на Главното ОТКК.

Раздвижи се значи ... Ми нека! Гледам Флоримонтското обратно броене, че и по радиата го чувам. Айде на хапартаментите, че не останаха!
Ми неам паре за тези цени. Тва е... Па и зор да продавам или купувам неам. Който има - да го прави.
Ама за мойта банка вече съм VIP-клиент с моите дребни депозити. Че и готино маце за персонален консултант си имам. Предложи ми хапартамент и "изгоден" кредит, щото авоарите на нашата фирма са почти изцяло при тях, а и знае предмета на дейност и може да предположи нивото на заплатите. Ма то мноо скапо бре!!! Па то от програмист да се преквалифицирам на строител. Викам и: "Като станат по два-триста еврака квадрата - свиркай!". И я поглеждам с наивен детски поглед, а тя - като изненадана отзад ...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-02 17:38 от 1.9.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
04-04-2011 - 14:51:45
Aйде пак на раздвижването smiling smiley :

[sofia.dir.bg]
Re: ... се РАЗДВИЖИ
04-04-2011 - 15:39:10
avatar
И Фандъкова се включи в Раздвижването smiling smiley

Големи гимнастики, голяма работа smiling smiley
Re: ... се РАЗДВИЖИ
04-04-2011 - 18:31:11
avatar
А, добре, за април изпълниха нормата със статийка за РАЗДВИЖВАНЕ в заглавието още първата седмица smiling smiley
Re: ... се РАЗДВИЖИ
05-04-2011 - 02:35:53
avatar
Quote
dodo2
А, добре, за април изпълниха нормата със статийка за РАЗДВИЖВАНЕ в заглавието още първата седмица smiling smiley
*ok*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-05 02:36 от gekko.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
05-04-2011 - 05:45:29
avatar
Интересно как може горното да е вярно, и едновременно с това да са верни непрекъснато появяващите се 'новини' от сорта на 'пазара на имоти се съживява', '..оттласква се от дъното', 'цените се стабилизират' и прочие бла-бла. След като и за най-глупавия е ясно, че цените ще паднат с поне още 25%, а по-вероятно с 30-35%.Нищо не се съживява - строителството е във фаза "ледников период".Няма страшно, страната уверено и бодро върви към фалит, а банките много скоро ще се радват да вземат и 1/2 от това за което днес се наслъндисват.
[www.sales.bcpea.org]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-05 05:47 от Камито.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
05-04-2011 - 07:19:22
avatar
Quote
Камито
Интересно как може горното да е вярно, и едновременно с това да са верни непрекъснато появяващите се 'новини' от сорта на 'пазара на имоти се съживява', '..оттласква се от дъното', 'цените се стабилизират' и прочие бла-бла. След като и за най-глупавия е ясно, че цените ще паднат с поне още 25%, а по-вероятно с 30-35%.Нищо не се съживява - строителството е във фаза "ледников период".Няма страшно, страната уверено и бодро върви към фалит, а банките много скоро ще се радват да вземат и 1/2 от това за което днес се наслъндисват.
[www.sales.bcpea.org]

"Апокалипсис сега". Още малко и ще предложите да си направим дружно сепуку. Хората и в Япония не са такива песимисти, въпреки, че преживяха огромна трагедия съизмерима с ВСВ.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
05-04-2011 - 09:54:55
avatar
Хората в Япония преди 20 и кусур години си спукаха балона, та и затова са станали от оптимисти в прагматици - научили са си вече урока.
Искаш да си купиш имот в Токио срещу замяна на този в Слатина ли, че ми ги сочиш за пример?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: ... се РАЗДВИЖИ
05-04-2011 - 11:08:40
Quote
Камито
Интересно как може горното да е вярно, и едновременно с това да са верни непрекъснато появяващите се 'новини' от сорта на 'пазара на имоти се съживява', '..оттласква се от дъното', 'цените се стабилизират' и прочие бла-бла. След като и за най-глупавия е ясно, че цените ще паднат с поне още 25%, а по-вероятно с 30-35%.Нищо не се съживява - строителството е във фаза "ледников период".Няма страшно, страната уверено и бодро върви към фалит, а банките много скоро ще се радват да вземат и 1/2 от това за което днес се наслъндисват.
[www.sales.bcpea.org]

Ха, ха, ха. Няма далавера за сривльовците, та затова нещо изтрещяхте.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход