Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

... се РАЗДВИЖИ

Публикувано от dodo2 
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-02-2011 - 11:18:11
Някак раздвижването породени от многото всекидневни огледи, което наблюдавахме през последните месеци, започна да стихва, за сметка на раздвижването в продажбите.

[banks.dir.bg]

Quote

Това показа анкета на DarikFinance.bg сред водещи агенции за недвижими имоти в София.
Анкета сред хора, които разбира са обективни и не са по никакъв начин заинтересовани да манипулират анкетата.

Quote

В Адрес обръщат внимание върху възможността даден имот да стане обект и на 30 огледа преди да се стигне до сделка. При други пък се стига до сделка и след по-малко от 5 огледа. Това е особено валидно при по-евтините имоти. Те могат да бъдат продадени и след 1-2 огледа.
Даже част от тях се продават и след обаждане по телефона.

Някой от брокерите ще сподели ли мнението си за анкетата?
Re: ... се РАЗДВИЖИ
21-03-2011 - 23:41:09
avatar
Какво става, няма ли мартенска статия за РАЗДВИЖВАНЕ?

За сметка на това едни от тези, които 2 години се опитваха да го РАЗДВИЖАТ с фалшиви статии, са изритани като ненужни паразити от The Mall:

Все повече собственици на молове и офис сгради ги управляват сами
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-03-2011 - 09:23:16
avatar
Quote
dodo2
Какво става, няма ли мартенска статия за РАЗДВИЖВАНЕ?

Чакат първи април winking smiley
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-03-2011 - 09:52:55
Quote
dodo2
Какво става, няма ли мартенска статия за РАЗДВИЖВАНЕ?

За сметка на това едни от тези, които 2 години се опитваха да го РАЗДВИЖАТ с фалшиви статии, са изритани като ненужни паразити от The Mall:

Все повече собственици на молове и офис сгради ги управляват сами

Имайте търпение smiling smiley
[www.24chasa.bg]
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-03-2011 - 10:08:07
"Трудно е да убедим собствениците, че активността се дължи на желанието на хората да не изпуснат последната възможност да направят изгодна сделка"

Това е ПРЕСТИЖ - ядеш сега или гориш :]
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-03-2011 - 10:42:47
Quote
dodo2

За сметка на това едни от тези, които 2 години се опитваха да го РАЗДВИЖАТ с фалшиви статии, са изритани като ненужни паразити от The Mall:

Все повече собственици на молове и офис сгради ги управляват сами

Не и според 24 часа - те сами си отиват! Никой не ги е изритал ....

[www.24chasa.bg]

Quote
Colliers
„Можем да потвърдим, че Colliers взе решение да подаде официално предизвестие за преустановяване на договора за предоставяне на управленски услуги към The Mall. В съгласие с добрите бизнес практики допълнителната информация е предмет на конфиденциалност", обясниха оттам.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-03-2011 - 13:43:46
avatar
Quote
Satori
Quote
dodo2
Какво става, няма ли мартенска статия за РАЗДВИЖВАНЕ?

За сметка на това едни от тези, които 2 години се опитваха да го РАЗДВИЖАТ с фалшиви статии, са изритани като ненужни паразити от The Mall:

Все повече собственици на молове и офис сгради ги управляват сами

Имайте търпение smiling smiley
[www.24chasa.bg]

"Раздвижване на пазара на имоти отчитат брокерите в последните седмици" - ех, защо не го сложиха в заглавието, това "леко оживление" доста по-плахо звучи...
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-03-2011 - 14:01:43
Quote
Seira
"Трудно е да убедим собствениците, че активността се дължи на желанието на хората да не изпуснат последната възможност да направят изгодна сделка"

Това е ПРЕСТИЖ - ядеш сега или гориш :]

Бе аз имам един бивш колега дето се наълбочи на хилядарка квадрата края на 2007 за да не изпусне последната възможност да направи изгодна сделка. Сега апартамента под него се предлага за 650 EUR квадрата, а желаещи няма и няма. Кеф!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
bah
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-03-2011 - 14:12:48
avatar
Quote
greenbul
Бе аз имам един бивш колега дето се наълбочи на хилядарка квадрата края на 2007 за да не изпусне последната възможност да направи изгодна сделка. Сега апартамента под него се предлага за 650 EUR квадрата, а желаещи няма и няма. Кеф!

Кое е кефското?
Сега е времето за купувачите (на 650).
А има и купили на 200, които сега продават на 650.
Re: ... се РАЗДВИЖИ
22-03-2011 - 14:22:09
avatar
Имаше една тема в investor.bg където купили на зелено в затворени комплекси през 2008 година се уговаряха за мачлета след 2 години в частните си градинки и се подиграваха на некупилите на зелено в затворени комплекси.

Иначе има всякакви случаи. Аз пък имам приятелка, която си купи за 500 евро в затворен комплекс 2006та и си се пече на басейна и си пее. Едиснтвеният "комплекс" именован така, който ми харесва (без да имам претенции да съм виждал много, просто съм предубеден).

Тук няма спор да не се купуват имоти изобщо, а е добре това да не се прави на тройни цени, нито да се взимат идиотски кредити от нашите банки, които умножават крайната цена още 2-3 пъти (общо 9 пъти по-скъпо от здравия разум). Пък на който му се живее "тук и сега" (по Камелия и ко), да си троши главата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход