Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Jim
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 11:15:43
Quote
Шльокер и 3/4
......... Благодаря, че пусна линк към имота и темата стана на клоака.
Форумните пльокита не пропуснаха случая да я осмърдят и осерат. Те не съзнават че заради тях и истинските брокери биват намразвани.
Шльокер, Вассилей пусна линка на 5 страница. В следващите 15 страници да си прочел някакво полезно мнение за имота от брокерите тук? Аз не, но може и да съм пропуснал. Имаше доста полезни за теб мнения от Муза, Наската, Валсодар, Грийнбул и др., но от "специалистите" не видях нито едно. Господа "специалисти", не може ли да кажете мнението си за имота и цената, каквато е всъщност самата тема. Ако мнението ви струва пари, дайте банкови сметки. Който ви иска мнението, първо превежда пари. Но пък форумите са за безплатна помощ - ако не искате да помагате, поне не пречете, спамейки темата.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 11:20:10
avatar
Quote
ivorad
Хайде, господине - чакам си линка към обява за продажбата на къща с гараж и градинка в луксозния център на Амстердам за 100 000!
Давайте - нали според днешните Ви халюцинации работите в бизнеса с недвижими имоти - какъв проблем за толкова изявен експерт да потвърди думите си с конкретна информация?
*tired*

Не те питам под кой ник си фантазирал за цените в център ще стигнат до 3500 евро/м2 и цените на морето на първа линия - до 3000 евро/м2. Питам те потвърждаваш ли че си го казвал? Чакам.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 11:24:53
avatar
Quote
Jim
Шльокер, Вассилей пусна линка на 5 страница. В следващите 15 страници да си прочел някакво полезно мнение за имота от брокерите тук? Аз не, но може и да съм пропуснал. Имаше доста полезни за теб мнения от Муза, Наската, Валсодар, Грийнбул и др., но от "специалистите" не видях нито едно. Господа "специалисти", не може ли да кажете мнението си за имота и цената, каквато е всъщност самата тема. Ако мнението ви струва пари, дайте банкови сметки. Който ви иска мнението, първо превежда пари. Но пък форумите са за безплатна помощ - ако не искате да помагате, поне не пречете, спамейки темата.

Ето какво съм писал на 15стр.

Quote
Шльокер и 3/4
Започнах тема с конкретен въпрос. И малкото ценни и смислени мнения приндлежат на Валсодар, Наската, Грийнбул, Муза, ТОРТКО, фло. За което им благодаря.

На другите около 10 стр. мнения на ivorad, имотко, Светльо, камелия, циганина и прочее пльокерска компания можете да се насладите все още. .
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 11:26:43
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Хайде, господине - чакам си линка към обява за продажбата на къща с гараж и градинка в луксозния център на Амстердам за 100 000!
Давайте - нали според днешните Ви халюцинации работите в бизнеса с недвижими имоти - какъв проблем за толкова изявен експерт да потвърди думите си с конкретна информация?
*tired*

Не те питам под кой ник си фантазирал за цените в център ще стигнат до 3500 евро/м2 и цените на морето на първа линия - до 3000 евро/м2. Питам те потвърждаваш ли че си го казвал? Чакам.

Г-н Шльокер, никога и под никакъв ник не съм си позволявал да правя категорични прогнози в този стил. Нито пък да изисквам отговори от събеседниците си единственно на базата на налудно-кретенски доноси с папагалски произход.
Сега пак да Ви върна към домашното от вчера - линк към обявата за амстердамска къщичка за 100 000? В луксозния център, годна за обитаване, прясно реновирана, без тежести, с две спални, гараж и градинка.
Хайде, г-н Експерт, чакаме!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 11:31:24
Quote
Jim
[Господа "специалисти", не може ли да кажете мнението си за имота и цената, каквато е всъщност самата тема. Ако мнението ви струва пари, дайте банкови сметки. Който ви иска мнението, първо превежда пари. Но пък форумите са за безплатна помощ - ако не искате да помагате, поне не пречете, спамейки темата.

Г-н Джим, записвайте - един сериозен специалист по НИ никога не дава категорично мнение за имот, който не е видял и проучил лично. Да не говорим за ситуацията, при която дори линк към обявата с имота не е посочена, а се иска "сериозно мнение". Подобен подход на питащия / г-н Джим, записвайте, моля/ е НАЛУДЕН.
Пробвайте да го осъзнаете!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 11:32:16
Jim , как очакваш шлькавия да получи съвет или мнение от хора, които откровено мрази и обижда ? Освен това професионалното ми мнение вече го казах - повече от тъпо е да предложиш цена на нещо, което никога не си виждал, поради това е безмислено въобще да се разсъждава върху напъните на този безумно богат човек /по неговите изхвърляници/ да получи адекватно мнение. Ти как искаш мнение от брокер за цена на имот, който е видял само на снимка ? Как искаш въобще някой да каже, че тази цена е добра ? Тези мнения са характерни за други хора тук, ние знаем, че никой от нас не е в позиция да определя цена на който и да било имот.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 11:35:05
Не моем да разберем що Шльоки не земе тоз луксозния в центъра на Ам'дам за 100К, ми иска да земе тоз в Софиа на 110К. Щот сички тез 85К, 55К дето смята да предлага за имота тук са мокри мечти.Нека си предлага де, тва си е негово право. Аз например кат продаам и видим некой много тарикат му дигаме цената, специално заради тарикатщината. Та, за Шльоки -да купи в Ам'дам- ше спести 10К, да плаща на либовницата да фърчи с Wizzair събота и неделя и тва е
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 11:52:43
avatar
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Сега пак да помоля за офертите от А'дам. За ония къщета, по 100 000 парчето, че имам клиент за една такава.
Хайде, чакам с нетърпениеsmiling smiley

Ще ти пратя линкове към къщетата в Амстердам ако си признеш за долното:

"dodo2
Някой чуди ли се защо брокерите и подобни заемат позицията, която заемат?

Да подскажем:

ivorad е казал в средата на 2008 година че до края на 2008:
цените в център ще стигнат до 3500 евро/м2
цените на морето на първа линия - до 3000 евро/м2

Може да се предположи такива хора какви "инвестиционни" решения са взимали..."

Чакам...

Какво чакате - да Ви дойде малко акъл в специфичната кратуна, за да съобразите това, че в средата на 2008-а лицето "ivorad" не би могло да каже нищо, понеже регистрацията му във форума е от началото на 2009-а?
Хе, хе :]
Хайде, господине - чакам си линка към обява за продажбата на къща с гараж и градинка в луксозния център на Амстердам за 100 000!
Давайте - нали според днешните Ви халюцинации работите в бизнеса с недвижими имоти - какъв проблем за толкова изявен експерт да потвърди думите си с конкретна информация?
*tired*

ivorad, нали не очакваш да си помислим, че си роден 2009 и преди това не си казвал нищо? :] Когато някой се обръща към теб с ivorad, има предвид лицето с куция характер, който стои зад псевдонима, а не самия псевдоним, затова не го асоциирай с някакво виртуално "лице ivorad". Там си седи реален човек, с неговите си проблеми (евентуално и ипотеки?), който опърдява форума - признавам ти, твоята пръдна тук е особено ерудирана, но е пръдня!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-12 11:54 от dodo2.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 12:04:23
Quote
dodo2
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Сега пак да помоля за офертите от А'дам. За ония къщета, по 100 000 парчето, че имам клиент за една такава.
Хайде, чакам с нетърпениеsmiling smiley

Ще ти пратя линкове към къщетата в Амстердам ако си признеш за долното:

"dodo2
Някой чуди ли се защо брокерите и подобни заемат позицията, която заемат?

Да подскажем:

ivorad е казал в средата на 2008 година че до края на 2008:
цените в център ще стигнат до 3500 евро/м2
цените на морето на първа линия - до 3000 евро/м2

Може да се предположи такива хора какви "инвестиционни" решения са взимали..."

Чакам...

Какво чакате - да Ви дойде малко акъл в специфичната кратуна, за да съобразите това, че в средата на 2008-а лицето "ivorad" не би могло да каже нищо, понеже регистрацията му във форума е от началото на 2009-а?
Хе, хе :]
Хайде, господине - чакам си линка към обява за продажбата на къща с гараж и градинка в луксозния център на Амстердам за 100 000!
Давайте - нали според днешните Ви халюцинации работите в бизнеса с недвижими имоти - какъв проблем за толкова изявен експерт да потвърди думите си с конкретна информация?
*tired*

ivorad, нали не очакваш да си помислим, че си роден 2009 и преди това не си казвал нищо? :] Когато някой се обръща към теб с ivorad, има предвид лицето с куция характер, който стои зад псевдонима, а не самия псевдоним, затова не го асоциирай с някакво виртуално "лице ivorad". Там си седи реален човек, с неговите си проблеми (евентуално и ипотеки?), който опърдява форума - признавам ти, твоята пръдна тук е особено ерудирана, но е пръдня!


Папагалчо, в прав текст си цитирал мое мнение във форума, датиращо от средата на 2008-а.
Директно бе отстрелян с доказателство, че цитирайки - ЛЪЖЕШ !
Не мисля, че има какво да се коментира повече - ти си патологично-нагъл и неособено интелигентен лъжец.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 12:34:07
avatar
Аха, започна да изпускаш нервите, забрави учтивата форма, започна да пишеш и с главни букви и да се опитваш да даваш характеристики, тц, тц smiling smiley

Прочети пак точно какво съм написал и там споменат ли е форума? Не? Хайде сега напиши нещо с още по-главни букви, но не забравяй да ми пишеш на "Ви", защото иначе пръднята с маниери става обикновена smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход