Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 00:55:40
avatar
Quote
Svetlio
Нещо неуспешен опит с тая глупава изторийка от битието а :]
Ти не беше ли некъв ултра гъзар разлигавен в сауната а.. ?

Пиша ти от сауната. iPAD-а е яка машина и инфрачервената сауна въобще не и влияе. Купи си такава ако някога събереш пари, препоръчвам ти я.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-12 01:08 от Шльокер и 3/4.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 00:59:38
а бе тоя форум го обърнахте на упражнение по литература бе
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 01:04:33
нали уж само имоти трябва да коментираме, дайте малко по по същество, моля, придържайте се към поставената тема smiling smiley и не се лигавете с излишни чувства. тука за имоти иде дума
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 03:40:52
в тоя форум са останали предимно тролове. Гледат само как да изкарат някакьв емоционален отговор. Имаше няколко свестни човека и няколко свестни теми, вече ги няма.
та по темата. както казах, тая кьща беше обявена за 128. Падна на 105. И до 85 може да падне. Да предложиш 20% по-малко от обявената цена си е сьвсем нормално (навсякаде по света и осбено в БГ кадето трябва да се предлага с 40%-50% за повечето 'обяви'). Сигурно няма да се сьгласят от воле, не и преди да я обяват за 95, но като нищо може и да ти се обадят след няколко месеца. 85к си е сьвсем прилична цена за тая кьща.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 09:36:11
Quote
vassilei
в тоя форум са останали предимно тролове. Гледат само как да изкарат някакьв емоционален отговор. Имаше няколко свестни човека и няколко свестни теми, вече ги няма.
та по темата. както казах, тая кьща беше обявена за 128. Падна на 105. И до 85 може да падне. Да предложиш 20% по-малко от обявената цена си е сьвсем нормално (навсякаде по света и осбено в БГ кадето трябва да се предлага с 40%-50% за повечето 'обяви'). Сигурно няма да се сьгласят от воле, не и преди да я обяват за 95, но като нищо може и да ти се обадят след няколко месеца. 85к си е сьвсем прилична цена за тая кьща.

Ти пробвал ли си това упражнение с 40%? Това е сигурен знак, че имота не те интересува.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 10:04:04
avatar
Quote
vassilei
в тоя форум са останали предимно тролове. Гледат само как да изкарат някакьв емоционален отговор. Имаше няколко свестни човека и няколко свестни теми, вече ги няма.
та по темата. както казах, тая кьща беше обявена за 128. Падна на 105. И до 85 може да падне. Да предложиш 20% по-малко от обявената цена си е сьвсем нормално (навсякаде по света и осбено в БГ кадето трябва да се предлага с 40%-50% за повечето 'обяви'). Сигурно няма да се сьгласят от воле, не и преди да я обяват за 95, но като нищо може и да ти се обадят след няколко месеца. 85к си е сьвсем прилична цена за тая кьща.

Ако обобщим се получава следното:

Имаше мнения и оценки за реална цена около 40К, 60К и 80К. Никой, дори и форумните пльокита не писа за цена над 80К.
Имотът е тръгнал от 130К надолу и сега е 100% сигурно, че на 100К продавачът би се съгласил, но купувачи няма да има.
Да видим за колко ще го купя. Аз вече понижих моята цена на 55К. Благодаря, че пусна линк към имота и темата стана на клоака.
Форумните пльокита не пропуснаха случая да я осмърдят и осерат. Те не съзнават че заради тях и истинските брокери биват намразвани.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 10:11:21
За да кажа 45К, означава че съм наясно, че това са цените на такъв тип имоти. Фактът, че Дичо още по телефона приема да посредничи за тази цена, сам по себе си говори, че там е цената - 45К.

В същото време, очаквам и отговор - собственикът не е съгласен. Това, съвсем не означава, че цената му е 60К, а че собственикът не иска да намалява. Означава, разбира се и друго - въпросният имот, наистина се приближава към тази цена (ще отбие малко), но моят капацитет е за 45К. И в двата случая, просто няма смисъл и да ходя да гледам.
-----------------------------
Не, Муза, Дичо не приема да посредничи за тази цена, само иска да покаже на обадилия се колко е тъпо да предлагаш каквато и да е цена, без да си видял имота. А след като капацитетът ти е 45, да ходиш е тъпо, да се обадиш с такова предложение - също.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 10:31:36
Quote
dodo2
Някой чуди ли се защо брокерите и подобни заемат позицията, която заемат?

Да подскажем:

ivorad е казал в средата на 2008 година че до края на 2008:
цените в център ще стигнат до 3500 евро/м2
цените на морето на първа линия - до 3000 евро/м2


Може да се предположи такива хора какви "инвестиционни" решения са взимали, така че поведението им е обяснимо.

:}

b]ivorad[/b]
Регистриран: 2009-01-20 21:17
Мнения: 968


Уаууууу - Додо пак нанася неотразим удар по малоумието на пльокитата. Всъщност, този път май направо се опитва да ме умори от смях:]
Я да го помоля какадуто да даде линк към въпросното мое мнение от средата на 2008-а!
Само да не забравя, че регистрацията ми в този форум е от 2009-01-20 21:17.....
Успех, на сладурчето злоболъжещо!

winking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
12-12-2010 - 10:43:37
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Сега пак да помоля за офертите от А'дам. За ония къщета, по 100 000 парчето, че имам клиент за една такава.
Хайде, чакам с нетърпениеsmiling smiley

Ще ти пратя линкове към къщетата в Амстердам ако си признеш за долното:

"dodo2
Някой чуди ли се защо брокерите и подобни заемат позицията, която заемат?

Да подскажем:

ivorad е казал в средата на 2008 година че до края на 2008:
цените в център ще стигнат до 3500 евро/м2
цените на морето на първа линия - до 3000 евро/м2

Може да се предположи такива хора какви "инвестиционни" решения са взимали..."

Чакам...

Какво чакате - да Ви дойде малко акъл в специфичната кратуна, за да съобразите това, че в средата на 2008-а лицето "ivorad" не би могло да каже нищо, понеже регистрацията му във форума е от началото на 2009-а?
Хе, хе :]
Хайде, господине - чакам си линка към обява за продажбата на къща с гараж и градинка в луксозния център на Амстердам за 100 000!
Давайте - нали според днешните Ви халюцинации работите в бизнеса с недвижими имоти - какъв проблем за толкова изявен експерт да потвърди думите си с конкретна информация?
*tired*
Re: Малко искрен смях за разведряване на темата
12-12-2010 - 11:12:55
Quote
Шльокер и 3/4

- Добър вечер. Дъщеря ви ме информира за проблема, който така силно ви вълнува. Както можете да се досетите, нямам намерение да се женя за нея, понеже държа на семейството си. Но, разбира се съм готов материално да компенсирам всички неудобства, предизвикани от непредпазливото ми поведение. И така, ето условията ми: ако роди момиче, ще й прехвърля собствеността на два луксозни магазина и три завода. Ще добавя и банкова сметка с един милион долара. Ако роди момче,
ще получи собсвеност и права над три магазина, два завода и също милион долара. Ако са близнаци (да са живи и здрави), ще получи по един магазин за всеки от тях по завод и магазин и по половин милион долара.

Мегаломанията е един изявен белег на шизоидното поведение.
Каквато и история да се разказва, все става дума за мнооооооого пари / варианти - изявени бизнесмени, политици, мутри, велики спортисти, яхти, хотели, частни самолети, Формула1, Майбах и дериватите му, банки+банкери, любовници-манекенки, учени от световния заговор, петролни шейхове/.
В конкретния случай имаме "много имоти в БГ и чужбина", " едно хотелче в Банско, ма имам и други", "виличка на гръцкия бряг", " банкови сметки тук-таме и отворени за всеки любопитен, естествено", "сексквартирка помеждудругото за 100 000 в центърчето на София", "два-три /луксозни , разбира се, в тези легенди нещата са само луксозни/ магазина + три завода + милион долара покрай едното джиджи-биджи"......
А в същото време разказващият се е спукал в последните месеци от виене по адрес на безбожно високите цени на НИ в България!
Забележително изчистена симптоматика.
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход