Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?

Публикувано от general 
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
04-02-2011 - 23:27:13
За момента няма по-добри.
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
04-02-2011 - 23:30:39
avatar
Quote
batko

Иванов що ми натресе тая некадърна и проста милиционерска пасмина

Що, повече ти харесваше пасмината на оня- лъскаво-мазния, без 1 ден трудов стаж, без дете и коте, и син на др. Станишев?eye popping smiley
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
05-02-2011 - 11:49:42
В интерес на истината ГЕРБ нямаха никаква предизборна програма. Само някакъв "манифест" от една страничка /или две -най-много/.

Не че някой ,като има някаква програма, прави нещо.

Логиката сочеше натам, че като нямат собствени идеи, ще вземат максимално от ЕС. Но не би...То и за това акъл се иска.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-05 11:50 от general.
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
05-02-2011 - 23:12:11
В интерес на истината ГЕРБ, по-точно Бойко, познаваха много добре гнусният ни народ и му обещаха това, което иска всеки българин - някой да му дава пари без да работи(ще вземат максимално от ЕС) и ще накажат тези дето имат и са повече от тях(пасмината на оня- лъскаво-мазния). Никой не се запита за какво всъщност са ни мизерните 300-400 млн. на година от ЕС след като в страната влизат по 10 милиарда външни инвестиции на година. Да не говорим, че всъщност структурата на фондовете е такава, че и толкова не са чисти, но важното беше, че Бат Бойко ще ги вземе и ще ни ги раздаде да си ги харчим без да работим. Но не това беше основното, а че някви дето ни се правиха на повече от нас щяха да ходят в затвора. За съжаление аз не съм и никога няма да бъда на една нога с царя, много молко хора в Европа са като него. Гледах една сбирка на ЕС в Бразилия, още не ни бяха приели, но царят беше там и от 5 минути репортаж три и половина камерата беше върху него. Няма и да съм като Станишев, защото по различни причини животът ни се е развил различно, аз може финансово и да съм по-добре от него, но нещата са напълно различно, както и няма да бъда Р.Овч., един между няколкото най-добри специалисти в света в много рядка област - ядрената енергетика. Може и да сбъркам Орешарски и Велчев на пиене или да ги науча как се прекарва стока през граница, но няма как да съм добър министър като тях. За разлика от другите го съзнавам и затова животът ми е уравновесен и спокоен. Не, че съм ги оценявал дойстойно когато управляваха, защото често съм ги попържал всички вкл. и във форума, но когато те изпратят в Сибир оценяваш колко ти е било хубаво на Ривиерата, с чаша в ръка и красавица в скута. Защото ситуацията беше същата, от спорове къде е по-хубаво да се почива - в Италия или Мексико народа мина на спорове дали да ходи пеша четири спирки или да си прежали едно билетче. И това защото не искахме да ни управлява някой извършил най-непростимото престъпление, да е повиван в копринени пелени, мечтаехме за прост човек като нас, по-точно прост като комшията и малко по-тъп от нас, за да гледаме гордо телевизия и да се надуваме пред жените, че не сме чак толкова гола вода Верно, че не можем да говорим, нямаме маниери, вкус за обличане, елементарно възпитание, но...но министъро е по зян и от мене. Нещо което при другите не можехме да кажем.
Дано в близките години избирателите на ГЕРБ, обикаляйки кофите за смет, когато вече съвсем са забравили как на месец се мръщиха на пет продадени апартамента, да си направят някакви изводи относно гласуването.
Дано, ама надали!
1.9
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
06-02-2011 - 10:32:21
Царя и Бойко спечелиха избори защото се появиха в момент, когато имаше нужда от нещо по-различно от махалото "САМО ЛЕВСКИ!" - "САМО ЦСКА!". Сега втория върви по стъпките на първия. Бойко ми прилича на слон в стъкларски магазин. Понякога има добри ефекти, но като цяло не е за там. Нова магистрала не пълни тумбак.
Костов направи от СДС лична партия и затова сега Синята мъгла е брак по сметка за прескачане на парламентарната бариера.
Като гледам и БСП са тръгнали натам.
Атака нямат амбиции за повече от постове за лидера и домочадието му.
Останалите не си струва да се коментират.
Интересно мие какво следва - шарена коалиция или служебен кабинет.
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
07-02-2011 - 20:48:07
Quote
камелия
Quote
batko

Иванов що ми натресе тая некадърна и проста милиционерска пасмина

Що, повече ти харесваше пасмината на оня- лъскаво-мазния, без 1 ден трудов стаж, без дете и коте, и син на др. Станишев?eye popping smiley
Не Камелия не ми харесваше и предишната но държавата да се управлява от хора които са гледали прасета и зайци като деца,яли са филии с мас и са прочели Винету благодаря.Тези простаци правят така че онези мазните да изглеждат като аристократи.Не само им липсва култура възпитание и обноски те и мозък нямат.
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
07-02-2011 - 20:55:52
avatar
Quote
batko

Не Камелия не ми харесваше и предишната но държавата да се управлява от хора които са гледали прасета и зайци като деца,яли са филии с мас и са прочели Винету благодаря.Тези простаци правят така че онези мазните да изглеждат като аристократи.Не само им липсва култура възпитание и обноски те и мозък нямат.

Знаеш ли, аз по дрехите мога да посрещна, но по акъла изпращам.
А щом човек е ял филии с мас, но е успял да стигне до там, да го изберат за Премиер без да е син на бивше величие, без зад гърба му да стоят " другарите" на баща му с цялата си организация, без да е написал дисертация на тема " руската униформа" и без да живее като дърт ерген при майка си, за мен е много по- стойностен.
Не ти ли стигнаха възпитанието и обноските на царя и станишката?
На мен ми се повдига от тях...........
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
07-02-2011 - 21:01:30
avatar
Quote
камелия
Quote
batko

Не Камелия не ми харесваше и предишната но държавата да се управлява от хора които са гледали прасета и зайци като деца,яли са филии с мас и са прочели Винету благодаря.Тези простаци правят така че онези мазните да изглеждат като аристократи.Не само им липсва култура възпитание и обноски те и мозък нямат.

Знаеш ли, аз по дрехите мога да посрещна, но по акъла изпращам.
А щом човек е ял филии с мас, но е успял да стигне до там, да го изберат за Премиер без да е син на бивше величие, без зад гърба му да стоят " другарите" на баща му с цялата си организация, без да е написал дисертация на тема " руската униформа" и без да живее като дърт ерген при майка си, за мен е много по- стойностен.
Не ти ли стигнаха възпитанието и обноските на царя и станишката?
На мен ми се повдига от тях...........
.......................
Браво за коментара! Не мога да си представя, че българина е толкова тъп, за да избере отново амалгамата от испанец, руснак и турчин да управлява страната. Честно казано, когато разбрах, че Станишката до 1994г. е бил РУСКИ ГРАЖДАНИН и дипломната му дисертация е била на тема униформите на червената армия, ме побиха тръпки и си помислих, че в действителност ние никога не сме били независима държвава с изключение на кратки времеви периоди когато са ни управлявали достойни хора като Стамболов. Какъв тъпунгер трябва да си за да подкрепяш още тези които ни продадоха на руските интереси и загробващи договори като Бургас-Александруполис и Белене?! Добре, че първия проект вече е тотално в историята.
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
07-02-2011 - 21:19:39
Камелия това че Бойко не ми харесва не означава че ми харесват хора с червени прашки червени фесове и царе-комунисти.Зад гърба му стоят другарите не се заблуждавайте.Това е един страхлив човек нищо че се прави на мъж-избива комплекси.Доколкото знам живее в родната си къща но това не означава че не може да си купи друга.Не разбирам какъв акъл виждаш в тази много проста кратуна.Разбери това са диви селяни които хабер си нямат къде са попаднали.Та викаш се издигнали.Нито леля Цеца нито Фидосова нито Цецо физкултурата нито Бойко знаят чужди езици.И какъв трудов стаж имат в пожарната и в съдебната система.Леля на всичкото отгоре и комуниска-стругарка влязла с РАБФАК.Тези диви селяни ли ще управляват държавата?Ми то трябва култура образование интелект не става с дадох 10милиона на Шумен платих парното на софиянци на Перник направих университет и магистрала.Представям си само как европейските лидери се забавляват с нашите недоразумения.Човек преди да посегне към нещо трябва да се замисли дали може.Нямам нищо против хората от село нямам нищо против хората които ядат филии с мас и гледат зайци и прасета.
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
07-02-2011 - 21:27:57
avatar
Не знам кой с какво се забавлява, но след като ГЕРБ /Бойко/ спечели изборите с 40% мнозинство, като преди това е бил един мандат кмет, значи че нещо му се харесва на народа. Това, че не знае чужди езици по не ме притеснява, надявам се и другите в сравнение с това да си полиглот и да крадеш от народа с гъза си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход