Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?

Публикувано от general 
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
25-01-2011 - 00:37:24
*sos*
Троти, ти взе ли си хапчето*smiley_ahh*

Виж, хайде разкажи ни за Сердика Пловдив и битката ти с партийния секретар. Зная че това ще налее енергия, ще подсили духа ти*smiley_ahh*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
25-01-2011 - 00:57:26
Гледах го и аз това филмче.До момента в който останаха Атина и София.После по "диагонал".Във времето когато Атина е била значим град(основаването на Рим) София е била едно село.Чак при императорски Рим тя ще стане наистина влиятелна.Със същата лекота можеха да оставят всички столици.
Нека гледаме по-трезво на нещата.
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
25-01-2011 - 02:57:41
avatar
Quote
Geto
*sos*
Троти, ти взе ли си хапчето*smiley_ahh*

Виж, хайде разкажи ни за Сердика Пловдив и битката ти с партийния секретар. Зная че това ще налее енергия, ще подсили духа ти*smiley_ahh*

Уважаеми Андрешко, изключително се радвам за обаждането ти от което разбрах че си в добро здраве у студената Канада. Но трябва също да знаеш че екземпляри като тебе са най долното ниво на човешката стълба. По надоло от тетка ти Камелия на която поне давам кредит за това че отстоява неините виждания от вътре.
По надоло си от така наречените "гурбетчии"
А ти Андрешко, селска отрепко, търтей международен кой ти показа пътя към белият свят? Какво диво, некадърно прасе трябва да си че да не можеш да се реализираш.
Нека да ти кажа каво си че да не се заблуждаваш. Ти драги не можеш да работиш нищо повече от домуоправител тука–не че искаш но безплатният апартамент който идва с позицията е изключителна примамка че да се натикаш като глиган в бърлога. С жена си се водите разделени че да може тя да получава отделно соцялни помощи, а наче пърдите под 1 юрган. Сигурно сте докарали и старците че и те да получават пенсии които ти прибираш за градежа на твоите мечти в центъра на вселената.
Хапчетата на тебе се изписват и си късметлия че си тука за бъдева ше ги получиш. Земи прочети The Toronto Sun Friday January 21 2011 че да видиш на къде си тръгнал. Питал съм те защо докара жена ти да роди в Канада а не я остави като първи патриьот да роди в България? За втори път ти задавам въпроса и чакам отговор който няма да получа! Затова Аз да ти кажа: Защото драги ако оставиш жена си да роди в България и стане някакъв сакътлък Господ да ти е на помощ. Не че няма Токуда но там се плаща 2000 лева и нагоре. Знам го този факт от човек който и 2те му деца са родени там но той не живее в София. И ти Андрешко подкара жена си към Канада защото патриотизма се изпари пред реалноста да се плаща. И по въпроса дето се провикна: "И нии сме дали нещо на света" –клатеняци като тебе нищо не са дали на никого. И още чакам да ми покажеш какво сме дали на света освен псевдо патриоти като теб драги ми Андрешко. Историята със Сердика е в миналото и след 25 години разбрах че синът му е свършил на въжето наркоман. Господ забавя но не забравя да ти поднесе да си изсърбаш що си надробил.
Аиде стига ви толкова за днес, отеглям се в покоите си, и ви оставям да се гърчите във собствените си дребнави дилеми.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
25-01-2011 - 12:55:17
avatar
Quote
Диян Филчев
Гледах го и аз това филмче.До момента в който останаха Атина и София.После по "диагонал".Във времето когато Атина е била значим град(основаването на Рим) София е била едно село.Чак при императорски Рим тя ще стане наистина влиятелна.Със същата лекота можеха да оставят всички столици.
Нека гледаме по-трезво на нещата.

Я, пак, че нещо не стана ясно!:]
Кой го е основал това село и колко време е чакало да дойде " императорски Рим", каквото и да значи това?
По- голямо невежество отдавна не бях срещала...
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
25-01-2011 - 20:08:33
Quote
камелия
Quote
Диян Филчев
Гледах го и аз това филмче.До момента в който останаха Атина и София.После по "диагонал".Във времето когато Атина е била значим град(основаването на Рим) София е била едно село.Чак при императорски Рим тя ще стане наистина влиятелна.Със същата лекота можеха да оставят всички столици.
Нека гледаме по-трезво на нещата.

Я, пак, че нещо не стана ясно!:]
Кой го е основал това село и колко време е чакало да дойде " императорски Рим", каквото и да значи това?
По- голямо невежество отдавна не бях срещала...


:]:]:]

Камелия ти незнаеш какво е "императорски Рим" и защо чак тогава столицата ни става голям и влиятелен град.
Не ти ли дойде на ума че знам за какво става дума.И съм направил коментар от позицията на знещ.
Защо реши че и аз като теб съм невежаspinning smiley sticking its tongue out
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
25-01-2011 - 20:25:28
avatar
Quote
камелия

Я, пак, че нещо не стана ясно!:]
Кой го е основал това село и колко време е чакало да дойде " императорски Рим", каквото и да значи това?
По- голямо невежество отдавна не бях срещала...

Quote
Диян Филчев
:]:]:]

Камелия ти незнаеш какво е "императорски Рим" и защо чак тогава столицата ни става голям и влиятелен град.
Не ти ли дойде на ума че знам за какво става дума.И съм направил коментар от позицията на знещ.
Защо реши че и аз като теб съм невежаspinning smiley sticking its tongue out

Хубаво, де! Айде, щом позицията ти е на знаещ, просто го покажи.:]
Отговори на елементарното ми питане по- горе.
Ще бъде интересно!
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
25-01-2011 - 20:37:49
Quote
камелия
Quote
камелия

Я, пак, че нещо не стана ясно!:]
Кой го е основал това село и колко време е чакало да дойде " императорски Рим", каквото и да значи това?
По- голямо невежество отдавна не бях срещала...

Quote
Диян Филчев
:]:]:]

Камелия ти незнаеш какво е "императорски Рим" и защо чак тогава столицата ни става голям и влиятелен град.
Не ти ли дойде на ума че знам за какво става дума.И съм направил коментар от позицията на знещ.
Защо реши че и аз като теб съм невежаspinning smiley sticking its tongue out

Хубаво, де! Айде, щом позицията ти е на знаещ, просто го покажи.:]
Отговори на елементарното ми питане по- горе.
Ще бъде интересно!


Що пък трябва да ти отговарям.Нали пиша "невежества"Щракай из нета и се образовай.*book*
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
25-01-2011 - 20:48:16
avatar
Quote
камелия

Я, пак, че нещо не стана ясно!:]
Кой го е основал това село и колко време е чакало да дойде " императорски Рим", каквото и да значи това?
По- голямо невежество отдавна не бях срещала...

Quote
Диян Филчев
:]:]:]

Камелия ти незнаеш какво е "императорски Рим" и защо чак тогава столицата ни става голям и влиятелен град.
Не ти ли дойде на ума че знам за какво става дума.И съм направил коментар от позицията на знещ.
Защо реши че и аз като теб съм невежаspinning smiley sticking its tongue out

Quote
камелия
Хубаво, де! Айде, щом позицията ти е на знаещ, просто го покажи.:]
Отговори на елементарното ми питане по- горе.
Ще бъде интересно!

Quote
Диян Филчев
Що пък трябва да ти отговарям.Нали пиша "невежества"Щракай из нета и се образовай.*book*

Очакван отговор. Не знаеш, затова и написа онова безумие за " императорския Рим", повлиял селото София да стане голям и влиятелен град".
Поне да си беше замълчал, че сега сам се натопи.spinning smiley sticking its tongue out
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
25-01-2011 - 23:44:42
Тротко, положението ти явно е сериозно. Колко дози си пропуснал?
*smiley_ahh*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: ЧЕРНИТЕ ОВЦЕ НА ЕС. НИЕ ОТ БЕЛИТЕ ЛИ СМЕ?
25-01-2011 - 23:47:11
avatar
Quote
Geto
Тротко, положението ти явно е сериозно. Колко дози си пропуснал?
*smiley_ahh*
.............
И ти ли го усети, че този е канадски наркоман. Друса се само вечер пред компа, щото полицията вече го е регнала и го чака да се появи с пълни джобове с чайче или бял прах. Жалко, че намира читатели у българския форум за имоти, дето 80 % са безимотни. Все едно че форума е безимоти. нет.:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход