Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 10:25:31
Quote
valsodar
Едно си Дичо знае - едно си Дичо бае winking smiley

Сам си призна, че не казваш истината, но... както и да е, нямам излишно време да влизам в безмислени спорове с тебе. Който е чел, е разбрал.
Това брокерче не мога да го разбера защо са му тези скъпи имоти и на кого ще ги продава.Ако е собственик да ги плямпа ама е брокер.Изобщо тези хора ще осъзнаят ли че техния интерес са оборота и броя сделки.Повече сделки повече доходи.Омръзна ми да им го повтарям ама то не е .....да го нацепиш.Акъл трябва а не да се правиш на тарикат
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 10:32:50
О, батко/како/, липсваше ми, отдавна чакам да ми налееш акъл, да ми кажеш кое е в мой интерес, благодаря ти. Смешко.
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 15:50:40
Гледам много брокери нещо се навъдихте па и сте се озлобили.
ДА Ви питам.
Апартамент двустайка София краен квартал
Покупка за 50к евра - лихвата само без погасяване на главницата е 400евра месечно.
Наем - 200евра или 400лв + обзавеждане някакво дори и да е "соц барок" - има къде да се окъпеш и спиш поне.

А сега кажете според Вас кое е по изгодно В МОМЕНТА?
На не говорим че набуталите се 2007-2008г даваха за таквази гарсониера повече и от 80к евра!

Докато наема е по нисък в пари от лихвата към банката АЗ НИКОГА НЯМА ДА СИ КУПЯ апартамент. (Имам 2, имам и пари за още 2 в момента)
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 15:57:27
bota156 , кой те пита дали ще си купуваш и кога ? И защо питаш нас кое е по - изгодно, ние не сме купувачи. Веселяк.
Jim
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 18:30:11
Quote
valsodar
......, кой друг идиот би гласувал за управляващи като настоящите отново?
Нямаме различия по отношение цените, тенденцията и др. но, понеже и аз съм от идиотите, които биха гласували отново за ГЕРБ, би ли ми препоръчал за кого да гласувам и защо.
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 18:41:14
Quote
dicho
О, батко/како/, липсваше ми, отдавна чакам да ми налееш акъл, да ми кажеш кое е в мой интерес, благодаря ти. Смешко.
Акъла не се налива с един инструмент през задния двор.Той е дар Божи.Иначе щеше да успея
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 18:49:39
avatar
Quote
bota156

Апартамент двустайка София краен квартал


На не говорим че набуталите се 2007-2008г даваха за таквази гарсониера повече и от 80к евра!

Докато наема е по нисък в пари от лихвата към банката АЗ НИКОГА НЯМА ДА СИ КУПЯ апартамент. (Имам 2, имам и пари за още 2 в момента)

:]clap:
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 18:51:44
avatar
Quote
batko
Quote
dicho
О, батко/како/, липсваше ми, отдавна чакам да ми налееш акъл, да ми кажеш кое е в мой интерес, благодаря ти. Смешко.
Акъла не се налива с един инструмент през задния двор.Той е дар Божи.Иначе щеше да успея

Ама пък е приятно да опитваш през тоя двор да вкарваш нещо...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 19:00:03
Quote
bota156
Гледам много брокери нещо се навъдихте па и сте се озлобили.
ДА Ви питам.
Апартамент двустайка София краен квартал
Покупка за 50к евра - лихвата само без погасяване на главницата е 400евра месечно.
Наем - 200евра или 400лв + обзавеждане някакво дори и да е "соц барок" - има къде да се окъпеш и спиш поне.

А сега кажете според Вас кое е по изгодно В МОМЕНТА?
На не говорим че набуталите се 2007-2008г даваха за таквази гарсониера повече и от 80к евра!

Докато наема е по нисък в пари от лихвата към банката АЗ НИКОГА НЯМА ДА СИ КУПЯ апартамент. (Имам 2, имам и пари за още 2 в момента)

Урааааааааааааааааааа .... аз те бия.

Имам 17 и имам за още 17.
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 19:30:13
avatar
Quote
Jim
Quote
valsodar
......, кой друг идиот би гласувал за управляващи като настоящите отново?
Нямаме различия по отношение цените, тенденцията и др. но, понеже и аз съм от идиотите, които биха гласували отново за ГЕРБ, би ли ми препоръчал за кого да гласувам и защо.

Една идея, над която може да помислиш - Какво би се променило в системата и начина на управление на държавата ни, ако на следващите парламентарни избори населението им обяви пълен бойкот в знак на протест, срещу властващата вече повече от 20 години у нас клептокрация?!

Гласувайки под въздействието на медийните манипулации, че гласуваш за по-малкото Зло, ти винаги ще подкрепяш злото и ще го обличаш във власт над тебе. Животът ти все така ще е изпълнен с огорчение и разочарование от случващото се и все така ще си с усещането, че от теб нищо не зависи. А дали наистина е така?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход