Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 19:43:02
Quote
batko
Quote
dicho
О, батко/како/, липсваше ми, отдавна чакам да ми налееш акъл, да ми кажеш кое е в мой интерес, благодаря ти. Смешко.
Акъла не се налива с един инструмент през задния двор.Той е дар Божи.Иначе щеше да успея
eye popping smiley:]
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 20:41:38
Quote
valsodar
Quote
Jim
Quote
valsodar
......, кой друг идиот би гласувал за управляващи като настоящите отново?
Нямаме различия по отношение цените, тенденцията и др. но, понеже и аз съм от идиотите, които биха гласували отново за ГЕРБ, би ли ми препоръчал за кого да гласувам и защо.

Една идея, над която може да помислиш - Какво би се променило в системата и начина на управление на държавата ни, ако на следващите парламентарни избори населението им обяви пълен бойкот в знак на протест, срещу властващата вече повече от 20 години у нас клептокрация?!

Гласувайки под въздействието на медийните манипулации, че гласуваш за по-малкото Зло, ти винаги ще подкрепяш злото и ще го обличаш във власт над тебе. Животът ти все така ще е изпълнен с огорчение и разочарование от случващото се и все така ще си с усещането, че от теб нищо не зависи. А дали наистина е така?
Моето семейство и родата отдавна прилагаме този метод.Много ми се иска никой да не отиде да гласува дори и циганите.нека ходят само роднините на кандидат депутатите.Искам народа изобщо да не им обръща никакво внимание все едно са умрели.
Jim
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 22:08:51
Quote
batko
Quote
valsodar
Quote
Jim
Quote
valsodar
......, кой друг идиот би гласувал за управляващи като настоящите отново?
Нямаме различия по отношение цените, тенденцията и др. но, понеже и аз съм от идиотите, които биха гласували отново за ГЕРБ, би ли ми препоръчал за кого да гласувам и защо.

Една идея, над която може да помислиш - Какво би се променило в системата и начина на управление на държавата ни, ако на следващите парламентарни избори населението им обяви пълен бойкот в знак на протест, срещу властващата вече повече от 20 години у нас клептокрация?!

Гласувайки под въздействието на медийните манипулации, че гласуваш за по-малкото Зло, ти винаги ще подкрепяш злото и ще го обличаш във власт над тебе. Животът ти все така ще е изпълнен с огорчение и разочарование от случващото се и все така ще си с усещането, че от теб нищо не зависи. А дали наистина е така?
Моето семейство и родата отдавна прилагаме този метод.Много ми се иска никой да не отиде да гласува дори и циганите.нека ходят само роднините на кандидат депутатите.Искам народа изобщо да не им обръща никакво внимание все едно са умрели.
Съжалявам за този начин на мислене. Едни и същи ще ни управляват безконтролно. Ние може и да не гласуваме, но половин милион турци ще гласуват за Доган, толкова пенсии ше гласуват за БСП и какво ще стане. Ще си управляват безметежно, досега удвояваха цените на обществените поръчки, вече ще ги утроят. И ние пак няма да гласуваме, и те ще продължават да си крадат от нашите пари. Или може би като не гласуваме Масларова ще се почувства неудобно и ще върне парите от "ремонта" в Стара Загора, Доган ще върне хонорара си 1,5 млн. и т.н. Като не гласуваме, удряме звучен шамар на себе си, не на управляващите. Аз не ви разбрах логиката, какво ще стане като не гласуваме?
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 22:28:11
Quote
batko
Quote
valsodar
Quote
Jim
Quote
valsodar
......, кой друг идиот би гласувал за управляващи като настоящите отново?
Нямаме различия по отношение цените, тенденцията и др. но, понеже и аз съм от идиотите, които биха гласували отново за ГЕРБ, би ли ми препоръчал за кого да гласувам и защо.

Една идея, над която може да помислиш - Какво би се променило в системата и начина на управление на държавата ни, ако на следващите парламентарни избори населението им обяви пълен бойкот в знак на протест, срещу властващата вече повече от 20 години у нас клептокрация?!

Гласувайки под въздействието на медийните манипулации, че гласуваш за по-малкото Зло, ти винаги ще подкрепяш злото и ще го обличаш във власт над тебе. Животът ти все така ще е изпълнен с огорчение и разочарование от случващото се и все така ще си с усещането, че от теб нищо не зависи. А дали наистина е така?
Моето семейство и родата отдавна прилагаме този метод.Много ми се иска никой да не отиде да гласува дори и циганите.нека ходят само роднините на кандидат депутатите.Искам народа изобщо да не им обръща никакво внимание все едно са умрели.

Не го приемайте като ноу-хау smiling smiley
Само споделям моят си опит winking smiley
На последните избори ударих един голям кръст на цялата бюлетина и написах с едри букви: "Няма да гласувам за мошенници и идиоти!!!"
За коя ли партия/коалиция са я броили - незнам. Дали някой се е познал в посланието - също не знам.
Хайде лека и спокойна! *drink1*
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 23:11:15
avatar
Когато не гласуваш ти, не гласувам аз, не гласуват още няколко стотин хиляди души, на които им е писнало вече от тая пародия на псевдо избор, няма да може поредният изрод който наместо в затвора е влязъл в парламента да ти се изправи и да ти каже - Зад мен стоят гласовете на /.... хиляди души. Няма да си ги овластил да говорят от твое име, да те крадат от твое име, да гласуват закони в твой ущърб.
Няма да си предал бъдещето на децата си, подкрепяйки по-малкото зло ( Дай да гласуваме днес за една отявлена мутра, довчера рекетирала и застраховала насила, за да не надделеят гласовете на бабичките или на турците - това е логиката, с която дойде ГЕРБ на власт, нали? )
И сега какво? Псува народа, кълне и псува на майка, но не е разбрал, че не трябва да псува тези, на които им е дал властта в ръцете, а себе си за лековерието и безхаберноста, с която им е я предоставил!

Избори или не - бъдете отговорни в действията си, те винаги са с последици за вас!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 23:40:25
По- голяма глупост от това да гласуваш е тази да не гласуваш.
Поставете се на мястото на политиците.Мислете като тях,бъдете тях за да разберете мотивите им за действие.Тези хора имат нюх към плячката.Биха дали нещо само ако имат облага от това.Изпълняват властови функции заради облагата.Голяма разправия е това нещо властта и те го правят за пари и чувство за превъзходство над останалите.
По един или друг начин тази власт им се дава от избирателите.Гласувал циганина-ще му се бутне туй-онуй за да може и следващия път пак да гласува.На турците ще им се даде властта на местата където са преобладаващи.Най-прецакани са пенсионерите,нищо не им дават и те пак гласуват, по рефлекс като кучетата на Павлов(съвсем сериозно)За тебе защо политиците да правят нещо, ти какво им даваш?От теб не зависи неговата власт.Най-прецакани са тия от които нищо не зависи в случая ТИ!
Колкото и имагинерно да изглежда малката възможност да се въздейства е гласуването.
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 23:54:10
avatar
Какво се случва, когато повече от половината от населението не се яви на избори?
Какъв е международният отзвук от това?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
04-12-2010 - 00:05:40
Още по добре за политика.На по малко хора е "длъжник"
Ще го премести от левия в десния крачол заради международния отзвук.
Важно е на определените хора да им се свърши работата и да има и за него.
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
04-12-2010 - 00:08:59
Quote
valsodar
Какво се случва, когато повече от половината от населението не се яви на избори?
Какъв е международният отзвук от това?

Медиите ще отразят оптимистично висока избирателна активностsmiling smiley Така е с чашата с вода напълнена на половина-за едни е полу-пълна,за други полу-празна!
Jim
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
04-12-2010 - 00:29:37
Quote
valsodar
Какво се случва, когато повече от половината от населението не се яви на избори?
Какъв е международният отзвук от това?
Нищо не се случва и няма да се случи и при 10% избирателна активност. И какъв международен отзвук очакваш освен констатация, да не очакваш САЩ да ни обяви война? Затова е демокрацията и изборите - ако не си доволен от дадено управление да гласуваш за други, ако и от тяхното не си доволен, за трети и т.н., докато се улучат правилните хора. Но тъй като ти мислиш различно, кажи какво ще стане ако един политик е избран с 1000, а не с 10 000 гласа? И какво ще направят в Европа, освен да ни се чудят на акъла, че негласувайки се съгласяваме да ни управляват престъпници?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход