Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
02-12-2010 - 17:19:03
Когато казвам, че брокерите ми се скъсват от огледи и павят сделки, това са факти, в подкрепа на които те поканих лично да присъстваш в офиса ми, така ли е ? Когато казвам, че огромната част от участниците на имотния пазар са хора, които правят някаква промяна в живота си - купуват /продават имоти,в които да живеят, това са факти, на които съм свидетел от 20 години, това така ли е ? Когато казвам, че цените от началото на годината се поуспокоиха, това са факти от възможността ми да присъствам на безброй сделки и да знам на какви цени се купуват/продават имотите, това така ли е ? Не съм виновен, че капацитета ти не позволява да разбереш простички неща, не съм виновен, че знам какво се случва с пазара, а ти - не, не съм виновен, че си толкова млад, пък си набълбукан с комплекси, разбираш ли ?
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
02-12-2010 - 17:27:20
avatar
Quote
valsodar
Quote
dicho
валсодарчо и подобни нему, които твърдят , че когато и да купиш е неизгодно,
- Я сега, след като казваш, че аз съм автор на това твърдение, би ли цитирал го точно така, както съм го дал?

Интересно ми е просто, нали си професионалист?
А, след като си такъв, ще трябва да можеш да подкрепяш думите си с факти, нали?
Инак, си обикновен форумен мишок правещ се на лъв :}

Дичка, понеже явно недовиждаш вече, поради видяни безброй много сделки за годината, би ли прочел поне този път въпроса ми към тебе и дал конкретен отговор на него?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
02-12-2010 - 18:41:17
Ама ти нормален ли си бе, малкия ? Да ровя да ти показвам колко листа се изписаха заради теб с оня апартамент на "Драгалевска", цяла тема пусна, да не говорим колко пъти си обявявал, че ще купиш само ако ти е ама много изгодно, да не говорим колко народ тук се изпотрепа да ти пише колко си прост , ти ни приемаш, ни предаваш! Но в интерес на истината не си виновен.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-02 18:43 от dicho.
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
02-12-2010 - 18:55:37
avatar
Точно това искам Дичо, да си конкретен в изказванията си, защото инак няма как да те извадя от графата на лаладжиите, говорещи си ей така, колкото да си убият свободното време - дай конкретен мой постинг, в който аз съм написал следното твърдение, което ми приписа "когато и да купиш е неизгодно"!

Чакам winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
02-12-2010 - 19:51:11
Макар да съм наясно ,че да се общува с теб е загуба на време, ще ти обясня. Вероятно точно по този начин не си го казал, но безброй пъти си обяснавал как всички, купили на по-високи цени са тъпи, хак да им е съдия-изпълнителя / сигурно това ти е единствения начин да получиш оргазъм/, как те са ненорманли, а ти -не, ти ще купиш само когато прецениш, че ти е изгодно, справка - темата, която сам пусна за жилището на "Драгалевска", та от всичко написано от теб досега за всеки нормален човек е ясно, че ти никога няма да купиш, за да не се минеш, това е.
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
02-12-2010 - 20:35:37
avatar
Едно си Дичо знае - едно си Дичо бае winking smiley

Сам си призна, че не казваш истината, но... както и да е, нямам излишно време да влизам в безмислени спорове с тебе. Който е чел, е разбрал.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
02-12-2010 - 22:22:23
Аз нищо не съм разбрал - я ми обясни ако можеш :ami:
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
02-12-2010 - 22:58:48
avatar
Ами на идиоти като теб не може да им се обяснява.
Колкото и да му обясняваш на едно говедо - няма как да си те разбере, говедо си е и това е.
Но не се коси, не си единствен в тази държава.
Скоро ще има преброяване, ще ви изброят - нужни сте й на тази държава инак, кой друг идиот би гласувал за управляващи като настоящите отново?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
02-12-2010 - 23:01:50
хаха ти май си точно това теле, дето всички търсят под вола :}

Бате тъп си като слонски гъз, а лошото е че и затъпяваш още повече, тъй-като въпреки 2-та тона лайна върху тикватата ти още не си го осъзнал..
Re: Опаа, дичо се оказа прав - на пазаря има още "инвеститори"
03-12-2010 - 10:19:04
Svetlio, предлагам да не му вкарваме повече комплекси на това тъпото парче радко, просто да го подминаваме.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход