Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ

Публикувано от palamud 
bah
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-02-2011 - 13:45:53
avatar
Quote
palamud
1. Падане на заплати + инфлация са две изключващи се велични
2. Египет пък къде го намеси?
3. От година и неще имаме реално дефлация и така ще е много дълго време.
4. И също не е вярно че при падане на цените "Всички губят" иска ти се
5. При падане на цените много хора могат да спечелят - всички със сравнително стабилни доходи и добри спестявания т.е. разумните.
коментирали сме че в момента може да се купи работещ бизнес на 20% от стойността,това ако не е печалба - здраве му кажи!

1- Заплатите падат, а инфлация има.
2 - Голяма част от плодовете и зеленчуците са от Египет
3 - Дефлация може да има само в главите на статистиците
4 - При падане на цените печелят не повече от 15% от населението, защото падат цените само на определен брой стоки и точно купувачите в този сегмент "печелят". Засега имотите са в тази графа.
5 - Бизнес може да си купиш изгодно, но дали, ще го подкараш да ти носи сигурни кинти, а?
В момента най-големия го яде бизнеса, справка - празни магазини, офиси и складове.
1.9
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-02-2011 - 13:57:24
Quote
Imotko
Как на какви цени ще продават, ще питат ... 1,9 ...

Няма, защото на мен не ми пука за цените. Не съм купувач, а наблюдател (поне докато не се види пълното спадане на балона).

Балон, за имотен балон, който спада говоря, Ками.

Другото са съпътстващи фактори.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-02-2011 - 14:24:00
avatar
Quote
камелия
Quote
palamud
Ками камии .. много си зле
Падане на заплати + инфлация са две изкюващи се велични smiling smiley
Египет пък къде го намеси? smiling smiley

От година и неще имаме реално дефлация
и така ще е много дълго време.

И също не е вярно че при падане на цените "Всички губят" иска ти се smiling smiley

При падане на цените много хора могат да спечелят - всички със сравнително стабилни доходи и добри спестявания т.е. разумните.
коментирали сме че в момента може да се купи работещ бизнес на 20% от стойността smiling smiley
това ако не е печалба - здраве му кажи!

Паламудчо, ти скоро да си купувал нещо за ядене, или мама те гледа, та понятие нямаш?
Или си един от малкото, на когото са удвоили заплата откак почнаха да падат цените на имотите?
На мен не ми се иска никой да губи- дали ще падат цените на имотите, ми е все тая.
Но, ако още не си забелязал- откакто те се срутиха, всички производства, също пропаднаха. И изхвърлят работници, и намаляват заплати.
Ще си купиш работещ бизнес на далавера, казваш?
Може, но далавераджиите са малък кръг от хора, ако си от тях- няма лошо...........
Останалите, болшинството, са наемни работници- без значение кой с каква квалификация.
А тази сутрин, " бизнесмените" нададоха вой до небесата- щели да фалират, ако вдигнат минималната заплата с 30лв.
Това какво ти говори, Паламудчо?eye popping smiley

ками я си гледай форумите за готварски рецепти, че много се изложи!

Ти да си чула бизнесмен да се хвали, колоко му върви бизнеса и то по ТВ?
Всичките от 1990 все реват че са на загуба, пък все са в бизнеса smiling smiley
кризата е повод да наритат мързеливите и да не увеличават заплати smiling smiley
криза но отварят всеки ден нови заводи и молове а? (вчера отвориха 7ми СЕДМИ стъкларски завод в Търговище)
ай да не ни светваш на бизнес, че ако така готвиш ... smiling smiley
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-02-2011 - 15:40:27
avatar
Quote
palamud

ками я си гледай форумите за готварски рецепти, че много се изложи!

Ти да си чула бизнесмен да се хвали, колоко му върви бизнеса и то по ТВ?
Всичките от 1990 все реват че са на загуба, пък все са в бизнеса smiling smiley
кризата е повод да наритат мързеливите и да не увеличават заплати smiling smiley
криза но отварят всеки ден нови заводи и молове а? (вчера отвориха 7ми СЕДМИ стъкларски завод в Търговище)
ай да не ни светваш на бизнес, че ако така готвиш ... smiling smiley

Паламудчо, Паламудчо и ти си като чукча- писател, не читател!
Щом като не можеш да схванеш нещо, написано с думи прости, безсмислено е да ти обяснявам.
Лошото е, че и себе си не можеш да сФанеш, та пишеш веднаж едно, после- противипиложното..............ама, карай......работливко!:]
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-02-2011 - 16:20:08
По-истинските данни са от Агенция по вписванията - 35000 възбранени имота ОБЩО за последните години, но на фона на 200 000 сделки
с имоти САМО за 2006 год.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-02-2011 - 16:32:41
avatar
Quote
landstar
По-истинските данни са от Агенция по вписванията - 35 000 възбранени имота ОБЩО за последните години, но на фона на 200 000 сделки с имоти САМО за 2006 год.

Недей така, бе човек!
Как ще спят сега всички, дето плачат на чужд гроб?:]
Сложи си го като подпис- може и да има полза.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-02-2011 - 21:00:21
avatar
Ками стига си злобяла, приеми факта, че панелката ти в Люлин 154 вече нищо не струва, вечно твоя си е.
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-02-2011 - 21:12:10
avatar
Quote
gekko
Ками стига си злобяла, приеми факта, че панелката ти в Люлин 154 вече нищо не струва, вечно твоя си е.

Че аз да съм искала да я продавам?
Докога ще си сътворяваш филми?
И защо не коментираш по същество това:

По-истинските данни са от Агенция по вписванията - 35 000 възбранени имота ОБЩО за последните години, но на фона на 200 000 сделки с имоти САМО за 2006 год.:]
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-02-2011 - 21:20:21
avatar
Quote
landstar
По-истинските данни са от Агенция по вписванията - 35000 възбранени имота ОБЩО за последните години, но на фона на 200 000 сделки
с имоти САМО за 2006 год.

Най-истинските данни са от пазара. Много сделки - падащи цени *ok*
Re: Прескочихме 2000 обяви на ЧСИ
09-02-2011 - 21:26:13
avatar
Quote
камелия
Quote
gekko
Ками стига си злобяла, приеми факта, че панелката ти в Люлин 154 вече нищо не струва, вечно твоя си е.

Че аз да съм искала да я продавам?
Докога ще си сътворяваш филми?
И защо не коментираш по същество това:

По-истинските данни са от Агенция по вписванията - 35 000 възбранени имота ОБЩО за последните години, но на фона на 200 000 сделки с имоти САМО за 2006 год.:]

А ти защо не коментираш това? Тристаен панел в Мусагеница за 390 ойро, помниш ли пради 2 години и половина как съветваше да се купуват панелки за над 1000 евро, защото хората искали да "живеят тук и сега", сега чси-тата ще им ги разпродадат за по 200 ойро, ако изобщо някой даде толкова. Как ще коментираш това скъпа Камелия?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход