Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-03-2011 - 09:47:05
Quote
peterbg
Дарки това дето го предлагаш ше изисква финансии а ние сме в криза,ще стане още по зле положението. Моето предложение е да ги разпродадем за части в богатите страни, дробче, сърчеце, далак,и събраните пари в здравно осигуряване и модернизация на апаратурата, тези които са в затворите да бачкат по 10-12 часа и да изработват продукти които се продават за да може от тях да има полза и да се издържат затворите, аз не съм съгласен когато някой те изнасили,ограби,пребие и др. и ти нанесе физическа или материална щета аз да трябва допълнително над това което ми/ти/им е направил да трябва да се бръкна за още пари за издръжката му в затвора-във вид на данъци.

Гето, че станахме материални станахме но това че не се раждат деца не е следствена причина от материализирането. Повечето хора живеят на прага на бедноста. Много хора имат желанието да се реализират и да се развиват, затова са и толкова много Мигрантите в другите държави. Ако оставиш парите настрана би ли се съгласил че има по добри възможности за намиране на работа . В големите столици просто скачаш от една фирма в друга с избор на още 100, а бг-товицата нямаш шансове, самият аз съм присъствал когато казват този не го вземай защото много си търси правата*ok*.

Като стане бензина 3 лева целия народ ще гризне голямото дърво.

Ти като казваш че проблема е в нас кажи какво можем да направим без да трябва да гласуваме за която и да е партия, как можем да изградим екпертно правителство например. За Българите в бг-то виждам големи черни облаци надвиснали над тях, ще става по зле и по зле не за друго а защото ще ставаме по бедни и по бедни......,после трябвало да раждаме деца и да им дадем бъдеще,какво да направя 3 деца и да не мога да ги изхранвам, което в повечето случаи води и до развод на родителите, после ги обричаш и на лошо възпитание, а за бъдеще пък въобще няма нужда и да говорим. Който може да се спасява извън бг-то, да го направи било то и за 5-10 години докато си стъпи на краката па после да прецени къде му е по добре. Младите нямат кой знае какво бъдеще в бг-то, само ще ги експлоатират и манипулират и ще са в нашето положение след 20 години*drink2*
Имаш интересни идеи!*ok* А сега сериозно! Мургавите със задълбочаването на кризата ще стават все по-голям проблем за обществото защото нямат задръжки, нямат какво да губят освен мизерния си никому ненужен и определено вреден за останалите "малцинства" живот. Водени от инстинкта за оцеляване ще нанасят щети на работещите (тук е парадокса) за тях българи, евреи, арменци и японци ако дойдат! Тая пасмина, усещайки силата си и подкрепата която получава от определени кръгове, ще става все по-нагла. Определено има двоен стандарт в полза на циглаците. Ако ще се интегрират трябва да спазват всички закони като нас, да си плащат сметките както ги плащаме ние! Трябва да спрат това безконтролно раждане на нови black изродчета, които ние да храним! Тези получовеци изпитват отвращение към работата, образованието и къпането! За каква интеграция изобщо говорим! Всичко е празни приказки, поредното използване на примитивния електорат, който обаче предопределя с поръчково гласуване бъдещето на цялата нация!!! (Член 39 от конституцията ми дава правото свободно да изразя мнението си!)



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-03-17 11:18 от darkside.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-03-2011 - 15:25:07
Дарки останал съм с впечатлението че власт имащите имат нужда повече от циганори отколкото от другите, може би са лесни за манипулация,досега не съм ги виждал да организират национален протест за благото на родината.

Гето както ти писаха по горе като видиш доктори от америка и канада да идват и да работят като охранители и гледачки на възрастни хора за минимална заплата в бг-то веднага ми драсни един ред, моля те, ще съм ти задължен. Знае ли човек може ей сега да дойдат 10 000 хирурзи и лекари от америка и канада, топ строителни инжинери също водени от папата на рим и готови да работят на минимална запалта ама на месец не на час, както са казали хората свят голям.*drink1*
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-03-2011 - 17:18:03
Quote
peterbg
Дарки останал съм с впечатлението че власт имащите имат нужда повече от циганори отколкото от другите, може би са лесни за манипулация*drink1*
Впечатлението ти е вярно. Циганския електорат е компактен, лесен за контрол и най-вече евтин продукт на политическия пазар. По време на криза интелигенцията и средната класа са рисков електорат, (щото мислят) и не може да се разчита на тях. Пенсионерите и те не стават, трябва да им дигнеш пенсиите, а това е скъпо упражнение. Мангалите са много по-евтини и поради това лесни за контрол, собствена мисъл там няма. Ще видите как до изборите никой няма да ги закача-ни енерго, ни ВиК, ни полиция и прокуратура, да не уплашат дивеча. Все едно че са много ценен изчезващ вид, майна! Как да уважаваш политици които искат да бъдат избрани от мангали! Не различават life от жизнь...а има разлика! Всичко е финикийци....кал и чалга!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-17 18:22 от darkside.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-03-2011 - 22:05:50
Докторе, Петре, Канада и Америка са в Г-8. Немислимо е България да се сравнява по икономическа мощ с тях и не това е въпросът за да чакате американски хирурзи. И мислите ли че тези страни не са пстигнали всичко което имат с мн. труд и постоянство. Вие някак мн. елементарно гледате на житейските неща. Човек преди всичко трябва да има достойнство. И ако един циганин няма то у един образован българин още повече доктор или адвокат трябва да го има. Посочете ми една държава в света където доктори и адвокати мизеруват? И стига сте се били в гърдите с плащането на данаци, като НЕ плащането на данъци за БЪЛГАРИТЕ е въпрос на гордост и национален спорт.
Мангалите ви виновни че станахте импотентни и се отказвате от отговорноста да отглеждате и възпитавате деца и граждани. Нямало било перспективи, няма пари! Ама за пукница и плазма има и да си мерим кой мобилен телефон е по-скъп пак има. Българите като по-висша раса приеха циганията за норма и начин на живот, а сега на сапун да ги правим. На мен по къщата ми работиха помаци. Какво да кажа, трудолюбиви и почтенни хора. Едни циганета ми работиха по апартамента. Препоръчах ги на много хора и всички са доволни. Има цигани трудолюбиви, както и българи и не всички са за сапун. За циганите трябва национална политика по интегрирането им и здрави закони.
И защо не спрете да циврите по форуми и седенки а да се хванете на бачкане, защото само това ще ни направи да постигнем нещо добро с което да се гордеем.

Май Дарки по-горе призова всички ревльовци да се махат или на сапунwinking smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2011 - 14:35:24
Quote
Geto

И защо не спрете да циврите по форуми и седенки а да се хванете на бачкане, защото само това ще ни направи да постигнем нещо добро с което да се гордеем.

Май Дарки по-горе призова всички ревльовци да се махат или на сапунwinking smiley

Кога да ви очакваме с Хумънресурса , да се заемете с инеграцията на мангалите и правенето на деца.Имам и един стар Респром ще ти го подаря щото гледам имаш непоносимост към плазмите.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2011 - 15:07:13
А бе Гето какви ги дрънкаш че хирурзите в големите държави като америка англия и канада бачкали много. Първите 2 ебаха майката на света, трета е огромна с много полезни изкопаеми и енергийни ресурси. От бг-то единственото което може да се изнесе, това беше и е мозъчния ресурс и работна ръка, а сега и циганите могат да бъдат ресурс(резервни части):]. Преди няколко стотин години в англия не са смогвали да превозват златото и диамантите от корабите, през втората световна и след това много евреи са избягали с богатсвото си а след войната и малко преди да свърши много сс-овци са направили същото, пазара на диаманти е бил в лондон, и сега основния пазар на злато и сребро е в н.й. и лондон, кви 5 лева къв труд, ти май имаш проблеми с операционната система в главата. Америка е воювала в 42 държави, няма година в която да не е водила война и да е не репресирала останалите народи за финансовите си облаги, затова имат пари а не щото са по умни, и аз да дойда да ти обера цялата фамилия безнаказано и да ти извзема всичко и аз ще съм по добре. Точно ти си този който се тупа в гърдите та даже и подпис на полковник Дрангов си сложил*drink1*. Както сме я подкарали ще ме срам да се нарека Българин след 20 години, дано не стане така.

Аз също се надявах че след като минат 20 г. нещата ще се оправят, да ама не, още по зле стават особенно с тази криза, аз съм преебан,но не искам тези след мене също да са,затова се боря. Който иска да се пребира аз за сега съм си добре тук, Чинии за миене бол*pardon*
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-03-2011 - 16:38:10
Петре да си жив и здрав!*drink1*
Всеки прави изборът си сам, но важно е когато достигне една достолепна възраст да не го е срам за постъпките си или да оплаква пропиляният си живот. Защото от всеки ще се потърси сметка*angel*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-03-2011 - 16:59:09
Нарочен поздрав за скъпите ни европейци Петър, лошият доктор, Тъмната страна и останалите нихилисти: [www.youtube.com] *pardon*

cry:

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-03-2011 - 18:22:26
Geto, мерси за поздрава майна! След като го изгледах почувствах облекчение че съм в БГ! Не съм нихилист. По-скоро анархист в правилния смисъл на думата. Не искам да ме управляват най-вече хора като днешните цървули и предишните синьо-жълто-червени измекяри и крадци! Ние говорим за 149$ кв. м. а някои хора купуваха от Софийски имоти на Витошка имоти на цена 0.12лв.кв.м. Няма грешка, това е цифрата! Аз Geto, съм живял в Bundes Republik Deutschland от 82-ра до 85-та г. (миналия век) . Германия беше друга. Всичко се променя ми е мисълта.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
19-03-2011 - 23:19:46
Нямах намерение да обидя никого, най-малко теб. Така е, живота тече, всичко се променя. Нека обаче гледаме ведро на пред*drunk*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.