Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
02-01-2012 - 23:56:24
Баце, ивораде, така като те гледам си интелигентно момче, предполагам висшист инженер или архитект, предполагам над 40, сигурно и деца имаш. Не те ли е срам поне малко, човек, да се излагаш по тоя начин из интернет?
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
03-01-2012 - 01:02:39
Тука има хора, дето се излагат сто пъти повече, виж по другите теми. Още е 2 януари, а вече са насрали всичко, що са могли.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
04-01-2012 - 20:16:46
Броят на пенсионерите в България с малка промяна:
1)
- в края на 2008г. бяха 2,200,595 души
2)
- в края на 2011г. вече достигнаха 2,198,857 души
Тоест за 3 години има намаляване от 1,738 души или 0.079%.


За сравнение населението на възраст над 19 години:
1)
- в края на 2008г. беше 6,139,447 души
2)
- в края на 2010г. беше 6,086,916 души
Тоест за 2 години има намаляване от 52,531 души или 0.86%.


[www.noi.bg]
[www.nsi.bg]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
04-01-2012 - 21:11:14
Quote
ivorad
Quote
status

И не се е стигало никога до бой - външният ми вид е достатъчно респектиращ във всяко отношение и подходът ми е справедлив.:]

Колко жалко, че въпреки респектиращия външен вид и справедливия подход, така и не си успял да намериш вътрешни сили и да обясниш уникалното си твърдение за "пътите разлика"..... Това, вероятно, е някаква нова форма на смелост, макар че едно време и викахме "помиярщина"!
Как се променят нещата във времето.....
winking smiley

Ще ти кажа нещо важно за да опознаеш себе си - престани да слагаш в устата си това ,което друг е вече е сдъвкал ,смлял и пуснал - ставаш лайнарче и то от тези с неподправена миризма на "войнишки" кенеф.
И най-неукия дришльо вижда разликата в "пъти " и има ли такава при обезщетения вариращи от 15% до 60% ! -15/60 , 20/40 и т.н

Я по-добре кажи колко ти плащат за да подържаш трафика и "кликовете" във форума - повече или по-малко стотинки отколкото на стринка Камелия.?
Обаче ако от мен зависеше - щях да ви изритам и двамата ,щото нивото на един форум се определя от най-слабите му участници а вие сте определено "под нулата".

ПП. Разпънал съм си чадъра - можете да почнете да ме оплювате - сега !
:]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
04-01-2012 - 22:39:56
Quote
status
Quote
ivorad
Quote
status

И не се е стигало никога до бой - външният ми вид е достатъчно респектиращ във всяко отношение и подходът ми е справедлив.:]

Колко жалко, че въпреки респектиращия външен вид и справедливия подход, така и не си успял да намериш вътрешни сили и да обясниш уникалното си твърдение за "пътите разлика"..... Това, вероятно, е някаква нова форма на смелост, макар че едно време и викахме "помиярщина"!
Как се променят нещата във времето.....
winking smiley

Ще ти кажа нещо важно за да опознаеш себе си - престани да слагаш в устата си това ,което друг е вече е сдъвкал ,смлял и пуснал - ставаш лайнарче и то от тези с неподправена миризма на "войнишки" кенеф.
И най-неукия дришльо вижда разликата в "пъти " и има ли такава при обезщетения вариращи от 15% до 60% ! -15/60 , 20/40 и т.н

Я по-добре кажи колко ти плащат за да подържаш трафика и "кликовете" във форума - повече или по-малко стотинки отколкото на стринка Камелия.?
Обаче ако от мен зависеше - щях да ви изритам и двамата ,щото нивото на един форум се определя от най-слабите му участници а вие сте определено "под нулата".

ПП. Разпънал съм си чадъра - можете да почнете да ме оплювате - сега !
:]


Щото си сладур ще ти отговоря аз, по 10 лв. е смислен пост, а не отговор. Поне на мен толкова дават за другте не знам. Сега чувстваш ли се изпразнен.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
04-01-2012 - 23:38:47
Любимец 13, браво баце.
Ама как живееш с 10лв 1 месец?
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
05-01-2012 - 09:38:47
Quote
Panther1
Любимец 13, браво баце.
Ама как живееш с 10лв 1 месец?

Искаш да кажеш, че си прочел от мен смислен пост? Не мисля. Но както сте се нахъсали , като нищо да почнете да сънувате 14,9 лв./кв.м. Е правя ви услуга като ви събуждам от време на време.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
05-01-2012 - 10:33:26
avatar
Quote
status


Я по-добре кажи колко ти плащат за да подържаш трафика и "кликовете" във форума - повече или по-малко стотинки отколкото на стринка Камелия.?
Обаче ако от мен зависеше - щях да ви изритам и двамата ,щото нивото на един форум се определя от най-слабите му участници а вие сте определено "под нулата".

ПП. Разпънал съм си чадъра - можете да почнете да ме оплювате - сега !
:]

Точно защото в реалния ти живот, от теб нищо не зависи, цвъкаш из форумите и избиваш комплекси.:]
Ако имаше два грама сиво вещество, за да схванеш когато нещо ти се обяснява, щеше да си направиш огромна услуга, ама който си е прост, такъв си остава цял живот.smoking smiley
Тебе няма смисъл да те плюе човек- ти си плюеш в сурата с всеки пост..........


Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
05-01-2012 - 13:13:38
Камелия, махни си подписа, че не се търпи да ви гледам само простотиите с тия подписи.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
05-01-2012 - 23:20:45
Quote
камелия


Точно защото в реалния ти живот, от теб нищо не зависи, цвъкаш из форумите и избиваш комплекси.:]
Ако имаше два грама сиво вещество, за да схванеш когато нещо ти се обяснява, щеше да си направиш огромна услуга, ама който си е прост, такъв си остава цял живот.smoking smiley
Тебе няма смисъл да те плюе човек- ти си плюеш в сурата с всеки пост..........

Камиииии .....! Заслужи си пак захарчето и бонус "почесване зад ушите" !
За "цвъкането" - като гледам над 10 800 си нацвъкала .:]
За "обясняването" - не знаех ,че освен собствената си глупост нещо друго си обяснила с тези над 10 800.
И да си миеш устата със сапун редовно - знаеш защо нали ?

Иииии...печелиш допълнителна премия. Чудех се дали това дето го може "Кучето на Павлов" е възможно и за другия пол.
Браво на теб - достойна си за званието "Кучката на Павлов" . Лигите ти текват и започваш да лаеш при точно определени дразнители и при това безотказно. Хм...още едно захарче бонус .:}
И не се сърди - ти си си ...ами такава си си ...smiling smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.