Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
16-12-2011 - 23:13:15
Човек, ползващ думата "ипотекари", за мен е неспасяем. Липсват му поне първите 17 години.
Давещи се "ипотекари" има само във фантазията ви.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
16-12-2011 - 23:13:55
Quote
batko
Quote
Imotko
Спасяването на давещите се е дело на ................... знаеш на кой. Изграждането на собствена перспектива става само индивидуално. Аз например на Батко, Дарки и Грийна перспектива не ща да им градя.:ami:
Imotko аз също не искам.Нямаш акъл да го направиш

Обаче ако купиш имот, може и да размисля.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-12-2011 - 06:51:17
Quote
Imotko
Човек, ползващ думата "ипотекари", за мен е неспасяем. Липсват му поне първите 17 години.
Давещи се "ипотекари" има само във фантазията ви.

Аха, оди питай някой познат в банка как се правят челни стойки и циганки колела от служители и шефове на различни нива 40% лоши кредити да се докарат до 20%.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-12-2011 - 09:56:51
Quote
Imotko
Спасяването на давещите се е дело на ................... знаеш на кой. Изграждането на собствена перспектива става само индивидуално. Аз например на Батко, Дарки и Грийна перспектива не ща да им градя.:ami:

Това е ясно и аз не правя нещо за комшията без да имам лична полза. Тънкия момент беше по - скоро механизма да е такъв, че всеки да може индивидуално да се възползва от него, като разменя подкрепа за подкрепа на принципна основа.

Аз принципната основа я споменах по - горе, да имаме възможност да контролираме как се харчат парите ни, да спомагаме за оптимизацията на разходването на средства. Ти имаш лична полза от подобен механизъм като гражданин., който не е обвързан икономически с държаваната и местна софра.
Мисля, че собствената перспектива в една по - добра среда с едно по - богато обкръжение, което е стигнало до ниво да вдигне глава си е лична перспектива за по - качествен живот и все пак повечете имаме деца, което си е и инвестиция в тяхното бъдеще.
На хората от прехода нали сме наясно, че дечицата в голямата си част не обитават българска земя..
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-12-2011 - 14:15:25
avatar
По 2,197 млн. лв. средно на ден наливат в България нашенците, живеещи постоянно в чужбина, според БНБ.
Общата сума на емигрантските пари, постъпили у нас, достига 659,2 млн. лв. за първите десет месеца на 2011 г.
Сумата е нараснала с 1,86%, или 12,1 млн. лв., спрямо същия период на миналата година.
Приносът на нашенците, живеещи зад граница, възлиза на около 1% от БВП.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-12-2011 - 18:12:44
Малко дават, да се постарят повече.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-12-2011 - 18:37:23
avatar
Quote
Imotko
Малко дават, да се постарят повече.

Има го и обратния вариант, колкото и да изглежда ненормален.
Познавам емигранти които преживяват навън благодарение на парите от родителите си (от Бг).
Не става въпрос за олигарси, а говорим за ПРЕЖИВЯВАНЕ.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-12-2011 - 20:08:04
Quote
Imotko
Quote
batko
Quote
Imotko
Спасяването на давещите се е дело на ................... знаеш на кой. Изграждането на собствена перспектива става само индивидуално. Аз например на Батко, Дарки и Грийна перспектива не ща да им градя.:ami:
Imotko аз също не искам.Нямаш акъл да го направиш

Обаче ако купиш имот, може и да размисля.
Имот ще купя когато си намеря каквото искам и се споразумеем за цената.Имам си един имам си и къща така че не бързам.Коптор никога няма да купя.Парите съм си изкарал с честен труд и съм платил данъци и осигуровки за тях.Не мисля да ги подарявам на тарикати и некадърници.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-12-2011 - 22:12:49
Quote
камелия
Quote
greenbul
Аха, оди питай някой познат в банка как се правят челни стойки и циганки колела от служители и шефове на различни нива 40% лоши кредити да се докарат до 20%.

Е, точно тук, настъпи динената кора, зелений!:]
Няма такова нещо и го казвам от втора ръка- т. е. сведението ми е от първа ръка.
Няма лошо да се изживяваш като специалист по всичко, щом така си помпаш самочувствието, но не губи мярката, щото ставаш комичен.:]

Твоето сведение е с тежестта на "една жена каза", ти по едно време имаше сведения пак от една жена, че май отменили разпордажбата на имоти от началото на следващата година. Положението в една от големите гръцки бни е абсолютно плачевно. Аз залагам, че ще е първата продадена.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-12-2011 - 23:56:58
В ОББ провизиите отдавна надхвърлиха 500 милиона
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.