Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Иде ли края на Еврото
11-12-2011 - 18:14:22
Quote
darkside
Сивия сектор ще расте. Март ще е възловия момент.

Това пък как ти хрумна? Не виждаш ли , че дребния бизнес е убит от държавата? Включително и с коментираните промени за гаражите.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
11-12-2011 - 18:14:54
Ками,
Статията, лично на мен, не ми въздейства никак. Ама никак. Нещо повече, дори и да се случи, да е наистина казано, да го чуя с ушите си, въздействието ще е НУЛА. Този човек, не народът, който стои зад него, ще е олекнал на секундата.
Не смятам, че фактът, че съм българка, трябва да ми пречи, заради нечии чужди изцепки и провали. Както и не ми дава никакво предимство, от факта, че има И български постижения.
Жорес, поне до колкото разбирам, не само, че не се е сдухал, ами иска да даде своя принос за промяна. И хората не са глупави, за да им се смачка самочувствието, точно от това. Откровеност, и почтеност, това е, което не реже криле, а не непременно добрите новини. smiling smiley

*rose*
Re: Иде ли края на Еврото
11-12-2011 - 18:15:18
Quote
darkside
Жорес, аз подкрепям твоята теза. Вегетиране . Колапс. Крах. Страх. Иворад вика като малко дете в тъмното, щото го е страх! "Социалната" държава не мое да си позволи да бъде от тук нататък социална. Бизнеса отказва вече да издържа нищонепроизвеждащи хрантутници. Сивия сектор ще расте. Март ще е възловия момент.

О чакай, има едни три млрд. /буфер/, които не се знае точно за какво са, може парче от тях да е за точно социална дейност, като големината му ще е в пряка зависимост от поривите на недоволство, а ако кораба ще потъва може да си ги разпределят по метода 94-96г.
След 1,5 год. влизаме в избори и със заявката на Дянков /лично аз го харесвам/, че няма да бъде финансов министър в следващото правителство могат да се вадят някои изводи.
Re: Иде ли края на Еврото
11-12-2011 - 18:33:13
Дянков е "претръпнал" хирург-реже до здрава тъкан....и аз го разбирам. Спасява "фирмата", но му "разрешиха" мноу късно. Ту лейт фор лов, бейби!.. А тия пари ако ги ползват за "социални" нужди само отлагат "края" от Коледа за март-април....
Re: Иде ли края на Еврото
11-12-2011 - 18:57:02
И как го виждаш ти "краят"?
Re: Иде ли края на Еврото
11-12-2011 - 19:12:20
Quote
darkside
Жорес, аз подкрепям твоята теза. Вегетиране . Колапс. Крах. Страх. Иворад вика като малко дете в тъмното, щото го е страх! "Социалната" държава не мое да си позволи да бъде от тук нататък социална. Бизнеса отказва вече да издържа нищонепроизвеждащи хрантутници. Сивия сектор ще расте. Март ще е възловия момент.

Март 2020г. , ама надали.
Де лапни и ти някое европроектче, та да спреш да ревеш. Колегата какво иска - европари му дали, за някоя измишльотина вероятно, аз за друго не съм виждал да дават, той пак недоволен; Всички ненужни имоти (пазар нямало, а) продал на далавера, пак недоволен.
Е, на такива като вас няма угодия, все Вуте крадне повече, нали? Направо сте смешни.
Re: Иде ли края на Еврото
11-12-2011 - 19:21:53
Quote
Lubimec13
И как го виждаш ти "краят"?

Ще вляза малко в тона на Муза, с най-добри чувства.

Който вижда само "край", е в началото на собствения си житейски край, независимо дали е на 20, на 40 или на 60 години.
Боя се, че много от тук присъстващите яко са се сдухали, само лошото се вижда, рев до небесата и прочие простотии.
Аре престанете, то е ясно, че нищо добро не ни чака в скоро време, както и по-голямата част от Стария и американската част от Новия свят.
Като ви е толкова шубе, марш при пластичния хирург да ви дърпа очетата и ставайте китайци.
Re: Иде ли края на Еврото
11-12-2011 - 19:57:05
Quote
Imotko
Quote
Lubimec13
И как го виждаш ти "краят"?

Ще вляза малко в тона на Муза, с най-добри чувства.

Който вижда само "край", е в началото на собствения си житейски край, независимо дали е на 20, на 40 или на 60 години.
Боя се, че много от тук присъстващите яко са се сдухали, само лошото се вижда, рев до небесата и прочие простотии.
Аре престанете, то е ясно, че нищо добро не ни чака в скоро време, както и по-голямата част от Стария и американската част от Новия свят.
Като ви е толкова шубе, марш при пластичния хирург да ви дърпа очетата и ставайте китайци.

:]

Не е точно моят тон, но изказа кратко и ясно, точно това, което мисля. Или още по-кратко, т'ва е положението (нито е розово, нито е слънчево, нито е лъч зад облаците), Минке, действай ... Всеки си решава как. smiling smiley

*drink1*
Re: Иде ли края на Еврото
11-12-2011 - 20:03:30
Имотко, успокой се брато! Отвори си бутилка Тчерга или Стамболово 2006-та (резерва) , мухлясало синьо сиренце и "потъвай във ваксата"! Поласкан съм, че ме цитираш. Музата мое да я цитираш смело. Мноу нейни мисли заслужават внимание. А европроектите вече секват, ебати! Тва верно ми е голем проблем, тука позна брато!
Re: Иде ли края на Еврото
11-12-2011 - 20:23:42
Quote
Lubimec13
И как го виждаш ти "краят"?
Съвсем ясно, с невъоръжено око. Вече милиони хора по света го наблюдават. Към март ще го видиш и ти въпреки, че си като Стиви Уондър. Не толкова музикален, а сляп...
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.