Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките

Публикувано от TZARS 
Re: Банките
03-06-2012 - 22:31:58
avatar
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Ха,ха,хаааааааааааа
Сахиба имал бизнес.
Къв бизнес имаш ти, бря наборе ???
Четиристайния панеляк си го взел уж с шурето, уж от общината и уж с кредит.
Ама и така да е, от него си вътре с 20 кинта на месец заради ипотеката./другите 20 кинта да ги мисли шурето/
Двустайния панеляк е оня, наследствения, дето си наброил едно куфарче с кинти на чичо си за да стане твой.
Майната му, че и двата панеляка не ти излизат в регистъра.
Къщи по Пернишко викаш.
Едно, че ги нЕма в регистъра, ама и да ги има....на кой ги отдаде под наем бре ????
Остават старата и новата къща у Софето.
Дето имаш от тях по 1/2.
И дето ги стягаш вече колко години ????
Опс, забравих магазина от 10 кв.м, дето и от него обаче си с 1/2.
Та...колко ти са доходите от имоти, последно ????
Достатъчно за да дразня разни лузъри, които изобщо нямат доходи от имоти, въпреки, че работят в АНИ!?:]
И ти казах да махнеш хотела на принц Суди, че ще му кажа за тебе Н......оff и ще ядеш бахура:} Добър приятел ми е.

Ти наистина си тотално изперкал....
Хайде звънни на добрия си приятел, дано не останеш разочарован, че принца вече няма нищо общо с Тримонциум....
И не знам кой е лузър, зададох ти конкретен въпрос, ама нещо май нямаш топки да ми отговориш....
Та....колко пИчелиш от рентване на имоти, господарю Сахиб ????
А, имам топки , питай Мира. Печеля повече отколкото един непрокопсал подставен бригадир на АНИ и провинциален псевдофинансист.:}

Знаем какви топки имат платените драскачи...
Ето нещо от модератота на сайта magic от преди две години:

"От един момент нататък се е появил човек с ник ... не знам точно кой е първия, но един от никовете е sahib.
Той се е изказвал заяждащо и в някои случаи обидно към участниците във форума.
Модераторите не са смогвали да изтрият нявреме тези провокации (съжалявам, че сега не мога да цитирам, защото вече изтрих тези, които намерих, тъй като в голямата си част тези провокации не бяха по темата и не отговаряха и на правилото на форума да се придържаме към темата)"

"На самия sahib мога да кажа, че във форума няколко месеца нямаше проблеми (от невидимко насам) и всичко беше спокойно никой не обиждаше никого до неговото появяване. А откакто модераторските права на барбарон бяха махнати, злорадството и теми относно това , обидите към барбарон и останалите на sahib са много грозни и е с поредния бан. "

Та...да попитам модератора Magic...
Тоя сегащния Сахиб, оня sahib ли е ????
И защо днешния Сахиб е оставен, спокойно и без бан да си пише обидите и простотиите ???
Платен драскач у форума ли е ????
Сахибе, не очаквам отговр от теб, а от модератотра на сайта....
Обидите нанасяш единствено ти Миранди. Прочети си мненията и определенията , както и епитетите като малоумник, идиот , ненормалник и прочее. Само ти се държиш грозно във форума в момента, а оня сахиб изписан на латински , явно ти си си го измислил!eye popping smiley
Ето виж си последния постинг- кой е написал определението ТОТАЛНО ИЗПЕРКАЛ?!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-03 22:32 от панелообитателя САХИБ.
Re: Банките
03-06-2012 - 22:47:14
avatar
Ха,ха,хаааааааааааааа
Викаш, оня sahib аз съм го измислил...
Може и да си прав, но аз просто съм пейстнал модератора magic.
Та...ако някой нещо си е измислял, не съм аз, а той...
Относно епитетите като малоумник, идиот, ненормалник и прочие....ми такъв си, аз каква вина имам за това???
Re: Банките
03-06-2012 - 22:51:19
avatar
Quote
mirandi
Ха,ха,хаааааааааааааа
Викаш, оня sahib аз съм го измислил...
Може и да си прав, но аз просто съм пейстнал модератора magic.
Та...ако някой нещо си е измислял, не съм аз, а той...
Относно епитетите като малоумник, идиот, ненормалник и прочие....ми такъв си, аз каква вина имам за това???
Аха, значи признаваш, че използваш тези обидни епитети. Маджик много добре знае кой съм аз, но едва ли ще търпи обидите и епитетите на един новопоявил се комплексар! С всички опоненти като 1.9, Дарксайд , Валсодар, Паламуд сме намерили начин да си опонираме, без да ревем от обиди и епитети, но ти явно си свикнал само ти да уязвяваш , а ако някой ти отвърне, ревеш като хималайска мечка. Аз какво съм виновен, че ти знам и кътните зъби. До момента съм те проучил до ІІІ-то поколение. Внимавай как се държиш, щото има много контрастни методи да се почувстваш неконфортно.
Re: Банките
03-06-2012 - 22:58:35
avatar
се
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Ха,ха,хаааааааааааааа
Викаш, оня sahib аз съм го измислил...
Може и да си прав, но аз просто съм пейстнал модератора magic.
Та...ако някой нещо си е измислял, не съм аз, а той...
Относно епитетите като малоумник, идиот, ненормалник и прочие....ми такъв си, аз каква вина имам за това???
Аха, значи признаваш, че използваш тези обидни епитети. Маджик много добре знае кой съм аз, но едва ли ще търпи обидите и епитетите на един новопоявил се комплексар! С всички опоненти като 1.9, Дарксайд , Валсодар, Паламуд сме намерили начин да си опонираме, без да ревем от обиди и епитети, но ти явно си свикнал само ти да уязвяваш , а ако някой ти отвърне, ревеш като хималайска мечка. Аз какво съм виновен, че ти знам и кътните зъби. До момента съм те проучил до ІІІ-то поколение. Внимавай как се държиш, щото има много контрастни методи да се почувстваш неконфортно.

Сори, Господарю...
Насрах се от страх....
Отивам ся да се подмия...
И обещавам за напред, да не се закачам с теб...
Ак лека....и гладна...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-03 23:01 от mirandi.
Re: Банките
03-06-2012 - 23:00:57
avatar
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Ха,ха,хаааааааааааааа
Викаш, оня sahib аз съм го измислил...
Може и да си прав, но аз просто съм пейстнал модератора magic.
Та...ако някой нещо си е измислял, не съм аз, а той...
Относно епитетите като малоумник, идиот, ненормалник и прочие....ми такъв си, аз каква вина имам за това???
Аха, значи признаваш, че използваш тези обидни епитети. Маджик много добре знае кой съм аз, но едва ли ще търпи обидите и епитетите на един новопоявил се комплексар! С всички опоненти като 1.9, Дарксайд , Валсодар, Паламуд сме намерили начин да си опонираме, без да ревем от обиди и епитети, но ти явно си свикнал само ти да уязвяваш , а ако някой ти отвърне, ревеш като хималайска мечка. Аз какво съм виновен, че ти знам и кътните зъби. До момента съм те проучил до ІІІ-то поколение. Внимавай как се държиш, щото има много контрастни методи да се почувстваш неконфортно.

Сори, Господарю...
Насрах се от страх....
Отивам ся да се подмия...
И обещавам за напред да не закачам с теб...
Ак лека....и гладна...
Ми гладувай на воля. Предвид професиите ти, нямаше нужда даже да ми казваш, за да се сетя, че ще си легнеш гладен.:]
Re: Банките
04-06-2012 - 14:31:27
avatar
Хайде на ипотеките!
Въвеждат нови по-добри правила за потребителите.
[banks.dir.bg]
Ето , че момента на новото ми предсрочно погасяване, ще бъде без наказателна такса*yes Ще го изчакам с удоволствие.
Re: Банките
04-06-2012 - 14:39:19
Quote
панелообитателя САХИБ
Хайде на ипотеките!
Въвеждат нови по-добри правила за потребителите.
[banks.dir.bg]
Ето , че момента на новото ми предсрочно погасяване, ще бъде без наказателна такса*yes Ще го изчакам с удоволствие.

Батка, пиеш ли си редовно хапчетата ?
Re: Банките
04-06-2012 - 15:49:31
Quote
Kilmister
Quote
панелообитателя САХИБ
Хайде на ипотеките!
Въвеждат нови по-добри правила за потребителите.
[banks.dir.bg]
Ето , че момента на новото ми предсрочно погасяване, ще бъде без наказателна такса*yes Ще го изчакам с удоволствие.

Батка, пиеш ли си редовно хапчетата ?
Пие ги ама са ментета.Пък и медицината е безсилна пред глупостта.Присаждането на мозък още е невъзможно.
Re: Банките
04-06-2012 - 15:52:38
avatar
Quote
aircraftcarrier
разни глупости
не ви харесва тази възможност а:[banks.dir.bg]
Знаете, че бързо ще ви паднат лихвичките и при мизерните влогчета........*yes*
Re: Банките
04-06-2012 - 16:00:52
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
aircraftcarrier
разни глупости
не ви харесва тази възможност а:[banks.dir.bg]
Знаете, че бързо ще ви паднат лихвичките и при мизерните влогчета........*yes*
Първо ще ти паднат цените като накарат банките да изкарат на пазара необслужваните ипотеки.Второ оди намери чичо ти Рихтер щото мое и курника да ти падне.За влоговете не се грижи.Ти нямаш такива имаш само дългове.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.