Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спад?На лихвите по депозити-да!

Публикувано от Перловец 
Re: Спад?На лихвите по депозити-да!
26-05-2010 - 13:45:40
Аааа...поспри малко , голямата бяла птица е едно от най-интелигентните пернати - даже паметник са му вдигнали щото навремето предците му са спасили един голям град.winking smiley
И що шариш форума в червено ?
Питай бре момче, питай и ще ти обясни някой как да си подреждаш цитатите в постовете така , че да не се правиш на бояджия и да е ясно какво си изходил по съответния въпрос.*yes*
Re: Спад?На лихвите по депозити-да!
26-05-2010 - 15:10:10
avatar
Quote
status
Аааа...поспри малко , голямата бяла птица е едно от най-интелигентните пернати - даже паметник са му вдигнали щото навремето предците му са спасили един голям град.winking smiley
И що шариш форума в червено ?
Питай бре момче, питай и ще ти обясни някой как да си подреждаш цитатите в постовете така , че да не се правиш на бояджия и да е ясно какво си изходил по съответния въпрос.*yes*

straus от всичко,което си написал ,разбрах ,че си почитател на страха-защото не интелекта а страхът е накарал белите птици да разбудят града:]Другото е,че просто нямаш какво да кажеш и се правиш на остроумен...Много време ти отделих-стига ти....
Re: Спад?На лихвите по депозити-да!
26-05-2010 - 20:00:21
Абе така и не разбрах сега 7% лихва по еврови депозити добра инвестиция ли е?
neo
Re: Спад?На лихвите по депозити-да!
26-05-2010 - 20:14:06
Спад ли...? ОИСР: Време е за по-високи данъци и лихвени проценти [www.investor.bg]
neo
Re: Спад?На лихвите по депозити-да!
26-05-2010 - 20:21:07
Quote
tuomas
Абе така и не разбрах сега 7% лихва по еврови депозити добра инвестиция ли е?
Тuomas ,депозитите не са инвестиция, но се оказаха по- печеливши от борсата и имотите в BG последните две годиниwinking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-26 23:24 от neo.
Re: Спад?На лихвите по депозити-да!
26-05-2010 - 20:59:35
avatar
Quote
Перловец
Лихва от 10% по влог как се нарича? И кой дава такива лихви по влогове и как ще ги плати? Процесът ще е бавен и мъчителен, когато през зимата ще се редите по опашки за да теглите по 200 евро на ден...

Перловец, може би имаш инфо за "банките" в една голяма бивша братска страна.
Мой клиент притежаващ 120.000 долара на безсrочен влог в банка в гр.Екатерининбург (бивш Свредловск), точно преди една година (2009 год.) му позволиха да тегли най-много по 200 долара (равностойност в рубли) месечно.
Той си беше набелязал имот тук, обаче уви - мангизите му бяха блокирани. Жалко за двете му висши дипломи.
Тогава банковат система в източна европа беше "на ръба" на скалата.
Една банка със сайт: ХXXXXХХ.HU се котираше на ниво 3, спрямо предишно 20, а сега е 5.5.

Никога, в мои постове не съм се надсмивал на притежателите на влогове.
Оценявам силата на парите кеш и знам, колко трудно се спестяват пари.
Особено сега в условията на криза.
Моя съвет към "влогарите" е да внимават, да не пропилеят "лихвите".

Забележете, че всички банки в САЩ дават фира в петък вечер.

ЕК предлага създаването на европейска мрежа от фондове за преобразуване на проблемни банки в ЕС. Целта на фондовете ще бъде да не се допусне евентуалните банкови фалити да бъдат за сметка на данъкоплатците или да дестабилизират финансовата система. Това обави в Брюксел комисарят за вътрешния пазар и услугите Мишел Барние. Той уточни още, че предложението ще бъде обсъдено на предстоящия Европейски съвет, а след това и на срещата на Г-20 в Торонто на 26 и 27 юни. Идеята е фондовете да представляват част от по-широкообхватна рамка, насочена към предотвратяване на бъдещи финансови кризи. Според комисията за постигането на тази цел е необходимо въвеждането на изискване държавите-членки да създадат фондове съгласно общоприети правила, за финансирането на които банките ще трябва да заплащат данък. Фондовете няма да бъдат използвани за оздравяване или спасяване на банките, а само за осигуряване на организирана ликвидация на съответната неплатежоспособна институция и за запазване на стабилността на финансовата система.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-05-26 21:54 от TZARS.
Re: Спад?На лихвите по депозити-да!
26-05-2010 - 21:29:15
avatar
Quote
TZARS
Quote
Перловец
Лихва от 10% по влог как се нарича? И кой дава такива лихви по влогове и как ще ги плати? Процесът ще е бавен и мъчителен, когато през зимата ще се редите по опашки за да теглите по 200 евро на ден...

Перловец, може би имаш инфо за "банките" в една голяма бивша братска страна.
Мой клиент притежаващ 120.000 долара на безрсочен влог в банка в гр.Екатерининбург (бивш Свредловск), точно преди една година (2009 год.) му позволиха да тегли най-много по 200 долара (равностойност в рубли) месечно.
Той си беше набелязал имот тук, обаче уви - мангизите му бяха блокирани. Жалко за двете му висши дипломи.

Никога, в мои постове не съм се надсмивал на притежателите на влогове.
Оценявам силата на парите кеш и знам, колко трудно се спестяват пари.
Особено сега в условията на криза.
Моя съвет към "влогарите" е да внимават, да не пропилеят "лихвите".

Някои биха ги похарчили и за имоти, но на разумни цени.
Re: Спад?На лихвите по депозити-да!
26-05-2010 - 22:58:56
avatar
Quote
Брокеръ
Quote
TZARS
Quote
Перловец
Лихва от 10% по влог как се нарича? И кой дава такива лихви по влогове и как ще ги плати? Процесът ще е бавен и мъчителен, когато през зимата ще се редите по опашки за да теглите по 200 евро на ден...

Перловец, може би имаш инфо за "банките" в една голяма бивша братска страна.
Мой клиент притежаващ 120.000 долара на безрсочен влог в банка в гр.Екатерининбург (бивш Свредловск), точно преди една година (2009 год.) му позволиха да тегли най-много по 200 долара (равностойност в рубли) месечно.
Той си беше набелязал имот тук, обаче уви - мангизите му бяха блокирани. Жалко за двете му висши дипломи.

Никога, в мои постове не съм се надсмивал на притежателите на влогове.
Оценявам силата на парите кеш и знам, колко трудно се спестяват пари.
Особено сега в условията на криза.
Моя съвет към "влогарите" е да внимават, да не пропилеят "лихвите".




Някои биха ги похарчили и за имоти, но на разумни цени.

145Е м2 "топлокейшън"?:]
Re: Спад?На лихвите по депозити-да!
27-05-2010 - 00:25:47
avatar
Quote
TZARS

Никога, в мои постове не съм се надсмивал на притежателите на влогове.

И при мен е така,но само,когато тези хора са реални,а не виртуални ,както тук...И аз мога да кажа,че имам имоти за сто милиона или влог за 2 милиарда...winking smileyНо чакам да купя за 10000 тристаен,ремонтиран на ул."!3 март " например(Селяните да не се стряскат ,а да погледнат картата на София-има такава улица...):] Ще ми повярваш ли?
Re: Спад?На лихвите по депозити-да!
27-05-2010 - 22:46:02
avatar
Quote
neo
Спад ли...? ОИСР: Време е за по-високи данъци и лихвени проценти [www.investor.bg]

О! И СеРе :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход