Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 14:51:06
Или драсканици на винаги гладни хора.
Егати аргументите имате, човек ви разправя неща от извора, вие не, та не. Е, ако щете купувайте, то ако пазарът вас чака.......
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 14:59:08
Quote
Imotko
Или драсканици на винаги гладни хора.
Егати аргументите имате, човек ви разправя неща от извора, вие не, та не. Е, ако щете купувайте, то ако пазарът вас чака.......

Най-важното ти да си вярваш.Дерзай!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-07 14:59 от Върколак.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 15:37:17
avatar
Quote
Imotko
Или драсканици на винаги гладни хора.
Егати аргументите имате, човек ви разправя неща от извора, вие не, та не. Е, ако щете купувайте, то ако пазарът вас чака.......

Какви са твоите аргументи - "На мен един човек ми каза..." Нищо черно на бяло, НИЩО!
Чисти измислици
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 15:38:37
avatar
Нещо нервнички са брокерите днес?

Няма ли студенти бре? Да купуват, да наемат?

Май Септември 2010 няма да е като другите - половината от студентите в София и Варна основно, няма да се върнат ...
2009 и 2010 завършиха 2 (два)пъти по-малко ученици.
Големите випуски се дипломираха и сега настава глад за рентиерите и преподавателите - основно.
Пък и в БГ остават най-бедните студенти. По-заможните отдавна с в чужбина smiling smiley

Има и такива с една-две години вече не могат да продължат по финансови причини или са останали на бригадата в Англия или САЩ smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 15:40:15
Quote
Imotko
Или драсканици на винаги гладни хора.
Егати аргументите имате, човек ви разправя неща от извора, вие не, та не. Е, ако щете купувайте, то ако пазарът вас чака.......

Нали не беше брокер.

Значи остава да си строител, така ли е?
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 21:07:02
Строител, и то яко закъсал и с банката "зад гърба си". Ще ви се.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 22:35:49
avatar
Imotko бре, ти си много добра индикация са със тояниети на пазара на НИ. Сериозно говоря!

Едно време не пишеше нищо във форума, щото май не ти оставаше време от многото сделки.
А сега не правиш нищо откъм алъш-вериш, щото и май не ти остава време от писането във форума.

Инфо на ушенце като за свой човек: Доброславци, земя, Ф1, яка инвестиция!!! Клиенти араби, шейхове, Михаел Шумахер.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 22:57:37
Преди пак си имах много време и си четях форума почти всеки ден, но нямаше какво толкова да се пише при растящ пазар, а и вечния ъп си имаше защитници достатъчно. Все пак имам претенции за професионалист и знам много добре, че вечен ъп няма. Затова знам обаче, че и вечен спад няма. Поради което сега имам поле за изява, защото вярващите, че няма да се мре, във форума сме много малко.
За Формулата :]
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
08-09-2010 - 02:14:53
Трябва да се преименува темата на "Цените са достигнали дъното .... иде подем!".
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
08-09-2010 - 10:21:49
avatar
Quote
Imotko
Трябва да се преименува темата на "Цените са достигнали дъното .... иде подем!".

Последните две години имаше около 165 такива теми *write*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход