Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 11:02:43
Уау гледам графиката е на 802 вече.. Сривът е на лице smiling smiley

Пала, а септември за кво да иде реч след като е доказано многократно, че нищо не пада тогава. Ако чакаш нещо паданце, дерзай за юли-август или февруари-март
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 11:32:05
Quote
Svetlio
Уау гледам графиката е на 802 вече.. Сривът е на лице smiling smiley

Пала, а септември за кво да иде реч след като е доказано многократно, че нищо не пада тогава. Ако чакаш нещо паданце, дерзай за юли-август или февруари-март

Е то септември, после октомври, после ноември, после зимата на 2011, 2012, 2013 и т.н. и т.н. Още от 2003 когато взеха да се дигат цените чакаме ГОЛЕМИЯ СРИВ
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 11:32:33
За какво са тези невероятни скандали? С удоволствие чета форума, но подобни теми направо са смешни на фона на наистина полезните коментари.

На всички е ясно, че цените на имотите падат. Но падат на тези, които искат да продават, т.е. на закъсалите. А закъсалите обикновено са хора, които не са преценили нещата и са закупили скъп и некачествен имот. Ако има нещо качествено на пазара (и евтино), то не е стигнало до сайтовете. Извода е - цените падат, но на некачествените имоти!

Обяснете ми, защо в една нова и наистина качествено построена сграда (не е нужно да казвам коя), с височина на таваните около 3м, с дебели стени (30см) и чудесна изолация, с асансьор с LCD дисплей за етажите и вентилация, с мраморни настилки по стълбите - защо в тази сграда се чува когато съседа говори, с съседката от долния етаж прави секс? Нормално ли е това? Сградата е в скъп район на София, с озеленени и поддръжани общи части и пр. Цената й е наистина висока. Понеже съм живял и в ЕПК и в тухла (в панел не съм живял) - знам как се чува всичко, но тук наистина е повече.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 11:55:50
Мишо, имено! Многократно е коментирано, че цените на качествените жилища няма как ей така да паднат. Обаче тук идва и проблема - наглите сривлета сакат точно такива за без пари smiling smiley За това е имало, има и ще има всякакви калибристики във форума от тяхна страна winking smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 11:59:14
Перо, така де smiling smiley Според прогресията която "ни втълпяват в кухите тикви" много отдавна трябваше да сме на поне 200Е на топ-а... кво правим сега незнам *huh*
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 12:03:07
avatar
тъй - тъй, срив при имотите не е имало и никога няма да има.... smiling smiley
вчера ми трябваха точно 15 минути да разубедя мой познат пристигнал специално от САЩ, за да си вложи парите в имот в БГ... !
ти предстаявяш ли си каква заблуда цари все още 2 години след срива!

не му трябват за живеене разбира се - има още други които стоят празни smiling smiley
последно темата беше колко имота да продаде и дали да продава smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 12:30:55
Цели 15 минути? Сигурно се е наложило да му повтаряш едно и също нещо три пъти по 5 минути, нали в Америката са си заоблени.
Бягай да разубедиш и стотината човека, които ще си купят имот в София днес, 07.09.2010г.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 13:40:43
Quote
misho33
За какво са тези невероятни скандали? С удоволствие чета форума, но подобни теми направо са смешни на фона на наистина полезните коментари.

На всички е ясно, че цените на имотите падат. Но падат на тези, които искат да продават, т.е. на закъсалите. А закъсалите обикновено са хора, които не са преценили нещата и са закупили скъп и некачествен имот. Ако има нещо качествено на пазара (и евтино), то не е стигнало до сайтовете. Извода е - цените падат, но на некачествените имоти!

Обяснете ми, защо в една нова и наистина качествено построена сграда (не е нужно да казвам коя), с височина на таваните около 3м, с дебели стени (30см) и чудесна изолация, с асансьор с LCD дисплей за етажите и вентилация, с мраморни настилки по стълбите - защо в тази сграда се чува когато съседа говори, с съседката от долния етаж прави секс? Нормално ли е това? Сградата е в скъп район на София, с озеленени и поддръжани общи части и пр. Цената й е наистина висока. Понеже съм живял и в ЕПК и в тухла (в панел не съм живял) - знам как се чува всичко, но тук наистина е повече.

Какво се чува като прави секс ,я разкажи по подробно/ smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 13:57:05
Quote
palamud
тъй - тъй, срив при имотите не е имало и никога няма да има.... smiling smiley
вчера ми трябваха точно 15 минути да разубедя мой познат пристигнал специално от САЩ, за да си вложи парите в имот в БГ... !
ти предстаявяш ли си каква заблуда цари все още 2 години след срива!

не му трябват за живеене разбира се - има още други които стоят празни smiling smiley
последно темата беше колко имота да продаде и дали да продава smiling smiley

Трябва да следиш внимателно този твоя познат да не вземе пак да се навие да купува. Може да даде и пълномощно на някой - и затова трябва да внимаваш - въобще докато той е в БГ трябва да си постоянно по петите му и да го изпратиш на самолета*angel* Някои така правят - приказваш му приказваш му, пък той си знае неговото



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-07 13:58 от PER0.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
07-09-2010 - 14:33:01
avatar
Важното е, че хората ЗНАЯТ посоката на цените - тя е надолу. Как ще и обясниш, че кризата е свършила и цените на имотите са нагоре - никак. Другото са драсканици на огладнели ... хора *smiley_ahh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход