Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата - 2010

Публикувано от general 
Re: Преглед на печата - 2010
29-01-2010 - 20:09:48
Quote
palamud
Недостатъците на женското тяло са:
1. Структурата на балконите пада много бързо.

Или още по-добре [zdravbadi.com] *bow*
Re: Преглед на печата - 2010
29-01-2010 - 20:30:42
Извинявай Бай Пешо, но това беше мнооооого грубо..... Случайно да ти е хрумвало за жени, които са с отрязани гърди и имат нужда от тази операция..... или просто четеш избирателно и мислиш едностранчиво....

Извинявам се на всички за спама, но ми се повръща от такъв род постове. Дано никому не се налага да мисли по темата. Аз лично не бих си позволила подигравка с тези неща и то с подобен линк, в който се обяснява как се коригират отрязани гърди вследствие заболяване от рак.
?
Re: Преглед на печата - 2010
29-01-2010 - 20:50:55
avatar
Ей, хоръ, нека сичко си имъ мярка.
За прустутии имъ форуми за тиинеджъри.
Re: Преглед на печата - 2010
30-01-2010 - 09:01:53
Само леко да се изгавря и аз ама това си е новост може и да не е свързана с икономика.

Путко Мафани ще става шеф на Стоичков

[botevgrad.com]

_________________
Re: Преглед на печата - 2010
30-01-2010 - 11:29:00
Еврофондове или популацията на лалугерите [www.dw-world.de]
Re: Преглед на печата - 2010
30-01-2010 - 11:44:02
avatar
Re: Преглед на печата - 2010
30-01-2010 - 14:06:05
айде малко оптимизъм да вкарам:

Офертите за "Тракия" се отварят на 4 февруари


"Дори и бомба да падне, дори и война да се случи, строителството на магистрала "Тракия" не може да спре", отсече вчера регионалният министър Росен Плевнелиев. За да подкрепи думите си, той посочи, че на 4 февруари - две седмици преди определения срок, ще бъдат отворени ценовите оферти на осемте компании, кандидатстващи да изградят отсечката Стара Загора - Нова Загора. "Аз съм абсолютно убеден, че за отсечката от Нова Загора до Ямбол ще има по-голям интерес поради факта, че сегашната отсечка е само лакмус за интереса", добави Плевнелиев.

Вчера министърът участва в първа копка на 126-метровия небостъргач в София, който се изгражда от "Капитал форт". Инвестицията в бизнес сградата е на стойност над 60 млн. евро. В нея ще работят 5000 души. Плевнелиев каза, че прословутият най-висок небостъргач "Бурдж Дубай" е инвестиционна и екологична катастрофа. "Да сложите в центъра на пустинята една сграда 800 м, която гори такова количество енергия, електричество, един стъклен купол в средата на пустинята, просто няма смисъл", заяви Плевнелиев.

Той самият не харесвал небостъргачите имат много минуси. „Не бих казал, че небостъргачите са нещо, което е свързано с бъдещето на Европа и нещо, с което Европа ще се гордее", посочи министърът. Той не е съгласен с идеята да се изгради небостъргач в центъра на София.За София, според министъра, такъв строеж е подходящ само на "Цариградско шосе".

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=361591



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-30 14:16 от gogolcho.
Re: Преглед на печата - 2010
30-01-2010 - 14:23:39
Quote
Ivel
Само леко да се изгавря и аз ама това си е новост може и да не е свързана с икономика.

Путко Мафани ще става шеф на Стоичков

[botevgrad.com]

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=361333*ok*
Re: Преглед на печата - 2010
30-01-2010 - 18:00:15
Кутията на Пандора

[www.dnes.bg]
Re: Преглед на печата - 2010
30-01-2010 - 22:16:06
Quote
Ivel
Само леко да се изгавря и аз ама това си е новост може и да не е свързана с икономика.

Путко Мафани ще става шеф на Стоичков

[botevgrad.com]

Ицето ще му каже Фани Мазакура :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход