Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Окончателно спирам да ви смущавам сънищата - ВЕЧЕразбрахте за Поскъпването на имотите , НАЛИ !?

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:27:41
Следващата една година няма да се строи, защото няма терени, цената /обезщетението/ при които да позволява печалба за предприемача при сегашните цени на готовия продукт /жилища/. От това по ясно не мога да го кажа.
За след една година не знам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-18 21:30 от Imotko.
tot
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:28:32
Quote
Imotko
За Серсема-приятен път и успех. Щом в България не го намери успеха, търси го където решиш.
Ще си имаме нов емигрант във форума, не че сега са малко. Пак ще има "кочина" и т.н., т.н.

За Тот-забелязах поста, за който напомняш. Първо, това е в подкрепа на моите тези, и второ-фирмите, които си посочил, до една са на близки до един бивш известен кмет, и строят на прекрасни бивши общински терени, каквито простосмъртен не би могъл да придобие нито с пари, нито срещу обезщетение.
Това ги прави неравнопоставени, облагодетелствани спрямо останалите на пазара, и затова ме подразни с примера си. На техните терени всяка фирма би строила без да й пука от кризата. Но въпреки това фактът, че именно сега започват нови обекти, означава, че очакват търсенето да се засили или да се запази.
Аз не споря с никой.Ти каза, че не се било строяло повече, и аз ти давам примери че се строи.
Не очакват да направят бомбстични печалби както преди 2-3 години, а просто решават да въртят парите. За твое сведение искаш ли да ти кажа колко им излиза на Филто себестойността на кв. метър в комплекса Сите Жардин на - 380 еуро / кв.м. А това е наистина доста качествено изпълнение, има и басейни дори в дворчетата Преди 2 години го бяха пуснали на 1200. Продадоха се много апартаменти. Но има още много за продаване. Така, че и на 500 да ги пуснат сега пак са на печалба.
Идеята ми е ,че който е направил и запазил големи цифри, сега може да си позволи да започне нови обекти и да ги продава на цени с 20-30% печалба. Пак е доволно!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-18 21:30 от tot.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:29:54
Imotko,сега и ако кажеш къде точно в Люлин са се продали 100–150 апартамента на акт15?
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:34:27
avatar
Като се събуди човека ще ти отговори!
Сомнамбулизъм.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:40:45
Тот, това имам предвид.
За 380 евро себестойност със земята и инфрастуктурата? Малко ми се виждат, но този комплекс не го знам къде точно е, пък и на квартал "Витоша" въобще не съм му фен. На големите "затворени комплекси" времето им дойде и много бързо си отиде, сори. Там дълго няма да живеят достатъчно хора, за да се поддържа и да изглежда добре.

Продажбите в Люлин са били в две големи сгради една до друга. Повече не бих искал да коментирам.

Добро утро, Валсодаре.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-18 21:41 от Imotko.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:43:16
От утре двойно, а сте на път да изпуснете хипер, мега офертата да сложите край на кризата и да затворите устата на всички дрипльовци!!!
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:43:53
avatar
Абе, този Валсодар от къде е?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
tot
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:48:49
То кое изобщо се поддържа и изглежда добре, можеш ли да отговориш....

Знам фирми, на които пък себсетойността пък им излизаше още по-ниско. И пак продаваха на по 1000 еуро. Ама сега и на 500 да им предложиш, ще скачат до тавана.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:49:51
Да де ама тези две големи сгради една до друга са на „Килията“ блоковете и преди 4-5 месеца висяха реклами за само 700 ? квадрата а сега рекламите за 500? все още си висят.А колкото до качеството на сградите ,и аз повече не искам да коментирам.Там ако и 3-4 апартамента се продадат пак добре.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:59:46
Продават се явно.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.