Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Окончателно спирам да ви смущавам сънищата - ВЕЧЕразбрахте за Поскъпването на имотите , НАЛИ !?

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
04-05-2010 - 17:17:54
Дянков каза, че кризата била свършила. Айде ъпърчета, купете сега, че от утре е двойно.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
04-05-2010 - 17:25:44
Quote
aisheto
Дянков каза, че кризата била свършила. Айде ъпърчета, купете сега, че от утре е двойно.

Ъхъ... За април бюджета е на +213 милиона, само дето е забравил да спомене, че точно през април БНБ си направи вноската от печалбата за 354 милиона в държавата, което се прави само веднъж годишно. Т.е. без вноската на БНБ за април бюджета пак е на -141 милиона от редовните месечни приходи...
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
04-05-2010 - 17:52:27
avatar
Що не вземем всички форумци да купим по един апартамент, населението ще усети, че нещо става и то ще последва нашия пример - ще се юрне в атака. Дори и Европата ще се върне обратно на нашия пазар. И ето възходът е готов.
Защо цената трябва да е 10000евра/м2
11-05-2010 - 18:30:35
Аз, като строителен предприемач, направих съответните анализи и стигнах, че това е справедливата цена - 10000/м2....

Това естествено включва всичките ми разходи и една минимална печалба за фирмата ми. Говорете си квото си искате, но това е положението.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.