Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Окончателно спирам да ви смущавам сънищата - ВЕЧЕразбрахте за Поскъпването на имотите , НАЛИ !?

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 22:01:43
Е, щом казваш защо да не ти повярваме.:]
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 22:03:22
avatar
Quote
Imotko
Продават се явно.
Явното е, че не се продават. То само с приказки по форумите не става
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 22:05:24
avatar
Quote
Брокеръ
Quote
Imotko
Продават се явно.
Явното е, че не се продават. То само с приказки по форумите не става

Тази позиция, че не се продават като брокер ли се ангажираш или като влогар!!!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 22:08:51
avatar
Quote
sobstvenik 31
Quote
Брокеръ
Quote
Imotko
Продават се явно.
Явното е, че не се продават. То само с приказки по форумите не става

Тази позиция, че не се продават като брокер ли се ангажираш или като влогар!!!
Няма значение - все за хора става въпрос
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 23:27:41
Quote
Cepcem


А колко пъти ти е казвано на теб, че населението намалява и имотите ще ги продавате скоро на арменският поп.
Аз самият се подготвям да емигрирам. Уволнявам 12 души, закривам фирма на 7 години с над 2,7 милиона годишен оборот(аутсорс - вкарваха се чужди пари в страната) и си бия камшиците за ГБ към края на лятото. Няколко добри мои познати също са се ориентирали в тази посока.
И всичко това не е заради парите, климата, имотите - заради хората е.
А ти продължавай да разбираш "само" от имоти и да пишеш за тях. Късмет ти желая...

Надявам се, да не е окончателно решение. Мисля, че всеки от нас е пренапрегнат и възприятията може и да ни лъжат...

Каквото и да е решението ти, желая ти успех и късмет! smiling smiley
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
21-03-2010 - 09:34:50
avatar
Quote
Imotko
Тот, това имам предвид.
За 380 евро себестойност със земята и инфрастуктурата? Малко ми се виждат, но този комплекс не го знам къде точно е, пък и на квартал "Витоша" въобще не съм му фен. На големите "затворени комплекси" времето им дойде и много бързо си отиде, сори. Там дълго няма да живеят достатъчно хора, за да се поддържа и да изглежда добре.

Продажбите в Люлин са били в две големи сгради една до друга. Повече не бих искал да коментирам.

Добро утро, Валсодаре.

Това е обекта: Люлин Бридж / Lulin Bridge / се състои от две 10 етажни сгради, които носят имената – Кула Изток и Кула Запад

НО е само на Акт 14, а акт 15 няма да види скоро.

Провесили са два черни трансперанта с телефони за директни продажби /не щат брокита/.

През 4 - 5 месеца сменят само първата цифра на обявената сума на трансперанта /така де няма да се охарчват за нови трансперанти я . :]./
Преди година беше 750, по Коледа - 600, а сега пише 500..... Сложили са дограма и парапет само на двете фасади към улицата да ловят шарани, обаче до акт 15 има още толкова много работа.....
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
21-03-2010 - 11:24:56
Това е почти като Тауър Бридж. winking smiley
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
22-03-2010 - 18:48:49
Не само,че са оправили само лицевите фасади,а доколкото се вижда от улицата, замазката е сложена направо върху тухлите, без изолация.
Те затова са продали само 100-150 апартамента,а иначе представяте ли си?:]
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
22-03-2010 - 20:01:54
avatar
E, ся за имот като този за "без пари" още малко и акт 16 остава да поискате - безсрамници!
Я марш на панелките в Слатина и Люлин!

Тая икономика трябва да се поддържа, Дянков така каза!



Боже, колко мъка има на този свят! - каза Пунданина, след поредното прозвъняване от банката.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
22-03-2010 - 20:24:35
avatar
Quote
valsodar
E, ся за имот като този за "без пари" още малко и акт 16 остава да поискате - безсрамници!
Я марш на панелките в Слатина и Люлин!

Тая икономика трябва да се поддържа, Дянков така каза!



Боже, колко мъка има на този свят! - каза Пунданина, след поредното прозвъняване от банката.


Ти като купиш рано или късно нещо такова ще да е ! Това в сравнение с панелката ще ти се види панделка!
Ако искаш да ти изброявам минуси - дълъг ще е списъка. За да не те разочаровам-- шъъъът шъъъът! По- добре ще ти е на село ! Искрен съвет. Бери гъби ще си еко и ще ти е леко!!!
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.