Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Окончателно спирам да ви смущавам сънищата - ВЕЧЕразбрахте за Поскъпването на имотите , НАЛИ !?

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 20:16:01
Топ локейшън, бате! Какво да ти описвам! Аре бе, няма ли желаещи да сложат края на кризата!
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 20:54:09
Аз не обявявам и не слагам края на кризата, както и купуващите сега няма да сложат край на кризата. Но купуващите сега ще сложат край на добрите имоти на тези цени, които са в момента.
Ще се сложи край на падането на цените на някои имоти в София и на избрани места в провинцията / да ме прощават от Варна и Бургас/.
Цените няма да растат рязко.
Цените ще постоят на тези нива.
НО: Рязко ще намалее предлагането на имоти на добри места на добри цени, защото няма ново строителство, колко пъти да ви казвам.
Кризата не е само в имотите. Аз разбирам от имоти и затова пиша само за тях.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 20:57:53
avatar
Пази боже сляпо да прогледне!

Разбираш, а? *ok*

Нищо, не обръщай внимание на околните - твоето е солова програма и всичките сме затаили дъх пред нея! clap:
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:07:09
Quote
Imotko
Аз не обявявам и не слагам края на кризата, както и купуващите сега няма да сложат край на кризата. Но купуващите сега ще сложат край на добрите имоти на тези цени, които са в момента.
Ще се сложи край на падането на цените на някои имоти в София и на избрани места в провинцията / да ме прощават от Варна и Бургас/.
Цените няма да растат рязко.
Цените ще постоят на тези нива.
НО: Рязко ще намалее предлагането на имоти на добри места на добри цени, защото няма ново строителство, колко пъти да ви казвам.
Кризата не е само в имотите. Аз разбирам от имоти и затова пиша само за тях.

А колко пъти ти е казвано на теб, че населението намалява и имотите ще ги продавате скоро на арменският поп.
Аз самият се подготвям да емигрирам. Уволнявам 12 души, закривам фирма на 7 години с над 2,7 милиона годишен оборот(аутсорс - вкарваха се чужди пари в страната) и си бия камшиците за ГБ към края на лятото. Няколко добри мои познати също са се ориентирали в тази посока.
И всичко това не е заради парите, климата, имотите - заради хората е.
А ти продължавай да разбираш "само" от имоти и да пишеш за тях. Късмет ти желая...
tot
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:09:13
Няма ново строителство, друг път!
Точно стабилните фирми сега се оглеждат за приятни парцели, вече не на балонирани цени.
Освен това в една друга тема бях спомена конкретно няколко фирми, които в момента започват нови обекти.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-18 21:10 от tot.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:11:48
Благодаря за оценката. Сляпото е прогледнало в имотната област твърде отдавна.
Преди месец в Овча купел имаше промоция за 500 евро с акт 16, щяха да се избият.
Миналата седмица в Люлин /и аз не съм му много фен/ продаваха по 500 на акт 15 на хубаво място в хубава сграда. Пак щяха да се избият. Говорим за по 100-150 апартамента. Е, те са се продали, известна част и с кредити.
Питам: В Овча купел същите през 2007-08 бяха стигнали 750-900, в Люлин също нещо такова. Тези строежи са започвани тогава, а се реализират сега на 30%-ита процента по-ниска цена.
Следващи такива проекти скоро няма да има, съответно и на 500 няма да има какво да се купи.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:15:20
avatar
Quote
Imotko
Аз не обявявам и не слагам края на кризата, както и купуващите сега няма да сложат край на кризата. Но купуващите сега ще сложат край на добрите имоти на тези цени, които са в момента.
Ще се сложи край на падането на цените на някои имоти в София и на избрани места в провинцията / да ме прощават от Варна и Бургас/.
Цените няма да растат рязко.
Цените ще постоят на тези нива.
НО: Рязко ще намалее предлагането на имоти на добри места на добри цени, защото няма ново строителство, колко пъти да ви казвам.
Кризата не е само в имотите. Аз разбирам от имоти и затова пиша само за тях.

ИМОТКО! , недей да изнервяш хората с изречения, че ти разбираш от имоти и затова пишеш за тях! Тук има много хора които мразят да инвестират в имоти и затова!? Пишат за тях?! Защо ли ???:}

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:20:36
За Серсема-приятен път и успех. Щом в България не го намери успеха, търси го където решиш.
Ще си имаме нов емигрант във форума, не че сега са малко. Пак ще има "кочина" и т.н., т.н.

За Тот-забелязах поста, за който напомняш. Първо, това е в подкрепа на моите тези, и второ-фирмите, които си посочил, до една са на близки до един бивш известен кмет, и строят на прекрасни бивши общински терени, каквито простосмъртен не би могъл да придобие нито с пари, нито срещу обезщетение.
Това ги прави неравнопоставени, облагодетелствани спрямо останалите на пазара, и затова ме подразни с примера си. На техните терени всяка фирма би строила без да й пука от кризата. Но въпреки това фактът, че именно сега започват нови обекти, означава, че очакват търсенето да се засили или да се запази.
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:23:13
avatar
Объркала си се, Айше. Въпросните "ъпъри" не искат да купуват на тези цени, те искат да продават или да посредничат на високи цени winking smiley
Re: Само за Ъпър-ите: продавам! Хипер, мега яка оферта
18-03-2010 - 21:25:04
avatar
Quote
Imotko
За Серсема-приятен път и успех. Щом в България не го намери успеха, търси го където решиш.
Ще си имаме нов емигрант във форума, не че сега са малко. Пак ще има "кочина" и т.н., т.н.

За Тот-забелязах поста, за който напомняш. Първо, това е в подкрепа на моите тези, и второ-фирмите, които си посочил, до една са на близки до един бивш известен кмет, и строят на прекрасни бивши общински терени, каквито простосмъртен не би могъл да придобие нито с пари, нито срещу обезщетение.
Това ги прави неравнопоставени, облагодетелствани спрямо останалите на пазара, и затова ме подразни с примера си. На техните терени всяка фирма би строила без да й пука от кризата. Но въпреки това фактът, че именно сега започват нови обекти, означава, че очакват търсенето да се засили или да се запази.

Последно - ще се строи или не. Като те чета си мисля, че нямаш и идея какво следва...
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.