Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

София - икономически остров на спасение

Публикувано от TZARS 
Re: София - икономически остров на спасение
29-03-2010 - 23:27:57
Quote
sobstvenik 31
Quote
batko
Quote
sobstvenik 31
Това мнение с 60 метровите вълни ме разби направо. От смях. Една такава вълна и кажи речи цяла България ще бъде залята.
=======================================

Факта, че цитираш такава дивотия говори че си мега ПРОСТ! Никъде никой не е писал за шестдесет метрови вълни простако !
Казах, че ако се стопят ледените шапки на полюсите морското ниво ще се вдигне с 60 метра! Ти си толкова прост че не можеш да разбереш и не можеш да се обидиш. 80% от форума сте завършени селтици. Сигурен съм че нямате вишо! КОМПЛЕКСАРИ!
Toй арогантния простак като напише че живее в София и си мисли че превъзхожда другите хора.Щото друго няма ни възпитание ни култура ни образование.И понеже простотията му блести това още повече го озлобява.Както и преди съм ти казвал спри с хвалбите и желанието да си нещо над другите.Такъв не се става с простотия арогантност хвалби и местоживеене в София.Огледай се хубаво наоколо ама свали розовите очила защото мизерията в София е потресаваща.

Добре щом си тарикат, дай да се състезаваме по интелигентност! Вижда ми се страшна простотия, но при твоето ниво е неизбежно !
Предлагам следния регламент: Един от нас задава въпрос! Времето за отговор е ограничено до нивото на интелигентност. Колкото по-бързо отговори ответника толкова по - интелигентен е той! Съгласен ли си на този регламент аграрни!


ответник
мн. ответници, м. Спец. Лице, срещу което е предявен съдебен иск.

Малеееееее.....малееее....!

На това детенце юношеството му е минало в почивките на седебните заседатели!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-29 23:33 от partzalev.
Re: София - икономически остров на спасение
29-03-2010 - 23:30:29
Хубаво де, Дивале, приемам корекцията, малко радикален бях....ще проявя великодушие, развивайте и алтернативна енергия, но да не се излензите и да зарежете земята като наслагате някоя друга перка winking smiley *beer*
Re: София - икономически остров на спасение
29-03-2010 - 23:35:12
Дивале,
тази зима как се въртяха перките по твоя край?
Сигурно сте сложили бая МегаВатове в бурканите!
Re: София - икономически остров на спасение
30-03-2010 - 03:29:00
Quote
sashe
Quote
alana
[В комплекс Лазур,в който съм отраснала,цената на кв.м.е около и над 1000еуро,което за мен е твърде необосновано.Това е кварталът с най-лошия транспорт,автобуси минават само по главните пътни артерии,а през самия комплекс не минава нищо.Имаше един автобус №4,който откакто се помня,пътува,когато си иска и малко хора имат нерви да го чакат,да не говорим пък,ако бързат за работа.Единственият плюс е,че е разположен близо до морето и морската градина,да не споменавам какъв леден вятър ни отвява зимата,като излизем от входа или се покажем на балкона.Сега живея в Созопол и постоянно слушам от хора от други градове,включително и от софиянци,каква късметлийка съм.Голяма!В Созопол зимата ...
Не знам как са цените в Лазур, обаче не разбирам зашо оплюваш квартала. Посочи по добър в София, Варна или Пловдив. Живял съм доста години в тези градове та знам горе долу. Само Чайка във Варна може да се конкурира. Само че там духа повече smiling smiley Гръцката махала също само че там е мега скъпо, мега тясно и има доста мизерни кътове... Иначе като се имат напредвид масовите заплати в Бургас и Варна и на мен не ми се вързват тамошните цени изобщо...

Да го оплювам?Бе вие в този форум дискутирате ли,или се плюете,че и мен сложихте в кюпа?:ami:Казах само,че е необосновано цената в Лазур да бъде около и над 1000еуро на кв.м.Комплексът не е лош,но за сметка на това транспортът е лош!Нищо повече.Защо да го сравнявам с квартали на София не разбирам,мисля ,че не сме седнали да съпоставяме квартал тук и квартал там,а говорим за стандарта на живот в различните градове.Привлекателността на Лазур и близостта му до морето не прави заплатата на неговите жители по-голяма от тази на живущите в Меден Рудник например.Абсурдно е да взимаш два пъти по-малко пари от софиянци и да плащаш два пъти по-скъпо в магазина,децата ти да се раждат в Сливен,понеже ситуацията в бургаския родилен дом е катастрофална,да няма елементарна медицинска апаратура и близките ти да се лекуват в Стара Загора,и апартамента ти да е по 1000евро на кв.м!Бургас лежи на стари лаври и крайно време родените в него да започнем да гледаме реално на нещата,а не резонно заслепени от прочутия бургаски шовинизъм.А иначе обичам Бургас,но смятам,че моят град е този,който ми дава възможността да живея и да се чувствам добре в него.Останалото е носталгия.winking smiley
Re: София - икономически остров на спасение
30-03-2010 - 11:12:47
Quote
Combat
Хубаво де, Дивале, приемам корекцията, малко радикален бях....ще проявя великодушие, развивайте и алтернативна енергия, но да не се излензите и да зарежете земята като наслагате някоя друга перка winking smiley *beer*

Благодаря за великодушието*beer*
Важното е да има инвестиции в Бг , дори не е важно точно в коя част от страната *beer*
Re: София - икономически остров на спасение
30-03-2010 - 11:16:53
Quote
partzalev
Дивале,
тази зима как се въртяха перките по твоя край?
Сигурно сте сложили бая МегаВатове в бурканите!

Не знам как се въртят , предполагам че обледиха в наи-студените дни
Нали знаеш че ти со го смятат на работни часове и КПД ...и да ти кажа чесно изобщо не ги мисля -трудното е докато сложиш перката ...пък и зимата мина *beer*
Re: София - икономически остров на спасение
30-03-2010 - 20:30:30
avatar
Quote
Combat
sobstvenik 31


за образованието си прав, нямам "вишо" *angel*
......................................................................................
Бял ти кахър тук май вишистите са 3% и това много повече ги дразни от факта, че не живеят в София.
Днес бях в Дупница по служба. Останах с добро впечатление. Посрещнаха ме с голямо внимание и уважение. Вече съм фен на Дупница!
Хайде почвайте и този град да плюете!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: София - икономически остров на спасение
30-03-2010 - 20:59:34
има си хас да не посрещнат с уважение един виден кореняк орландовец *angel*
грехота е и е незаконно! уважение таквизи хора трябва да се засвидетелствува! clap:
Re: София - икономически остров на спасение
31-03-2010 - 00:20:51
avatar
Quote
sobstvenik 31
Днес бях в Дупница по служба. Останах с добро впечатление. Посрещнаха ме с голямо внимание и уважение.

Абе, защо не потърсиш един, май и той "собственик" му беше пседвонима, на който дядо му бил министър-председател (и той "кореняк софиянец", само където нито един министър-председател не е роден в София). Пасвате си идеално.
Re: София - икономически остров на спасение
01-04-2010 - 21:47:50
avatar
Додо, кокошкоподобни, защо цитатът който си приложил и коментара ти нямат никакви допирни точки? Май само си пишеш понякога без идея какво да кажеш или да представиш теза.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход