Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

София - икономически остров на спасение

Публикувано от TZARS 
Re: София - икономически остров на спасение
26-03-2010 - 20:17:49
avatar
Quote
sobstvenik 31
Най-силно ми направи впечатление Тот! Тот явно е някакъв морски бек, заселил се обаче да живее в София, вероятно под наем на ул."Оборище". Той така упорито брани морските градове - пристанища, че никога човек няма дори да си помисли че е обективен.
Нещо повече- Аз не веднъж писах в друга подобна тема, че Варна и Бургас ще изчезнат от картата на света заради глобалното затопляне в дългосрочен план, но някои хора си правят оглушки! Вместо това си правят упражнения какво щяло да стане ако София вече не е столица? Май се пукате от злоба мьеко говорящи. Преди София да престане да бъде столица, морето ще вземе прехвалените ви пристанища - Бургаската низина ще е голям залив и т.н. Честито на собствениците на земя която след сто години ще е под вода!

Е, де! Какво те събрИ пък теб? Разбира се, че Варна и Бургас са важни градове и е жалко, че не могат да покажат пълните си възможности, а варналии се изнасят в София. Ако те изчезнат от картата, на София ще й се стъжни допълнително.
И.............честно казано, аз от такива " столичани" като теб патя, когато отида в провинцията. Не е нужно да нагнетявате негативизъм. Преди София, Велико Търново е било столица. А никога не съм чула от " болярин" такива глупости, каквито чета сега от теб!
Re: София - икономически остров на спасение
26-03-2010 - 20:18:00
avatar
Quote
steppenwolf
Quote
sobstvenik 31
Най-силно ми направи впечатление Тот! Тот явно е някакъв морски бек, заселил се обаче да живее в София, вероятно под наем на ул."Оборище". Той така упорито брани морските градове - пристанища, че никога човек няма дори да си помисли че е обективен.
Нещо повече- Аз не веднъж писах в друга подобна тема, че Варна и Бургас ще изчезнат от картата на света заради глобалното затопляне в дългосрочен план, но някои хора си правят оглушки! Вместо това си правят упражнения какво щяло да стане ако София вече не е столица? Май се пукате от злоба мьеко говорящи. Преди София да престане да бъде столица, морето ще вземе прехвалените ви пристанища - Бургаската низина ще е голям залив и т.н. Честито на собствениците на земя която след сто години ще е под вода!

Ха ха ха. :} Абе ти да смяташ да живееш 200 години бе. Кога да ги чакаме тези катаклизми. А ти да си чувал че Витоша може да изригне и засипе София с пепел и лава. :}

Ами прогнозата че столицата ще престане да бъде такава в какъв план е бе тарикат? краткосрочен , средносрочен или дългосрочен? Я кажи да те пробвам и по икономика какви са тези срокове в икономически план?
МаЙ пак форума гъмжи от агродемони!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
tot
Re: София - икономически остров на спасение
26-03-2010 - 20:22:25
Най-големият смешник изобщо в целият форум е Собственика31, столичното парче :}
Не съм се засилил да живея в София, имам жилище тук(както спомена на Оборище), имам и в Бургас и на още 2 места, няма да споменавам кои точно...В София прекарвам не повече от месец годишно, в Бургас 4-5 месеца,останалите на други места....
Няма какво повече да ти обяснявам, личи си от километри че наистина си много просто парче, заравяй се в Слатина или в Редута в наследствения парцел и мирясвай!
Re: София - икономически остров на спасение
26-03-2010 - 20:31:01
avatar
Quote
tot
Най-големият смешник изобщо в целият форум е Собственика31, столичното парче :}
Не съм се засилил да живея в София, имам жилище тук(както спомена на Оборище), имам и в Бургас и на още 2 места, няма да споменавам кои точно...В София прекарвам не повече от месец годишно, в Бургас 4-5 месеца,останалите на други места....
Няма какво повече да ти обяснявам, личи си от километри че наистина си много просто парче, заравяй се в Слатина или в Редута в наследствения парцел и мирясвай!

Абе тот , вече те пиша с малка буква, мислех, че ти си един от малкото достойни хора в този форум, но най-накрая се прояви твоята селска същност, "вълка кожата си мени , нрава....." Най накрая те разбрах и теб колко си от Оборище? Ти всъщност си бил див пейзан!
Можеш да водиш подривна дейност. Ставаш за държавна сигурност на някаква миша длъжност. Глей да не те срещам на Оборище - педерастко сборище през месеца на пребиваването ти в столицата, защото ще се наложи друг път като ме видиш да пресичаш на другия тротоар със шапка и слънчеви очила!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
tot
Re: София - икономически остров на спасение
26-03-2010 - 20:46:43
Прост човек като теб какво друго може да напише....
А вместо да ме заплашваш във форума като мишка, защо направо не дойдеш на Оборище, в момента съм там, ще те посрещна подобаващо, може и да те почерпя нещо, за да видиш, че и "пейзаните: са добри хора, не само слатинците...
Пълна мишка си мой човек, ПЪЛНА...
Re: София - икономически остров на спасение
26-03-2010 - 20:51:00
avatar
Къде точно да дойда да ме почерпиш? Нека видим кой е мишка! Ще донеса и аз нещо. Няма да идвам с празни ръце. Все пак наемите на Оборище са високи!

П.П. Пиши по-бързо, че забравям за кво иде реч? Ако ти е трудно ще ти изнеса уроци по десетопръстната система, без заплащане.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
tot
Re: София - икономически остров на спасение
26-03-2010 - 21:04:34
:} по-добре на ЛС
Re: София - икономически остров на спасение
26-03-2010 - 21:37:21
avatar
Абе, хора, с тези спорове, ще отблъснете доста хора от провинцията, които са решили да си опитат късмета в столицата. Оставете потопите, вулканите и земетресенията. Важното е, че в София безработицата е 5 %, а в Търговище е 50 %. Логично е, лубава, лоша, София да се увеличава като население. Това, поне за брокерите е добре. Алъш вериша ще върви.
Re: София - икономически остров на спасение
26-03-2010 - 21:54:06
Странна работа, за столичани всички външни са "селяни", "прошляци" и подобни. Да се чуди човек в демокрация ли живее или е попаднал в детска градина *xxx*
Re: София - икономически остров на спасение
26-03-2010 - 22:05:20
avatar
Хъм, май имаше разлика между столичанин и софиянец.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход