Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Постижимо ли е ?

Публикувано от chuhal 
Re: Постижимо ли е ?
27-03-2010 - 12:54:02
Quote
Бай Пешо
Quote
builder
Бай Пешо,кой ще е този който ще плати 40К евра на акт 14 пък било то и на "Лъвов" мост.Иначе изглежда изгодно ама после........?

Все пак може би ще го огледам, пък знае ли човек *yes*


Ще направите груба грешка - знам от сигурен форумен източник, че до месец-два имотите в София ще са около 150-200 евро квадрата. Напълно завършени, с акт 16,17, 18 и 19, плюс биде.
За двустаен от около 60 това прави цена между 9 и 12 000 евро, така че - не си губете времето и парите, така само ще напълните гушката на някой лаком софиянец!
За повече информация за движението на цените се обърнете към експертите с "Баш" и " Бай" в никовете!
Успехsmiling smiley
Re: Постижимо ли е ?
27-03-2010 - 15:13:50
Quote
дами и господа
Quote
Бай Пешо
Quote
builder
Бай Пешо,кой ще е този който ще плати 40К евра на акт 14 пък било то и на "Лъвов" мост.Иначе изглежда изгодно ама после........?

Все пак може би ще го огледам, пък знае ли човек *yes*
Ех, Бай Пешо , и ти като мен - хем си сигурен че има още доста да падат, хем нямаш търпение.

Мисля че трендът е ясен на всички в този форум, независимо каква теза защитават, но добри предложения могат да се намерят по всяко време. Та докато чакаме дъното не е лошо да следим офертите на пазара *yes*.
При положение, че апартаментът се продава с нотариален акт /така пише в обявата/, като че ли може купувачът да има някаква сигурност и спокойствие. Така, дори и да се забави строителството /нещо твърде вероятно в днешните времена на криза/, не съществува опасност от загуба на вложените пари /или други усложнения/. Поне аз мисля така.
А цената е повече от добра /поне в сравнение с цените в настоящия момент/.

[zdravbadi.com]
Re: Постижимо ли е ?
27-03-2010 - 15:26:01
avatar
Quote
ivorad
Ще направите груба грешка - знам от сигурен форумен източник, че до месец - два имотите в София ще са около 150 - 200 евро квадрата. Напълно завършени, с акт 16,17, 18 и 19, плюс биде.

Вече само такива ще има на пазара:
с Акт 17 - при които ипотеката е равна на пазарната цена
с Акт 18 - при които ипотеката е по-голяма от пазарната цена
с Акт 19 = акт 18 + биде (китайско)
Hun
Re: Постижимо ли е ?
27-03-2010 - 18:48:55
Ей - не забравяйте - това си е обявената цена.

Оттук надолу поне с 30%...
Re: Постижимо ли е ?
27-03-2010 - 21:53:57
Бай Пешо, ако ще гледаш имота по-добре преговаряй за целият блок ,че нали виждаш Душко на какъв хал е нито апартаменти нито парцел.Ако вземеш блока поне можеш да контролираш завършването.
Re: Постижимо ли е ?
27-03-2010 - 21:56:54
Абе нали ви казах да си купите по едно "Лего" и да си строите имоти, само такива са ви по джоба.
Re: Постижимо ли е ?
27-03-2010 - 21:59:48
avatar
Quote
Бай Пешо
Все пак може би ще го огледам, пък знае ли човек

Бай Пешо, атакувай смело, запуши устите на всички, които говорят, че нямало купувачи.
Най-добрите удари се правят в условията на криза.
Когато пазара е спокоен, тогава и баба знае.

Ако закупиш два имота, то Бате Бойко ще те обяви за стратегически инвеститор N 1.
Веднага орден Стара планина първа степен и паричка премия, може и почетен гражданин на София - ще си пътуваш безплатно с метрото вовеки.
Да видят англичани и руснаци, кой е по - по - най !
Кой е капо де тути капи, дъ бест ъф дъ бест, самъй лучшей в мире, топ ъф дъ топ, и так далее.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-28 18:06 от TZARS.
Hun
Re: Постижимо ли е ?
28-03-2010 - 02:33:32
Бай Пешо,
Каквото и да купиш - ще те направи национален герой.
Ще дойдат от всички медии да те снимат и отразяват като събитие на годината - ще станеш мега популярен.

И след това всички ще гракнат - пазара не само се раздвижи, но се купува като за световно.
Цените са пак нагоре и т.н.
Анонимен потребител
Re: Постижимо ли е ?
28-03-2010 - 17:43:56
Нотариален акт за какво:
- преотстъпено право на стореж?
- на груб строеж?
Re: Постижимо ли е ?
28-03-2010 - 18:00:48
avatar
Quote
Тинки Уинки
Нотариален акт за какво:
- преотстъпено право на стореж?
- на груб строеж?
Да
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход