Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Постижимо ли е ?

Публикувано от chuhal 
Hun
Re: Постижимо ли е ?
26-03-2010 - 16:14:59
Quote
Пламен Hиколов
Пич, направо ме разчувства eye popping smiley. Значи, хипотетично имам панелка в Дружба. Цената и (според тебе) е 12 000 Евро и ако поискам повече трябва да ме пребият с камъни. Смъквам 30% от цената веднага, щото е криза, става на 8000. Ти ще се пазариш, естественно и ще смъкнеш поне още 15% - стана на 6800Евро. ....


Имаш най-гадната комбинация: Панел + Дружба...

Ами какво да ти кажа - изкарай го на пазара, но го продай.
Като (ако) го продадеш - скенирай и го пусни за колко си успял.

Иначе само си правиш проветрение на устата в резултат на химеристични аеробики на малко мозъчни клетки ангажирани от анадолска алчност и Ганьовска упоритост.

Успех с продажбите.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-26 16:17 от Hun.
Re: Постижимо ли е ?
26-03-2010 - 16:38:59
Скоро четох обява за двустаен /мисля че беше около 67 кв.м./ до Лъвов мост точно на цена 40 000Е /ако я открия пак, ще ти я изпратя/. Ако до Лъвов мост има двустайни за 40К , би трябвало в Дружба да са поне 30К *yes*.

[zdravbadi.com]
Re: Постижимо ли е ?
26-03-2010 - 16:56:26
Quote
Бай Пешо
Скоро четох обява за двустаен /мисля че беше около 67 кв.м./ до Лъвов мост точно на цена 40 000Е /ако я открия пак, ще ти я изпратя/. Ако до Лъвов мост има двустайни за 40К , би трябвало в Дружба да са поне 30К *yes*.
Точно около Лъвов мост има места, които са по непривлекателни от почти всички крайни квартали. И в самата Дружба има непривлекателни места като например гредоредите около общината или панелките с номера 3-6.
Разбира се за някои цялата Дружба е неприемлива, за други цяла София, за трети цяла България и т.н., но това е друга тема.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Постижимо ли е ?
26-03-2010 - 17:38:51
Районът около Лъвов мост е с доста добри перспективи. Според новия градоустройствен план там ще бъдат променени много от сега съществуващите сгради. Пазарът, който в момента е критичното място в района, ще бъде изцяло преустроен. А и новата станция на метрото ще направи района доста комуникативен /въпреки, че в това отношение и сега не съществуват проблеми/.

[zdravbadi.com]
Re: Постижимо ли е ?
26-03-2010 - 18:52:57
Ето и линк към обявата:
[sofia.burkan.info]

[zdravbadi.com]
Re: Постижимо ли е ?
26-03-2010 - 21:09:09
avatar
Е на такъв фрапиращ случай още не бях попадал.

Нагледно, за последствията от гледането на "Биг Брадър" и разните модерни толкшоута - открийте грешките в текста!

Quote

пален лукс,обзаведен саниран,ватре6на изолация,раз6ирена кухня сас ново кухненско обзавеждане.локлано парно,камина сас водна риза и радиатори вав всяка стая,ламинат,гранитогрес,терекот,две тераси,иожно изложение,трети последе етаж латекст и 6пакловка,паркинг и мазе,вазможност за договаряне по цената.
Re: Постижимо ли е ?
26-03-2010 - 21:18:13
Бай Пешо,кой ще е този който ще плати 40К евра на акт 14 пък било то и на "Лъвов" мост.Иначе изглежда изгодно ама после........?
Re: Постижимо ли е ?
26-03-2010 - 23:11:41
Quote
builder
Бай Пешо,кой ще е този който ще плати 40К евра на акт 14 пък било то и на "Лъвов" мост.Иначе изглежда изгодно ама после........?

Все пак може би ще го огледам, пък знае ли човек *yes*

[zdravbadi.com]
Re: Постижимо ли е ?
26-03-2010 - 23:23:41
Егати обяватаeye popping smiley И аз понякога правя грешки, още повече че пиша "по БДС" и в тъмното не виждам буквите по клавишите. Също и понякога ми куца граматиката, ама тая обява...На този който продава Хапартамента и 10к са му много. Или ще ги пропие, или ще ги изшмърка, или ще ги проиграе. С това образование...
Re: Постижимо ли е ?
27-03-2010 - 12:26:31
Quote
Бай Пешо
Quote
builder
Бай Пешо,кой ще е този който ще плати 40К евра на акт 14 пък било то и на "Лъвов" мост.Иначе изглежда изгодно ама после........?

Все пак може би ще го огледам, пък знае ли човек *yes*
Ех, Бай Пешо , и ти като мен - хем си сигурен че има още доста да падат, хем нямаш търпение.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход