Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Постижимо ли е ?

Публикувано от chuhal 
Re: Постижимо ли е ?
23-03-2010 - 22:05:34
chuhal...във форума сделка няма да направиш.Невъзможни неща няма,но те се решават на място.Не тук.
Re: Постижимо ли е ?
23-03-2010 - 22:58:05
avatar
Малко са, за такъв суперлуксозен имот!
Цените вече гонят по три хиляди евро квадрата.
Ако не вярваш, питай Пунди!
Той единствен познава във форума!

И не вярвай на продавачите от Слатина, продават твърде евтино за да им е читав имота!
Имот под 3000е/м2 не е имот!

Дянков каза.
Хау!
Re: Постижимо ли е ?
24-03-2010 - 00:12:17
В отговор на [forum.imoti.net]

Quote
salvador
chuhal...във форума сделка няма да направиш.Невъзможни неща няма,но те се решават на място.Не тук.

Salvador, не съм твърдял обратното?!Нали идеята на форума е споделяне и събиране на информация............затова ще бъда благодарен на всички, които не иронизират и споделят вижданията си
Re: Постижимо ли е ?
24-03-2010 - 00:21:55
avatar
Quote
chuhal
Мерси tzars, да аз почнах да анализирам цените, това което ме вълнува доколко обявените цени в нета са реални и евентуално за каква отстъпка да се пазаря?

chuhal, не анализирай цените изобщо а само на имотите които си видял и харесал.
Първия важен въпрос към собственика е защо продава.От там нататък е лесно.
И не тръгвай с дежурното обяснение че е криза и падат цените.Това е най лесния начин да не сключиш сделка.
разходи се и тогава смятай но щом харесаш имота и документите не се май дълго че са плъзнали едни бързаци.
Сам ще го усетиш.
Или купувай, или умувай.
За двете заедно нямаш време.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Постижимо ли е ?
24-03-2010 - 00:26:56
avatar
Къде ги видя тез бързаци бре?*drunk*

Посочи поне един, че на него чака бюджета!
Re: Постижимо ли е ?
24-03-2010 - 00:43:58
avatar
Какво и е на тази обява:

[#$%&.com]

(опс)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-24 00:58 от dodo2.
Re: Постижимо ли е ?
24-03-2010 - 00:56:14
avatar
Quote
valsodar
Къде ги видя тез бързаци бре?*drunk*

Посочи поне един, че на него чака бюджета!




Или купувай, или умувай.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Hun
Re: Постижимо ли е ?
24-03-2010 - 04:03:09
Chuhal,
Ти за тези пари и сега можеш да си купиш панел.
Половината от продавачите - ще ти целиват краката ако ги оттървеш от гниещите им панелки.
Някой беше казал че има разлика дали го взимаш за живеене или за инвестиция.

Че кой ще купува без да мисли и за двете - или някой си мисли че щом е за живеене мога да го прекарам на двойна цена че е на зор а и няма избор ще купи къде ще ходи...
Или щом е за инвестиция има пари и няма да му мисли много.

Купиш ли панел си остава твой до край (т.е. докато го съборят). Няма да намериш вече купувач. Никой не иска краткосрочен дом или инвестиция - по добре под наем на нещо ново и не плащаш данъци и поддръжка, а и ще искараш повече време със същите пари.

Панел си заслужава само ако е под 200 евро/кв., но с основния ремонт и саниране и звукоизолация пак ще излезе на 350е/кв.
Затова само тухла!
Изчакай - цените тепърва ще падат като стени на разпадаща се панелка. ЛИНК от gogolcho
Re: Постижимо ли е ?
24-03-2010 - 05:25:33
avatar
Quote
valsodar
Малко са, за такъв суперлуксозен имот!
Цените вече гонят по три хиляди евро квадрата.
Ако не вярваш, питай Пунди!
Той единствен познава във форума!

И не вярвай на продавачите от Слатина, продават твърде евтино за да им е читав имота!
Имот под 3000е/м2 не е имот!

Дянков каза.
Хау!
-------------
скоро не съм ти имплантиРвал разум - простееwinking smileyш
виждам го авторъ , че е "свеж" и съм му дал най-добрия съвет , ама де Ъкъл да прочетеш преди да противоконституционствувателствуваш !
Говорон/тъпарон пое обещание да напише обезглупостяващ софтуер - що се не съберете за тестовете
такива като автора на темата не са интересни - вие сте таргет
Re: Постижимо ли е ?
24-03-2010 - 05:31:02
avatar
Quote
ред хот БГ пепър
Quote
valsodar
Малко са, за такъв суперлуксозен имот!
Цените вече гонят по три хиляди евро квадрата.
Ако не вярваш, питай Пунди!
Той единствен познава във форума!

И не вярвай на продавачите от Слатина, продават твърде евтино за да им е читав имота!
Имот под 3000е/м2 не е имот!

Дянков каза.
Хау!
-------------
скоро не съм ти имплантиРвал разум - простееwinking smileyш
виждам го авторъ , че е "свеж" и съм му дал най-добрия съвет , ама де Ъкъл да прочетеш преди да противоконституционствувателствуваш !
Говорон/тъпарон пое обещание да напише обезглупостяващ софтуер - що се не съберете за тестовете
такива като автора на темата не са интересни - вие сте таргет

А на теб ти трябва една единствена команда:
last;
или
break;
(зависи на какъв език ти е мижавия софтуер), че си влезнал в безкраен цикъл от 2 години. :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход