Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley

Публикувано от OwnerBG 
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
22-02-2010 - 07:32:06
Пундел, Пунделко,сладурче, неразбрано и от родната си майка генийче, мелез между Айнщайн и свинята на съседа, фабрико за за обиди, комлексирано форумско онанистче (виж си само броя на никовете и постовете) , не си ти човека , който щв даде оценка на който и каквото било във форума , в това число и калпака на на г-н Тедпавичаров . Ако в 1915 година дядо ти е знаел какво е това презерватив, сега форумът нямаше да смърди толкова !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-22 07:32 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
22-02-2010 - 08:05:01
avatar
Quote
Спиридон Тепавичаров
Пундел, Пунделко,сладурче, неразбрано и от родната си майка генийче, мелез между Айнщайн и свинята на съседа, фабрико за за обиди, комлексирано форумско онанистче (виж си само броя на никовете и постовете) , не си ти човека , който щв даде оценка на който и каквото било във форума , в това число и калпака на на г-н Тедпавичаров . Ако в 1915 година дядо ти е знаел какво е това презерватив, сега форумът нямаше да смърди толкова !

====================
пиша ти "опять двойка" за пролетарския постwinking smiley.............ще си кажеш-защо ПАК двойка ?
човек който не спи за да "отмъсти" , силно любещ и мразещ :] е кУмОнист *smiley_ahh*
споко,щом си толкова скоклив-няма да те пипам отзад повече
казвал съм го на другите тъпанари - но се отнася и за теб - не се косете , и аз съм бил като вас (прост) но започнах да го разбирам и .......няма непроменими неща - лошото е ако не виждаш сламката в окото си..........гредата в чуждото е ясна
-------
а иначе съвета на министър Дянков за покупка СЕГА е безупречен clap: , лошото е че е за зрящи - на слепците някой трябва да им го обясни
вие (форумната тъпанария) трябва ду му издигнете паметник на министъра !
и не забравяй за "високата кула и калпака "
я си направи една "злобка" - отпуска напрежението , дава яснота на преценката и предпазва от битки,които са предварително загубени !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-22 08:35 от прУфесУр тъпарон.
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
22-02-2010 - 19:42:13
Пунделко, (не) благовъзпитана госпожо, единствената причина г-н Тепавичаров от време навреме да уважава словоблудствата ви са сипещите се обиди на първосигнален принцип: всички сте тъпанари, всички сте простаци и .т .н.т.
Госпожо, аз също може да мисля че вие сте дама с леко поведение, но както виждате, като един истински джентълмен не съм казал на никого досега че сте такава. То си остава скрито дълбоко в мен убеждение.
Езоповския език, с който се опитвате от първия си пост да Фкарате оФцете в правия път поне мен не ме интригува ни най-малко, по две причини:
1. Нещата , които вие знаете, леконравна госпожо, знае и г-н Тепавичаров.
2. Наистина ме мързи да се опитвам да вникна в дълбоката ви като септична яма във "Факултето" мисъл.
.......................................................
Колкото до препоръчаната от вас "злобка" .......... мила ми Госпожо, ще трябва да ви уведомя че няма човек , роден на запад от Вакарел ( софиянец, драгалевец, иванянец, курилец, бусманец, панчаревец) който да употреби употребеното от вас "злобка" вместо "злобарка".... Това е все едно да накараш шоп да каже "таквоз" вместо "това".. По-скоро би предпочел да го скопят, вместо да се унизи да произнесе такава ерес. т.е. уважаема госпожо , очевидно сте приходяща по тези места, което в голяма степен обяснява разпърдяния ентузиазъм, с който коментирате строителствот и имотите в София.
А сега , айде пайтос, ако обичате, Госпожо, защото ми носят Загорката



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-22 21:27 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
22-02-2010 - 19:45:19
avatar
Quote
прУфесУр тъпарон

----------------------------
имаше някога в руския буквар една картина (дете с наведена глава , куче с наведена глава и баща -размахващ заплашително пръст).....та картината се казваше "Опять двойка"



Пунди - опять ошибка....
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
22-02-2010 - 19:55:24
avatar
Бащата е излязъл за малко от картината, за да отскочи до банката да си внесе вноската по ипотеката.
Ех Пунди, пак ти го напундиха публично
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
23-02-2010 - 11:54:02
avatar
Quote
Спиридон Тепавичаров
Пунделко, (не) благовъзпитана госпожо, единствената причина г-н Тепавичаров от време навреме да уважава словоблудствата ви са сипещите се обиди на първосигнален принцип: всички сте тъпанари, всички сте простаци и .т .н.т.
Госпожо, аз също може да мисля че вие сте дама с леко поведение, но както виждате, като един истински джентълмен не съм казал на никого досега че сте такава. То си остава скрито дълбоко в мен убеждение.
Езоповския език, с който се опитвате от първия си пост да Фкарате оФцете в правия път поне мен не ме интригува ни най-малко, по две причини:
1. Нещата , които вие знаете, леконравна госпожо, знае и г-н Тепавичаров.
2. Наистина ме мързи да се опитвам да вникна в дълбоката ви като септична яма във "Факултето" мисъл.
.......................................................
Колкото до препоръчаната от вас "злобка" .......... мила ми Госпожо, ще трябва да ви уведомя че няма човек , роден на запад от Вакарел ( софиянец, драгалевец, иванянец, курилец, бусманец, панчаревец) който да употреби употребеното от вас "злобка" вместо "злобарка".... Това е все едно да накараш шоп да каже "таквоз" вместо "това".. По-скоро би предпочел да го скопят, вместо да се унизи да произнесе такава ерес. т.е. уважаема госпожо , очевидно сте приходяща по тези места, което в голяма степен обяснява разпърдяния ентузиазъм, с който коментирате строителствот и имотите в София.
А сега , айде пайтос, ако обичате, Госпожо, защото ми носят Загорката
------------
дори не се гордея,че опитваш да ме winking smiley копираш , пробвай нещо свое (ако ти го роди нещото над раменете )

от всеки според HD и RAM-а и ПроцесорОт
ако си забелязал , постовете ми са монологични , т.е. във уведомителен формат .........а мнения като твоето ........
имаше един пишманмайстор - жорес който накрая призна че се е хванал на грешното хоро (потърси му тирадата във форума и замести Жорес със Спиридончо - сработва на 100 %)
не можеш да полетиш ако си роден САМО със здрави лакти и колене ..........вършат работа за "партер" *angel*

-----------
колкото до "почертаното с червено" - следствие Е от крайното Еврокласиране и в частност ........олимпиадата във Вакувър .......Последните никой не ги харесва.....освен те самите себе си
понеже си "удостоен" с вниманието да си временна тема - безплатен съвет , купувай ако имаш нужда защото ще поемеш цялото северно движение / южното свърши преди нова година !
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
23-02-2010 - 12:03:48
avatar
Quote
ред хот БГ пепър
Quote
Спиридон Тепавичаров
Пунделко, (не) благовъзпитана госпожо, единствената причина г-н Тепавичаров от време навреме да уважава словоблудствата ви са сипещите се обиди на първосигнален принцип: всички сте тъпанари, всички сте простаци и .т .н.т.
Госпожо, аз също може да мисля че вие сте дама с леко поведение, но както виждате, като един истински джентълмен не съм казал на никого досега че сте такава. То си остава скрито дълбоко в мен убеждение.
Езоповския език, с който се опитвате от първия си пост да Фкарате оФцете в правия път поне мен не ме интригува ни най-малко, по две причини:
1. Нещата , които вие знаете, леконравна госпожо, знае и г-н Тепавичаров.
2. Наистина ме мързи да се опитвам да вникна в дълбоката ви като септична яма във "Факултето" мисъл.
.......................................................
Колкото до препоръчаната от вас "злобка" .......... мила ми Госпожо, ще трябва да ви уведомя че няма човек , роден на запад от Вакарел ( софиянец, драгалевец, иванянец, курилец, бусманец, панчаревец) който да употреби употребеното от вас "злобка" вместо "злобарка".... Това е все едно да накараш шоп да каже "таквоз" вместо "това".. По-скоро би предпочел да го скопят, вместо да се унизи да произнесе такава ерес. т.е. уважаема госпожо , очевидно сте приходяща по тези места, което в голяма степен обяснява разпърдяния ентузиазъм, с който коментирате строителствот и имотите в София.
А сега , айде пайтос, ако обичате, Госпожо, защото ми носят Загорката
------------
Още един за "удостоявене" с отговор -незначимите получават отговор последни !


дори не се гордея,че опитваш да ме winking smiley копираш , пробвай нещо свое (ако ти го роди нещото над раменете )

от всеки според HD и RAM-а и ПроцесорОт
ако си забелязал , постовете ми са монологични , т.е. във уведомителен формат .........а мнения като твоето ........
имаше един пишманмайстор - жорес който накрая призна че се е хванал на грешното хоро (потърси му тирадата във форума и замести Жорес със Спиридончо - сработва на 100 %)
не можеш да полетиш ако си роден САМО със здрави лакти и колене ..........вършат работа за "партер" *angel*

-----------
колкото до "почертаното с червено" - следствие Е от крайното Еврокласиране и в частност ........олимпиадата във Вакувър .......Последните никой не ги харесва.....освен те самите себе си
понеже си "удостоен" с вниманието да си временна тема - безплатен съвет , купувай ако имаш нужда защото ще поемеш цялото северно движение / южното свърши преди нова година !
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
23-02-2010 - 17:04:12
avatar
Спасете форума(света), хоспитализирайте Дунди! :]
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
24-02-2010 - 00:12:59
Quote
kalashnikof
Лошото на нашто министро е ,че нема акъл на офца тръгнал стадо да пасе.

по яко определение за дянков е трудно да се измисли....
АДМИРАЦИИ!
clap:
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
24-02-2010 - 03:15:42
avatar
Я да видим можете ли да познаете кой е Дянков и кой е наш Пунди



Ни копува ни продава



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-24 13:42 от ТОРТКО.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход