Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley

Публикувано от OwnerBG 
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
21-02-2010 - 19:34:04
Quote
iaross
Що ли си мисля, че сте хем прави всеки сам за себе си, хем като цяло не сте.Winnetou прав си в първата част от поста си, но за втората си помисли добре щото както е тръгнало само "ще се съберем в Канада някой ден" или друга държава, но не и нашата собствена.Това като "унди и пунди ще се озоват на необратимо на бунището - където им е мястото".
Panther1, като е пирамида какво, без сценарий ли се е разиграла, ей така от само себе си.Никой не я е предизвикал, направо природен феномен.
jores, ти серьозно ли го заявяваш това, че никой не печели? Даже и ти ли?
Грозно беше, пак ще е ако не се затворят възможностите за следващи пирамиди, ако ли не, въпрос на време е следващото ужилване.
Обществото ако го има /да това гражданското/, държавата ако я има, са длъжни да пазят съответно членовете си/гражданите си дори от техните собствени неправилни икономически решения в съответните законови рамки, за да може да просперира.Не сте ли съгласни?

По правило загубите за един са печалба за друг. Аз лично спечелих от кризата - време, което в момента инвестирам в идеите си, от към финикийски знаци губя, но не мога да обвинявам никой за собствените си грешки.
За мен е извън границите на здравия разум човек да смята, че някой трябва да се грижи за щастието и материалното му благосъстояние. Дори очакването за това е признак за неосъзнаване на възможно и невъзможно - вредно/полезно.
Докато държавата не се дръпне от икономниката, и не започне да се занимава с наистина необходими дейности винаги ще има дърво за някой.
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
21-02-2010 - 19:59:23
avatar
Както често съм ви казвал - прости момчета сте , ама много прости !
Чета постовета на iaross (за 2 год - 52 мнения , което според мен е гаранция за някакво качество-глупакът говори а разумният слуша)
и в някаква степен съм спокоен - не всички сте българи/т.е. простаци !
Самият iaross признава,че нещо не разбира (едва ли) а вие го низвергвате защото не тича с оФцете !
Единомислието е простотия от най-висша степен още отпреди Христа "разпни го и осанна не съм ги измислил аз"
--------------
ако имаше поне един нормален от вас (изключая iaross ) щеше да знае за самослучващите се прогнози , вероятно щеше да знае че за една год са извадени от обръщение около 13.5 % от парите в обръщение !
Ако ги знаеше тези неща,щеше да знае,че излизането на икономиката от т.н. криза е възможно само по модела на Барон Мюнхаузен или чрез вкарване на тези 13.5 % пари обратно в системата (тъпанарите да не се чудят)
понеже сте прости - задавам ви въпрос като за прости : кое е първичното - яйцето или кокошката (парите за задвижване на производство или производство за изкарване на пари)
--------
ако имаше един нормален тук - щеше да си зададе въпроса : края на света ли идва , как ще печелят Банките ако всичко е истина ?
всъщност-как ще печелят умните пари ??
аз,глупакът ще ви кажа - просто обръщат пясъчния часовник !
а вие,умниците какво ще кажете ?

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
21-02-2010 - 20:03:39
говорим си ние обаче се очертава скок на храните
като прибавим и цените на цигарите
и на още някои други дребни екстри .......
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
21-02-2010 - 20:24:17
avatar
Точно така се прави при криза - вдигат се цените!clap:*ok*
За да се Стимулира пазара при свиващо се потребление.
БРАВО!

Ако казаното в началото на темата е вярно, започвам да се чудя, дали Дянков не пише из форумите под псевдонима Пунди? *bow*
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
21-02-2010 - 21:52:22
Quote
прУфесУр тъпарон
Както често съм ви казвал - прости момчета сте , ама много прости !
Чета постовета на iaross (за 2 год - 52 мнения , което според мен е гаранция за някакво качество-глупакът говори а разумният слуша)
и в някаква степен съм спокоен - не всички сте българи/т.е. простаци !
Самият iaross признава,че нещо не разбира (едва ли) а вие го низвергвате защото не тича с оФцете !
Единомислието е простотия от най-висша степен още отпреди Христа "разпни го и осанна не съм ги измислил аз"
--------------
ако имаше поне един нормален от вас (изключая iaross ) щеше да знае за самослучващите се прогнози , вероятно щеше да знае че за една год са извадени от обръщение около 13.5 % от парите в обръщение !
Ако ги знаеше тези неща,щеше да знае,че излизането на икономиката от т.н. криза е възможно само по модела на Барон Мюнхаузен или чрез вкарване на тези 13.5 % пари обратно в системата (тъпанарите да не се чудят)
понеже сте прости - задавам ви въпрос като за прости : кое е първичното - яйцето или кокошката (парите за задвижване на производство или производство за изкарване на пари)
--------
ако имаше един нормален тук - щеше да си зададе въпроса : края на света ли идва , как ще печелят Банките ако всичко е истина ?
всъщност-как ще печелят умните пари ??
аз,глупакът ще ви кажа - просто обръщат пясъчния часовник !
а вие,умниците какво ще кажете ?


Ние по-простите ще кажемЕ че най-вероятно Пундела е средно статистически тухлен собственик , може би и средностатистичеки кешаджия на срочен влог за уихви (лихви) и при всеки нишан за имотен или банков колапс цвинтера му започва да пулсира в такт със сърдечния ритъм от притеснение, а буковият налъм в кратуната му ражда нови филизи, които Негово Величество Пундела великодушно предоставя на вниманието на форума.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-21 21:53 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
21-02-2010 - 21:52:43
Едно малко отклонение от интересния разговор: Цените на имотите се движат надолу със скорост един годишен наем на 15 дена (средно).
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
21-02-2010 - 21:59:36
Ако министъро данков су малка букфа у заглавието кажи да прайте свирка на Клашникоф да чакам ли утри заранта швирка от 100 000 купвачи.Зарадвах се на нулите ама май сутринта ако не сритам жената преди работа нанай си свирка.Последователите на Диянката така маи се изговаряше фамилията на нашию министъру пу нашщтууу сиело "бие".Не е "бе ", а е "бие" по дълго се казва.Меко и простовато да звучи като мнението на министрото.Лошото на нашто министро е ,че нема акъл на офца тръгнал стадо да пасе.
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
21-02-2010 - 22:00:58
Quote
Пун'дьо
щеше да знае за самослучващите се прогнози , вероятно щеше да знае че за една год са извадени от обръщение около 13.5 % от парите в обръщение

Я пак? За ян-дек 2009 ли думаш чадо? Притеснява те, че част от копюрите се износват и заменят с нови или сме чели данните преди хапчетата smoking smiley
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
21-02-2010 - 22:06:32
Quote
paio
Едно малко отклонение от интересния разговор: Цените на имотите се движат надолу със скорост един годишен наем на 15 дена (средно).
И колко са паднали за последните три месеца?
Re: Дянков: Купувайте апартаментиwinking smiley
21-02-2010 - 22:22:56
как стои въпроса с ддс на физически лица - някои знае ли ?
ознчава ли че ако продам нещо за 50хил лв - трябва да се регистрирам по ддс
чух нещо мимоходом по телевизията но нищо не можах да разбера
за юридическо лице ми е ясно
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход