Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?

Публикувано от Ivanchoto 
*book*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-14 18:50 от Ivanchoto.
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
13-02-2010 - 21:29:36
avatar
Quote
Ivanchoto
Ами не съм се наакал... сигурно не съм се сетил какво ДРУГО може да се случи ?? - Ииииииииии сетих се - да не ти дават на теб парцел на морето ... нааках се!

Не - на смешните "УПИта" в къра да се позволи само кравеферми да се строят. Тогава тетя Маша ще идва на еко туризъм с елементи на животновъдство в България.
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
13-02-2010 - 22:23:05
Ще се напълни със сайтове на кравеферми 5 звезди, ол кравеинклузив и един клик от плажа...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-13 22:24 от Scyther.
Виж му на един закон / или решение / изключенията, та да разбереш колко струва.

link
Ей.. да я беше копирал статията да я пеочетем..
Ха! Тя статията в Дневник почезнала яко дим...
Предвид особеностите на днешния ден по-добре да не казвам какво мисля за такова действие.
А и не съм сигурен в причината.
От "високо ниво" се притесняват за тетя Маша и еко туризъмЪТ с елементи на животновъдство в България.

Следователно или:

- Додката го е яд и маха статиите!
- някои има интерес отвисоко и маха статиите!

и от двете следствия явно има хляб в "еко туризъмЪТ" ...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-15 09:54 от Ivanchoto.
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
15-02-2010 - 10:04:58
avatar
Да, аз бях *pardon*

Снимка на едно от УПИтата в къра:

Фирма на Батков нямало да изсича гори върху заменен имот на морето


Ех, не е лесна и Борат-ковата. Жив да го ожалиш. Ни дървета може да изсечеш като хората, ни Рабех да пласираш извън Дагестан.
*book*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-23 15:27 от Ivanchoto.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход