Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кои е купувач на имоти на тези цени ?

Публикувано от dival 
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 23:29:11
Вижте аз не разбирам от цени и апртаменти само казвам, че има сделки на цени доста над 1 000 евро и то в момента.
Може и да ме обявите за луд, но тези два примера не са единствени.
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
26-01-2010 - 00:06:05
Quote
dival
добре сам ще си пиша
омръзна ми да спорим за цени нагоре надолу
омръзна ми някои да казва - ако е 500 евро купувам
омръзна ми постоянно да чета поръчкови статии

няма значение цената , няма значение какво ще кажем във форума , твърдя че купувачи няма
твърдя , че хората които са теглили ипотечни кредити горчиво съжаляват
твърдя че ако на човек с кредит му предложат половин цена - тои ще продаде , защото ще спаси половината си живот
твърдя че не трябва само да сме хора , но трябва и да сме малко човеци
твърдя , че с надлъгването на цените , лъжем само себе си .....

Съгласен!
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
26-01-2010 - 00:07:09
незнам дали хората, теглили кредит съжаляват, но днес в ДСК до Централна гара като влезнах вътре имаше около 20 човека чакащи на двете гишета за кредит и трима човека на другите гишета и касите, защо ли хората пак искат да теглят кредит за покупка на имот, защо, защооооо
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
26-01-2010 - 00:12:26
avatar
Айнщайн е открил отговорът и на този въпрос, заявявайки нееднозначно - Простотията ще надживее вселената, поради причини, невписващи се във физичните закони! winking smiley

Нека купуват бре, какво му е лошото?
Ако знаеш, колко народ ги чака сега да си получат кредитите!
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
26-01-2010 - 00:17:28
Quote
granit
Аз познавам такъв човек.Купи преди седмица за 400 евро кв.м. в Лагера ама в момента нямам снимка.Опитах да го спра но не успях.Преди година едва го спасих от цена 700 ,но сега вика,че нема повече на къде да падат *pardon*

И аз познавам. Братовчетка ми за 11500Е /13000 с обзавеждането/ просторна боксониера 26 кв.м. чиста площ,на 100 метра от пл. Славейков. За такива оферти винаги ще се намерят купувачи, но за надути цени купувачи няма!
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
26-01-2010 - 00:20:19
avatar
Quote
broker112
незнам дали хората, теглили кредит съжаляват, но днес в ДСК до Централна гара като влезнах вътре имаше около 20 човека чакащи на двете гишета за кредит и трима човека на другите гишета и касите, защо ли хората пак искат да теглят кредит за покупка на имот, защо, защооооо

И аз не знам, та да попитам: Задължително ли пред "гишетата за кредит" са били само кандидати за нов кредит? Или, ако е имало по-скоро напрежение, отколкото радостно жужене, може да са били там и по друга причина...
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
26-01-2010 - 00:20:39
avatar
Quote
Бай Пешо
И аз познавам. Братовчетка ми за 11500Е /13000 с обзавеждането/ просторна боксониера 26 кв.м. чиста площ,на 100 метра от пл. Славейков. За такива оферти винаги ще се намерят купувачи, но за надути цени купувачи няма!

GHRRRRR! smiling smiley
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
26-01-2010 - 00:23:53
avatar
Quote
чи-чов-ци
Quote
broker112
незнам дали хората, теглили кредит съжаляват, но днес в ДСК до Централна гара като влезнах вътре имаше около 20 човека чакащи на двете гишета за кредит и трима човека на другите гишета и касите, защо ли хората пак искат да теглят кредит за покупка на имот, защо, защооооо

И аз не знам, та да попитам: Задължително ли пред "гишетата за кредит" са били само кандидати за нов кредит? Или, ако е имало по-скоро напрежение, отколкото радостно жужене, може да са били там и по друга причина...

Хората се редят пред същите гишета и когато искат да рефинансират, когато нямат друг изход. Т.е. голямата бройка такива не е задължително повод за радост на брокерите. Може пък broker112 да е видял 20 примера за "лош и преструктуриран кредит"
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
26-01-2010 - 00:24:07
Quote
Бай Пешо
Quote
granit
Аз познавам такъв човек.Купи преди седмица за 400 евро кв.м. в Лагера ама в момента нямам снимка.Опитах да го спра но не успях.Преди година едва го спасих от цена 700 ,но сега вика,че нема повече на къде да падат *pardon*

И аз познавам. Братовчетка ми за 11500Е /13000 с обзавеждането/ просторна боксониера 26 кв.м. чиста площ,на 100 метра от пл. Славейков. За такива оферти винаги ще се намерят купувачи, но за надути цени купувачи няма!

Бай Пешо,не споменавай вече за таванчето,че е сега dodo2 ще се сети пак за него,махни,че и аз като четах за него в другата тема ми идваше да го купя.*yes*
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
26-01-2010 - 00:29:16
dodo2,докато писах поста се порассеях и не разбрах,че си отговорил,сега видях,ех това таванче на много хора ни остана вакъла,ама какво до правиш рода.*smiley_ahh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход