Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кои е купувач на имоти на тези цени ?

Публикувано от dival 
Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 20:46:54
Това не е шега
Моля да публикувате снимка на купувач на тези цени които са в момента
след седмици ще го обявим официално за купувач на 2010та или направо за инвеститор на годината !
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 20:56:50
нали има купувачи на цени под 1000 евро , нали паднали цените с 28 %
даите снимка на един реален купувач за да го видим как изглежда
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:02:55
добре сам ще си пиша
омръзна ми да спорим за цени нагоре надолу
омръзна ми някои да казва - ако е 500 евро купувам
омръзна ми постоянно да чета поръчкови статии

няма значение цената , няма значение какво ще кажем във форума , твърдя че купувачи няма
твърдя , че хората които са теглили ипотечни кредити горчиво съжаляват
твърдя че ако на човек с кредит му предложат половин цена - тои ще продаде , защото ще спаси половината си живот
твърдя че не трябва само да сме хора , но трябва и да сме малко човеци
твърдя , че с надлъгването на цените , лъжем само себе си .....
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:05:54
Quote
dival
Това не е шега
Моля да публикувате снимка на купувач на тези цени които са в момента
след седмици ще го обявим официално за купувач на 2010та или направо за инвеститор на годината !
За продавача има ли морален бонус ? Все пак е успял да направи нещо забележително.
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:16:00
Quote
paio
Quote
dival
Това не е шега
Моля да публикувате снимка на купувач на тези цени които са в момента
след седмици ще го обявим официално за купувач на 2010та или направо за инвеститор на годината !
За продавача има ли морален бонус ? Все пак е успял да направи нещо забележително.
разбира се ...ше се почерпим с бутилка уиски
Оздарвяването на пазара минава през задължителния спад , колкото по рано го проумеят всички и колкото по рано се случи , толкова по-рано ще се възстанови пазар , цена и всичко ......
ама какво ли разбирам аз
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:16:29
Аз познавам такъв човек.Купи преди седмица за 400 евро кв.м. в Лагера ама в момента нямам снимка.Опитах да го спра но не успях.Преди година едва го спасих от цена 700 ,но сега вика,че нема повече на къде да падат *pardon*
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:23:13
Quote
granit
Аз познавам такъв човек.Купи преди седмица за 400 евро кв.м. в Лагера ама в момента нямам снимка.Опитах да го спра но не успях.Преди година едва го спасих от цена 700 ,но сега вика,че нема повече на къде да падат *pardon*
язък , ако имаше снимка щяхме да го обявим за победител *beer*
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:23:32
Абе то и аз си мислех, че купувача е някаква умираща порода и изпуснах една къщичка, за която все още ме е яд, щото си мислех, че купувачи няма, но съм се объркал.
А дали ще ми повярвате за сделка за шестстотин и кусур хиляди евро за апартамент (на познат), реализирана за цифрон и словом 2(два) дни, като единствения въпрос на купувача е бил как ги искате парите в брой или по сметка?
Е верно става дума за апртамент кукла....така че купувачи има, колкото и малко да са те

Всъщност за високия клас имоти май купувачи има. Според мен най-пострадал е средния сегмент имоти.
За копторите и за топлукса според мен клиентела винаги ще има



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-25 21:24 от tuomas.
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:26:07
Quote
dival
твърдя че купувачи няма

Ох.......*ok*
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:28:02
Quote
tuomas
Абе то и аз си мислех, че купувача е някаква умираща порода и изпуснах една къщичка, за която все още ме е яд, щото си мислех, че купувачи няма, но съм се объркал.
А дали ще ми повярвате за сделка за шестстотин и кусур хиляди евро за апартамент (на познат), реализирана за цифрон и словом 2(два) дни, като единствения въпрос на купувача е бил как ги искате парите в брой или по сметка?
Е верно става дума за апртамент кукла....така че купувачи има, колкото и малко да са те

Всъщност за високия клас имоти май купувачи има. Според мен най-пострадал е средния сегмент имоти.
За копторите и за топлукса според мен клиентела винаги ще има

съгласен съм ! за висок клас имоти може би има купувачи и наи вероятно ще продължава да има
тези купувачи имат специфични изисквания и ако са удовлетворени плащат
проблема е че всякакви дупки се предлагат за качествени а не струват и половината от исканата цена



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-25 21:33 от dival.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход