Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кои е купувач на имоти на тези цени ?

Публикувано от dival 
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:34:36
avatar
Сега Ками си гризе палците от яд, че не му е продала панелка в Люлин на 1000, а Дичо ще уволни направо половината си офис, че са го отървали...

Леле, що ти трябваше да казваш, че е имало човек с пари се питам?
Сега, знаеш ли, че половината форум няма да може да заспи питайки се, кой е фамозният тайнствен Купувач?
Цъ-цъ...
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:39:11
сигурно на някои и това ще му се види невероятна цена, но сделката е факт....

[www.luximoti.bg]

та за това пак ще се повторя за този клас имоти купувачи винаги ще има и тези имоти никога ама никога няма да паднат на прогнозираните тук нива



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-25 21:45 от tuomas.
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:39:22
dival,винаги ще има купувачи на имоти,колкото и малко да са.Самия ти се съгласяваш,че има купувачи във високия ценови сегмент / наистина малко /.Сигурна съм,че има хора който ще купят и панелка,но чак пък да им се побликуват снимките,е вижда ми се малко прекалено.
Колкото до "дупките",бъди сигурен, хората имат много разнопосочно виждане,едно е да си живял в голям град в чужбина и т.н.,савсем друго е ако си живял в малко населено място,каквото и да говорим разлика има.
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 21:49:12
Quote
regataco
dival,винаги ще има купувачи на имоти,колкото и малко да са.Самия ти се съгласяваш,че има купувачи във високия ценови сегмент / наистина малко /.Сигурна съм,че има хора който ще купят и панелка,но чак пък да им се побликуват снимките,е вижда ми се малко прекалено.
Колкото до "дупките",бъди сигурен, хората имат много разнопосочно виждане,едно е да си живял в голям град в чужбина и т.н.,савсем друго е ако си живял в малко населено място,каквото и да говорим разлика има.

Разбира се че ще ома купувачи - малко или много ще ги има , снимката е хипотетична
не си свикнала с моя начин на говорене ...както и да е
днес излезе статия и затова пуснах тема
статията са я писали от Адрес , представи си нямаме статистически институт , нямаме експерти , нямаме бизнес среда и инвеститори , та да стигнем до там че една агенция да публикува проценти и да говори безмислици по всички медии ...защо ? защото няма купувачи и защото искат да обуят поредния мераклия , а като общи части да му нахакат и близката спирка на метрото
защо се дразните - аз цени не споменавам , не конкретизирам , но много ме е яд когато хората се смятат за тъпи и им се насаждат дивотии
може би е добре че съществува форума за да можем да изразяваме мнения малко по свободно

накрая ще ти кажа за луксозния сегмент - които винаги ще съществува , но по него не се определя пазара
както има пазар за яхти и бентлита , така ще има пазар за лукс сегмента , но това е съвсем отделна тема



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-25 21:51 от dival.
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 22:02:09
dival,приемам,че никога не сме разговаряли,може би не съм свикнала на твоя начин на изразяване,но смятам,че си толерантен човек защото чета форума вече близо три години нищо,че много рядко пиша.Аз лично не се дразня,а на хората / в това число и на мен и на теб / много субекти ще се опитват да внушават кои каквито интереси има,номера е всеки да мисли за себе си със собствената си глава.Аз също не споменавам цени.
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 22:09:34
Quote
regataco
dival,приемам,че никога не сме разговаряли,може би не съм свикнала на твоя начин на изразяване,но смятам,че си толерантен човек защото чета форума вече близо три години нищо,че много рядко пиша.Аз лично не се дразня,а на хората / в това число и на мен и на теб / много субекти ще се опитват да внушават кои каквито интереси има,номера е всеки да мисли за себе си със собствената си глава.Аз също не споменавам цени.
и аз не се дразня *beer*
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 22:17:49
Тоя ,пич дето е купил мезонета дали ще го префасонира защото орнаментите не са достатъчно кичозни на пример?:ami:
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 22:38:08
Quote
tuomas
сигурно на някои и това ще му се види невероятна цена, но сделката е факт....

[www.luximoti.bg]

та за това пак ще се повторя за този клас имоти купувачи винаги ще има и тези имоти никога ама никога няма да паднат на прогнозираните тук нива

Хубав квартал с хубави хора. Май месец точно на тази улица застреляха шефа на "Софийска баница" ... случайно е било, сигурен съм.
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 23:19:34
tuomas, човек дал 300к за апартамент в подобна грозна мутробарокова сграда явно не ги е изкарал с труд.
да, такива хора има, и те хвърлят парите, които не са изкарали за булшит от всякакъв вид. един саудитски петрошейх си внесъл ... пясък (да пясък) от австралия щото бил по фин. е да, теоретично има пазар за вносен пясък в саудитска арабия, но дивал определено няма това предвид.

става въпрос за хората които се трудят за парите си и дали те са склонни да платят 1000евро (а бяха повече) на квадрат за апартамент, не не къща с двор, за апартамент в град с ужасаваща инфраструктура и качество на живот. такива са градовете в бг - жалко, но факт.
тези хора знаят цената на парите си и имат алтернативни начини да ги инвестират - образование за децата, бизнес начинание, имот в чужбина, къща на село.

зомбирането и издигането на апартаментчетата в символ на просперитет свърши. започва времето на трезвата преценка и на отваряне на очите за алтернативите. както през 90те свърши времето на финансовите пирамиди. сега свърши времето на кредитно-строителната пирамида.

някои форумци твърдят че цени от 300 или дори 150евро щяло да има само ако има гражданска война или нещо подобно. да не би да има размирици по селата и малките градове че там подобни цени виждаме и сега. цена от преди 6 месеца - къща за освежителен ремонт на 70км от софия и на 5км от магистрала, около 100м2, декар и половина двор с дръвчета и кладенец -15к лева
Re: Кои е купувач на имоти на тези цени ?
25-01-2010 - 23:21:18
Я!! На Миташки апартамента!! Не знам само как спи в тая черна спалня!? Тая сделка верно е факт, ама сега предстои една по-странна. Има хора дето просто искат да си купят хапартаменти това е. Верно, по-скъпичък хапаратаментин, но...тези хора не влияят върху пазара. Там става въпрос за друго, а именно : Пешо има бел мерцедес, бел ще имам и аз! Аре па да видиме!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход