Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ

Публикувано от lucas 
?
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
16-12-2009 - 13:33:53
avatar
В Бургас има един новоизгряващ брокер "barman", ако попаднете на него, може би ще Ви поднесе приятни изненади с богат избор на апартаменти за супер цени и разбира се абсолютен професионализъм (той работи вече десетина дни). Тези дни очаквал първата си сделка.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-16 13:35 от ?.
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
17-12-2009 - 21:05:29
На моя човек апартамента е 120 кв.м. без акт 16, но живеят хора вече. Зад Дома на облеклото и зад хотел Сезони. Последна цена 55000 евро.0899897727 Калъчев. Следобед......
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
18-12-2009 - 11:41:02
на тапа ли е?
и как така няма акт 16,коя година е построен?
120 кв.м=55000е?
на кой етаж е и има ли асансьор?
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
18-12-2009 - 13:40:34
Quote
lucas
тогава...следващия
апартаменти на пазара бол!
цената се определя от това колко е готов клиента да плати
имаше една таква максима...
така че..

Прав си до някъде. Но трябва продавача и да има желание да продаде на цената, на която ти си готов да купиш, нали? smiling smiley Аз ако съм готов да купя апартамента на майка ти за 10000лева тя дали ще иска да ми го продаде, а що не я питаш smiling smiley или сме тука пак само да се заяждаме кой колко дава и колк оикска и ко е е реално и кое не и ала бала,....
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
08-01-2010 - 10:35:08
е има ли някой купил в Бургас през декември...нека да сподели Реалната цена
Възраждане-550 евро/м2?
ако има такава цена,може да купя smiling smiley
иначе и аз изчаквам..още трябва да падат
КРАЙНО ВРЕМЕ Е ВСИЧКИ ДА СВИКНАТ С НОВАТА СИТУАЦИЯ НА ПАЗАРА
ЦЕНИТЕ ПАДАТ!
КУПОНА СВЪРШИ!
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
08-01-2010 - 11:55:47
avatar
Quote
lucas
е има ли някой купил в Бургас през декември...нека да сподели Реалната цена
Възраждане-550 евро/м2?
ако има такава цена,може да купя smiling smiley
иначе и аз изчаквам..още трябва да падат
КРАЙНО ВРЕМЕ Е ВСИЧКИ ДА СВИКНАТ С НОВАТА СИТУАЦИЯ НА ПАЗАРА
ЦЕНИТЕ ПАДАТ!
КУПОНА СВЪРШИ!

За съжаление май ще почакаш повечко.
Даже и паднали в нечии очи, цените са далеч от мечтите.
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
08-01-2010 - 13:13:41
бих казал,даже и малко паднали ,тези цени дразнят купилите набалбуковци преди 2009 smiling smiley
тъп народ сме...
взема заплата 300 евро,а купува квадрат за 1000!
е ако на това не се вика ТЪПТИТ,здраве му кажи smiling smiley
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
08-01-2010 - 16:54:46
Quote
lucas
бих казал,даже и малко паднали ,тези цени дразнят купилите набалбуковци преди 2009 smiling smiley
тъп народ сме...
взема заплата 300 евро,а купува квадрат за 1000!
е ако на това не се вика ТЪПТИТ,здраве му кажи smiling smiley

Нали това е прехода.Помниш как научиха българина да застрахова,трудно беше нали,познавам юнаци на които им отидоха по 2-3 автомобила.Сега тече последната фаза на урока по финансова култура.Следващия урок ще е за данаци и глоби.
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
10-01-2010 - 14:47:39
Quote
OwnerBG
Quote
lucas
е има ли някой купил в Бургас през декември...нека да сподели Реалната цена
Възраждане-550 евро/м2?
ако има такава цена,може да купя smiling smiley
иначе и аз изчаквам..още трябва да падат
КРАЙНО ВРЕМЕ Е ВСИЧКИ ДА СВИКНАТ С НОВАТА СИТУАЦИЯ НА ПАЗАРА
ЦЕНИТЕ ПАДАТ!
КУПОНА СВЪРШИ!

За съжаление май ще почакаш повечко.
Даже и паднали в нечии очи, цените са далеч от мечтите.

Съгласен съм с теб. След година-две, сегашните цени ще са мечтата на продавача. Виждам в магическата кристална топка:

- тристаен, луксозно обзаведен, тухла 100 кв.м. в Лазур - цена 42999Е, възможно договаряне на цената /но не повече от 50%/;
- тристаен, луксозно обзаведен, тухла 97 кв.м. до Турското консулство - цена 46000Е, коментар /но не повече от 45%/;
- тристаен, отличен, обзаведен, тухла 104 кв.м. Зорница - цена 32000Е, коментар /до повече от 50%/;
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
12-01-2010 - 19:54:17
Поевтиняват бургаски имоти в строеж
12 Януари 2010, 10:27
Източник:
От последните 5-6 години 2009 г. беше най-изгодна за купувача на недвижими имоти, защото цените на жилищата паднаха средно с 30 процента, единодушни се експертите. Апартаментите ще поевтинеят максимум с още 5-10 процента до средата на годината. При терените за строителство очаквам спадът да е по-голям - в рамките на 20 - 25%. Едва към края на 2010 г. може да се очаква тенденцията да се обърне. Цените на имотите от 2007-а и началото на 2008 г. обаче няма да бъдат достигнати в следващите 5-6 години.
Въпреки замрялата търговия с недвижимите имоти в Бургас не се обявяват големи отстъпки в първоначалната цена. В един от специализираните сайтове няма поевтиняване на жилищата в морския град през последния месец. В рубриката “Имоти с падащи цени“ има само две обяви от Бургаска област. Заведение в Созопол, което е било обявено за продан за 28 000 евро, сега е с отстъпка 500 евро, или 1.76%. Втората обява е за къща в Твърдица на стойност 148 841 евро. Сега цената й е 144 841 евро, или с 2.69% по-ниска.
Като обща тенденция падат цените на недвижими имоти в строеж. По-евтино се предлагат жилища от собственици, които са притиснати и трябва да продават на всяка цена. Това най-често са самите строителни фирми. Хората, които разполагат с пари в брой, са в силна позиция и могат да договарят с предприемачите по-изгодни цени. На имотния пазар в Бургас изобилства от жилища кутийки на ниски цени. Гарсониера в завършен вид в жк “Меден рудник“ може да се купи за 10 000 евро.
/ factor-bs.com Още »
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход