Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ

Публикувано от lucas 
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
07-12-2009 - 16:35:59
Quote
lucas
това за акъла....
ами ти затова ли го четеш smiling smiley

Ти не си ли разбрал че аз не чета а пиша тук *write*

Замествам др.Иванов !!! :}

П.С. Аз нямам нужда да чета -особенно пък ВАС *angel*
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
07-12-2009 - 17:48:42
А бе във Възраждане има апартаменти и апртаменти...
Аз бих те съветвал да внимаваш. Там беше 1та вълна на новото строителство - 90те години. Има ужасни неща - влага, мухъл и мухъл и влага, итонгови кооперации с падащи мазилки. То е ясно че ще хвърлиш едно око и че знаеш това най -веорятно ама имай си едно наум.
То дали сегашното ново строителство след 15 години няма да мяза точно на нещо такова е отделна тема де...
Моя съвет е че цената и няколко к евро не са чаак толкова важни като ги имаш и си усетил че това е твоето жилище. Всички искат хубави неща за без пари. Интересно ми е ако го имат дали ще го пуснат евтино, да бе да.
Успех и да се похвалиш. Бургас е супер град за живеене, жалко че с доходите на хората е криво и малко сме още в 90те години откъм мутри но лека полека града приема облик.
Аааа аз бих търсил в лазур 3стаен - в епк-тата 60к евро би трябвало да те оправят. Детски площадки големи - мин 2 боря на 20 метра от блока, морската и поне още 1 градинка на 5 мин (буквално). Това мизерниците в Сф броили 2к еввр на м2 в резиденшъл и други недомислици могат само да го сънуват. Наскоро оправиха уличното осветление, имаш си тротоари... във Възраждане зимата си е кишава мизерия. А бе помисли си, имаш над какво winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-07 17:52 от sashe.
ss7
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
07-12-2009 - 21:15:46
Quote
Ivanchoto
Quote
lucas
е не е толкова зле...покрай слънчев бряг и курортите наоколо града мърда
лукойл нефтохим,лристанището и няколко предприятия крепят града все още
ако има някой друг купил да каже цените ,а не да превръщаме и тази тема в л...а

Бързайте че не остана ... и все по-скъпи стават... заради ВАС де !!

Съгласен! За справка - графиката на първа страница winking smiley
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
07-12-2009 - 21:47:15
да и аз така мисля
когато си харесаш апартамент....и имаш парите
какво да чакаш-евентуално да стане някой ден 100 евро/м2
ако има още някой който е купил скоро...да каже реална цена
аз съм решил ,че повече от 45000 ееро за 2 спален ап. да не дам
ако има някой за продаване мога да хвърля едно око smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-07 22:14 от lucas.
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
07-12-2009 - 23:44:31
Quote
lucas
да и аз така мисля
когато си харесаш апартамент....и имаш парите
какво да чакаш-евентуално да стане някой ден 100 евро/м2
ако има още някой който е купил скоро...да каже реална цена
аз съм решил ,че повече от 45000 ееро за 2 спален ап. да не дам
ако има някой за продаване мога да хвърля едно око smiling smiley

Е, и аз за това ти писах преди няколко часа. В момента трудно ще намериш апартамент с две спални в приличен бургаски квартал за 45000Е. Особено пък тухлен. За това и съветът ми е да поизчакаш за да купиш желаното от теб жилище.
Разбира се, ако сега намериш подобно нещо за 45000Е, купувай! Но все си мисля, че това в момента е нереалистично.
А що се отнася до локацията, Лазур е един от най-добрите квартали на България, особено района около Флората. Варненската прехвалена Чайка /аналог на Лазур/ е пълна с пропукали се панелки, а и разстоянието до плажа /ако наблизо има такъв/ и центъра е доста по-голямо.
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
09-12-2009 - 11:11:06
И аз мисля че Лазур осигурява едно от най високите като качество на живот места. Има доста тухлени кооперации там ама няма да се вместиш в бюджета, а и не знам доколко ще поевтинеят, там със сигурност ще е с най-малък %, тъй като е сред най желаните квартали.
Но това бъдещето ще покаже.
Все пак според мен за ЕПК-тата и панелките може и да се вместиш. Имай предвид че панелките (тези над флората) са от последните панелки - строяха ги някъде 88ма-90та май така че си имат живот. Преди някой форумен спец да се изкаже - ти вземи и обиколи въпросните блокове, огледай детски площадки, детски градини, училища, места за паркиране, улично осветление и други 'дреболии'.
После иди някъде другаде smiling smiley Има 3 детски градини, на растояние 5 мин пеш една от друга и поне 2ве на 10, това за живущите в София и Варна звучи като виц и ще си остане такъв, но там си е реалност.
Във Възраждане е кал и гледка към съседната вече мръсно бяла мухлясала кооперация - поне в повечето случай е така.
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
09-12-2009 - 15:05:41
защо никой не го харесва това Възраждане smiling smiley smiling smiley smiling smiley
аз пък мисля,че локацията му до центъра е предимство
иначе вчера баш брокерите от Адрес казаха-цена във Възраждане около 600 евро
Славейков и Изгрев 500-600
Една средна сметка 75*600=45000 smiling smiley
защо да не се вместя за тухла,за някой 2 спален апартамент около 75-80кв.м
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
09-12-2009 - 15:59:40
Quote
lucas
защо никой не го харесва това Възраждане smiling smiley smiling smiley smiling smiley
аз пък мисля,че локацията му до центъра е предимство
иначе вчера баш брокерите от Адрес казаха-цена във Възраждане около 600 евро
Славейков и Изгрев 500-600
Една средна сметка 75*600=45000 smiling smiley
защо да не се вместя за тухла,за някой 2 спален апартамент около 75-80кв.м

Човече, стъпи здраво на земята и изчакай!
Переспективите пред икономиката са ужасяващи към днешна дата. Няма реални предпоставки цените да се покачват, макар на много хора да им се иска.

Поздрави
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
10-12-2009 - 08:15:39
Ако имаш нужда от апартамент и ако харесваш нещо на цена, която за момента е добра за теб - купувай.

Но все пак тенденциите са надолу :


Апартаментите поевтиняват с още 10%
09 Декември 2009, 17:46
Източник: News.dir.bg

Цените на жилищата може да се понижат с още до 10% в началото на 2010 г., пише в доклад на Industry Watch, предаде Стандарт нюз.

Това ще стане, ако банковото кредитиране продължи да се забавя с темповете от последните три месеца, а притокът на външни капитали остане слаб.

Варна e градът с най-скъпи жилища, като разликата между цените там и в София се разширява.

Най-голям спад - от 28% годишно, е отчетен в цената на при едностайните луксозни апартаменти.
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
16-12-2009 - 13:09:18
вече има и на 500 в центъра smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход