Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ

Публикувано от lucas 
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
10-03-2010 - 19:46:22
някой скоро купувал ли е апартамент в Бургас?
аз гледам,оглеждам...но не ми харесва нищо.. а и цените има къде да падат още...мисля
300 за мед рудник
600 за възраждане
750 за лазур
това са за мен реални цени
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
10-03-2010 - 20:31:14
Quote
tot
Какво и е окаяното състояние на морската в Зорница.Зеленина,чистота, пейки, сянка........ Това, че няма кафета и капани ли я прави окаяна. Според мен си е много добре там морската, супер е за каране на колело, разходка, бягане и т.н.
Чайка във Варна, ме кефи че е тих квартал, иначе мисля че отстъпва и на Зорница и на Лазур.
Да, окаяна е силна дума, в смисъл, че само около психото е по поддържана.
Иначе, в Лазур миналата година монтираха улично осветление, в Пловдив бях свидетел как правят детски площадки, тротоари.
София... и най уж престижните квартали не могат избощо да се сравняват с повечето квартали в по-горе споменатите градове...
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
10-03-2010 - 22:07:59
Хареса ми термина които lucas използва-2 спален апартамент.
Явно на човека му е писнало брокерите да му показват двустайни състоящи се от малка спалня и голяма кухня с гъзарски барплот smiling smiley
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
10-03-2010 - 23:04:43
Quote
SpensX
Хареса ми термина които lucas използва-2 спален апартамент.
Явно на човека му е писнало брокерите да му показват двустайни състоящи се от малка спалня и голяма кухня с гъзарски барплот smiling smiley

В цивилизования свят терминологията е точно такава (1 bedroom, 2 bedroom, 3 bedroom и пр.) Чак след това се дава допълнително инфо за останалите стаи (eat-in kitchen, living room, den и пр.) Само у нас гръмкото 4-стаен може да означава 2 спални, хол и кухничка, която е отделена с врата, но няма място за трапезна маса и столове т.е. даже не е отделна стая, a просто преграден бокс.
Re: РЕАЛНИ цени в Бургас?КУПУВАЧ СЪМ
11-03-2010 - 09:45:23
и двуспален да им казвам-ПАК НЕ МЕ РАЗБИРАТ smiling smiley
това непрофесионалните брокери са напаст голяма
една даже ми вика-те цените се вдигат,не чакай,че скоро 1000 евро ще е минимума хахахахха
аз и викам ,ми като си сложила 10 000 евро комисионна ,как няма да се вдигат и тя млъкна-щото осъзна ,че не говори с някой шаран
та няма ли някой сключил скоро реална сделка да каже каква е цената ,а ако може да препоръча и добър брокер,макар да искам да е без такъв...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход