Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

kakvo mislite za tazi oferta vyv varna

Публикувано от Sly 
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 11:11:59
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> Веднага отговарям на Колев - това ми е
> впечатлението.
> Ами за тези пари може да си вземе парцел в района
> и да си построи къщичка.

А можеш ли да си подкрепиш думите "за тези пари може да си вземе парцел в района и да си построи къщичка" с реална оферта?






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-14 11:13 от Колев.
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 11:48:59
Отваряш конкурентния сайт, местност Горна трака, парцели. Има по 20-30-40к евро. Това дали са реални не мога да кажа, но имам референция многобройните теми, в които ми е обяснено какви професионалисти са хората от бранша.
–––
Защо не ме питаш дали са реални и офертите за Евксиноград? smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-14 11:50 от Купувач.
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 12:14:06
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> Отваряш конкурентния сайт, местност Горна трака,
> парцели. Има по 20-30-40к евро. Това дали са
> реални не мога да кажа, но имам референция
> многобройните теми, в които ми е обяснено какви
> професионалисти са хората от бранша.
> –––
> Защо не ме питаш дали са реални и офертите за
> Евксиноград?
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 11/14/09
> 11:50AM от Купувач.


Реална оферта означава линк, а не празни приказки!
Парцели в гората сигурно има и по 20к евро както казваш, но парцел с морска панорама за под 100к евро не можеш да намериш, така че да съветваш човека че вместо да купи този конкретен имот за 77к евро, може да си купи парцел и да си построи къща е много несериозно - меко казано.

А може би искаш да кажеш, че ако този апартамент беше построен на твоя парцел от 20к евро, то той няма да може да се продаде и за 20к.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-14 12:17 от Колев.
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 12:44:09
avatar
Този имот не става за живеене, защото е много малък и е далече. Става като за ваканционен имот за богати хора, но дори и богатите ще предпочетат да си купят ваканционен имот на друго място, където цената му няма да пада. Освен това плажа там добър ли е? Иначе имота е много малък, относително далече от цивилизацията, ако имаш деца и жена някой ден къде ще ги поместиш? Как ще могат да ходят децата ти самостоятелно на училище? Кой ти гарантира, че след 1 години някой няма да ти застрои гледката? Въобще на тази цена трудно ще си намери купувач. След година ще е наполовина, не го купувай !
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 16:41:20
Колев, морската панарома от Горна трака е почти като морската панорама от Победа.
Пак да ти кажа - отваряш онзи конкурентен сайт, на който е апартаментчето, пускаш търсене на парцели в Горна трака и гледаш. Излизат 22,30,40к.
Ако просто искаш да се заяждаш - що не се ...
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 21:02:50
Аз мисля, че апартаментчето е наистина кокетно, добре обзаведено, а самата сграда (или поне фасадата, която се вижда на снимката) е също нелошо попадение като архитектура със семплите средиземноморски елементи, особено на фона на архитектурата на масовото строителство.
Деца и жена не виждам какво има да се мислят, защото е ясно, че жилището е чиста проба ергенска квартира, но не задължително в общоприетия смисъл на думата. Сам човек спокойно може да си живее там целогодишно и съм сигурен, че достъпът до централните части на града му е по-кратък и лесен отколкото откъм някои от кварталите. Който познава града, мисля, че ще се съгласи.
Цената не бих се наел да кометирам, на мен също ми звучи висока, но си мисля, че ако потенциалният купувач го е харесал веднъж, най-вероятно ще си го купи. Аз бих купил нещо такова, ако ме изгони жената smiling smiley
парцели за по 20-30к ерво в Горна Трака има, но точно в тоя ценови диапазон сносен парцел ми се струва, че няма, не и в този район.
Държа да подчертая, че не познавам нито потребителят, който е пуснал обявата, нито собственика, нито брокерът, който продава. Горното си е мое лично безпристрастно мнение.
na
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 22:58:51
не знам кой луд ще плати 1300е/кв за Г.Трака; даже и 600е/кв е много за този район; *sos*
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
15-11-2009 - 10:26:43
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> Колев, морската панарома от Горна трака е почти
> като морската панорама от Победа.

Отново празни приказки, хвърлени във форума.
И защо си мислиш, че някой ще ти повярва?
Така рискуваш дори да напишеш нещо смислено, пак да не те вземат насериозно.


Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
15-11-2009 - 10:31:01
Zrfv Написал:
-------------------------------------------------------
мое лично безпристрастно мнение.
...................................................................

Това "лично безпристрастно" ме изкефи smiling smiley
*beer*
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
15-11-2009 - 10:33:26
Цената на апартамента определено е над средната, но ако човек се влюби в мястото и разполага с парите......защо не?
Все пак бих препоръчал един сериозен пазарлък преди покупката winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход